KOLEJNE AROGANCKIE MANIPULACJE PRAWEM I PRAWDĄ

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Właśnie od niedawna dotarły do wiadomości publicznej kolejne aroganckie manipulacje prawdą i prawem. W pierwszym przypadku jest to bezczelna wypowiedź wysokiego urzędnika USA,- szefa FBI, o rzekomym współudziale Polaków w holokauście żydów, ze znamiennym pominięciem prawdziwych jego sprawców czyli hitlerowców z poparcia znacznej większości Niemców, oraz skandaliczny wyrok wygłoszony ustami sędziego Wojciecha Łączewskiego z Sądu Rejonowego Warszawa Śródmieście Wydz. II Karny, skazujacego szefa CBA Mariusza Kamińskiego, za czynności służbowe., które uchroniły państwo przed zamianą ziemi ornej pod inne cele za łapówkę. Tego pana sędziego oczywiście załączam pod numerem 25, do swojej "Listy sędziów sprzeniewierzających się etyce zawodowej": http://niepoprawni.pl/blog/5832/lista-sedziow-sprzeniewierzajacych-sie-etyce-zawodu-prawnika".

A oto te dwie petycje, których treść poniżej zamieszczam:

Cześć! 

- zamieszczam petycję "W obronie Mariusza Kamińskiego - czas przywrócić praworządność w Polsce" na CitizenGO.Wydaje mi się, że to ważna sprawa i namawiam, abyś też ją poparł/a. Tutaj jest link:http://citizengo.org/pl/20977-przywrocenie-praworzadnosci?tc=ty&tcid=12131280- oraz kolejna petycja "W sprawie skandalicznej wypowiedzi dyrektora FBI Jamesa B. Comeya" na CitizenGO.Myślę , że to bardzo ważna sprawa i dlatego zachęcam Cię do do podpisu pod nią. Link:http://citizengo.org/pl/21579-w-sprawie-skandalicznej-wypowiedzi-dyrektora-fbi-jamesa-b-comeya?tc=ty&tcid=12130802

 

ANTY BOLSZEWIK

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:9)

Komentarze

już podpisane.   :-)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1475219

dzieki za linki - podpiszemy

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1475399

- obie - podpisane.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1475434

o ile nie przeoczylem- slowa "Niemcy".  Jest "hitlerowcy", a w petycji chyba nic. Jest to więc  w pewien sposob- tak to widzę- używanie takiego  języka jak oskarzyciele Polaków, ktorzy z reguly mowią  o "nazistach", nie o Niemcach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1475464