Kaja Godek o agenturze filorosyjskiej w Konfederacji: "Byliśmy jedynymi, którzy protestowali przeciw rozmowom ze środowiskiem gen. Wileckiego."

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj
Korwin-Mikke a dzieci i Wilecki

 

 

 

Kaja Godek o agenturze filorosyjskiej udającej polskich narodowców: "Byliśmy jedynymi, którzy protestowali przeciw rozmowom ze środowiskiem gen Wileckiego."

 

Kaja Godek poza Konfederacją.

"Miałam dzisiaj spotkanie z paroma panami z Konfederacji i skończyło się tak, że panowie wstali od stołu i wyszli. Środowisko naszej fundacji  zostało postawione przed ultimatum. Albo się zgadzamy na określone warunki albo koniec współpracy. (...)

Byliśmy jedynymi, którzy protestowali przeciw rozmowom ze środowiskiem gen Wileckiego.  To nie jest środowisko, z którym można współpracować. Byłam faktem tych rozmów przerażona." 

"JKM, Winnicki i Braun naprawdę się do tego przymierzali" - mówiła Kaja Godek.

* * * * *

W 1989 roku sowiecki gen. Wilecki tak zachwalał bolszewickich zbrodniarzy planujących wysłanie Polaków w mundurach LWP do ataku na Europę Zachodnią:

"Dzięki wspólnej walce polskich i radzieckich żołnierzy w walce o socjalizm, wolność, trwały i sprawiedliwy pokój, zrodziło się Wojsko Polskie, krzepła przyjaźń i polsko-radzieckie braterstwo broni. Dziś armia radziecka stoi na straży bezpieczeństwa i światowego pokoju."

Jednak filorosyjscy agenci: JKM, Winnicki i Braun -  chcą współpracować z sowiecką agenturą przeciwko polskim patriotom. [sic!]

Zresztą bliscy są w tym synowi komunistycznego milicjanta i sekretarza PZPR - Owsiakowi, który każe szukać przyjaciół wśród Rosjan, a nie za oceanem...

Pisze o tym znakomity dziennikarz Piotr Lisiewicz w materiale "Zyziu na koniu hyziu" w ostatnim numerze "Gazety Polskiej" z dnia 14 - 20 sierpnia br., s. 4.

* * * * * *

Jednak Winnicki łże ogłaszając na Twitterze, że filorosyjscy narodowcy nie rozmawiali z sowieckim gen. Wileckim:

Wilecki nie będzie na listach konfederacji, co więcej - my go nie chcieliśmy."

Jednak autorzy notki "dwaj panowie g" są w posiadaniu e-maila od Korwina-Krula do Witoda Stocha ze sztabu Konfederacji: "Zgłosili sie ponownie pp.: gen. Wilecki i płk Jaronko oferując wejście do K. środowisk wojskowych."

Zobacz: "Do Rzeczy" nr 33, 12-18 sierpnia 2019 r., s. 14.

* * * * * *

I tak włąśnie wygląda pseudo patriotyzm różnych miernot nazywających się "narodowcami", a działających przeciwko polskim patriotom i przeciwko polskiej racji stanu...

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:21)

Komentarze

wiadomo, zupełnie odrealnione

wiadomo, zupełnie odrealnione onuce a i łgarze.swoją legendę mają tylko w necie u niekumatych ale i i tam u takich, którym filorosyjskość nie przeszkadza. politycznych szans i tak nie mają, za to będą służyć mąceniu i atakom. muszą sami najlepiej zdawać z tego sobie sprawę. nieciekawi ludzie, marzący o stołkach a gdzie kamieniem nie rzucisz, tam w pobliżu kacapy.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1599783

No cóż straszne to. Ale jaki mamy wybór? Pro żydowski PiS? Czy filorosyjską Konfederację? Jednak zagłosuje na Konfederację, bo nie ma inne opozycji (totalna to nie opozycja), a ktoś musi patrzeć PiS-owi na ręce.

Ps. dziś w TVP Info pokazywali konferencję z podpisanej umowy z jakąs amerykańską firmą na pomoc przy BalticPipe i przez PiS-owca wielkie peany były na rzecz ambasador USA mosbacher (tej samej, która juz wielokrtonie instruowała rząd jak ma robić i szła z lgbt po Warszawie) - a potem było najlepsze, miała powiedzieć pare słów sama mosbacher i jak jazapowidziano? ... jej ekscelencja mozbacher myślałem, że się przekręce...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-13

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1599791

Przecież o ekscelencjach to nawija wasz Korwin, szefu konfederacji. 

Zamiast powtarzać bzdurną propagandę konfy zastanów się sam, w jaki niby sposób będą patrzeć PiSowi na ręce. Pewnie bez stołka w opozycji to niemizliwe? Jeden winniczek z Korwinem tylko to potrafia? A zgodnie z taką logiką, to Polska potrzebowałaby lewaków w sejmie, by też "patrzyli na ręce" i był pluralizm. Od patrzenia jeszcze nic nikomu nie przybyło.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1599792

ja wiem banderowcu, że boisz się Konfederacji i tobie PiS się podoba, bo dają wam kase, sprowadzaja do Polski, a wy se i tak mozecie pluć nam w twarz

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-14

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1599799

Solidarny z putasem,

odpowiedz dziecko konkretnie na pytanie: w jaki dokładnie sposób twoi guru będą patrzeć PiS-owi na ręce?

łykasz propagandę dla idiotów. równie dobrze byle pajac może kandydować pod takim hasełkiem, że popatrzy innym na rączusie czy nawet wacusia. co to zmieni na lepsze? a nie chodzi czasem o to, że winniczek na łasce korwina boi się o stołeczek a jeśli wejdzie, to z radości odpali hajsy z dotacji partyjnej. skoro piszesz o kasie, to przyjrzyj się temu, jak się wielcy narodowcy dogadali z liberałami dla stołków i kasy. dalej będą robić z siebie świętych a atakować innych wymyślanymi zarzutami, więc równie dobrze mogą sprzedać się berlinowi, brukseli i moskwie w pakiecie czy nazwać się totalnymi narodowymi liberałami. pokrzyczą o biciu żyda i pedała, poudawają katoli, pohisteryzują nad spiskeim żydowskim i troche idiotów dojdzie. zobaczymy, czy dostaną 6% dla dotacji czy 8%, by wejść. czy raczej znów nie będzie płaczu nad mycką.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1600090

Wedle wszelakich znaków na ziemskim padole a i na nieboskłonie - PiS wygra w cuglach wybory do obu izb Parlamentu. I żadne siły tego raczej nie zmienią. Istotą jest, by była bądź w opozycji, bądź jako koalicjant siła, która nie boi się stawiać na forum Parlamentu kwestii JUST 447. Jakoś tylko oni, Konfederaci mają "czelność" przywoływać ten problem. Wszyscy zgodnie milczą w tej materii. Najgorszym scenariuszem po wyborach byłaby monopartyjna większość konstytucyjna.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1599970

najwięksi wrogowie polskiej racji stanu uporządkowani w równomiernej skali od skrajnych nieprzyjaciół do najwierniejszych sojuszników, od najgroźniejszego demona, na pierwszym miejscu do odwiecznego przyjaciela i sprawdzonego druha na miejscu trzydziestym, to:

 1. PiS
 2. NSDAP
 3. Luftwaffe
 4. Czołgi generała Heinza Guderiana
 5. Szuchewycz i UPA Bandery 
 6. Naród źydowski
 7. Mafia z Kalabrii
 8. Rząd Izraela
 9. Żydowska Masoneria
 10. Żydowscy Rabini
 11. Żydowscy bankierzy
 12. Żydowscy sklepikarze
 13. Żydowska masoneria
 14. PSL
 15. Ci co ukradli księżyc
 16. Ci co wyłudzają VAT i nie przestają
 17. USA i Prezydent USA
 18. Niemiecka wycieczka ze statku Schlezwig Holstein
 19. Złodzieje z Amber Gold
 20. Sojusznicy złodziei w prokuraturze i adwokaturze 
 21. Platforma Oszustów - poziom neutralny
 22. generał Wilecki - przyjaźń kiełkuje
 23. Korwin ojciec Kolibrów
 24. gender
 25. LGBT+
 26. gospodarka Rosji
 • ....

   30. FSB

Tak zrozumiałem ten komentarz: "No cóż straszne to. Ale jaki", SolidarnyX.

Może się mylę. Wtedy przepraszam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

michael

#1599998

przywitanie ministra

 

kto tylko żyw

nos niech chowa

ławą się zbliżają

onuce Ławrowa

 

PS Można oczywiście i takich dokonać zmian w protokole dyplomatycznym!

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1600005

A jaka jest racja stanu obecnej ekipy? Żeby nadal malutka Litwa pluła nam w twarz? Aby skorumpowane i upadłe państwo jakim jest Ukraina stawiało warunki ws. ludobójstwa na Wołyniu? (m.in. PiS wycofał ustawę IPN, że na Wołyniu nie doszło do ludobójstwa!!!) Idę głosować na Konfederację bo straciłem już cierpliwość do tej całej rejterady we wszystkich aspektach państwa. Wcześniej głosowałem na Dudę i PiS bo liczyłem, że w końcu państwo będzie reformowane, a przez te 4 lata wprowadzono tylko socjał na kredyt i zaciętą taśmę w TV w postaci amber gold, mafia vatowska, amber gold mafia vatowska… i tak do usranej śmierci (szkoda, że przez 4 lata nikomu odpowiedzialnemu nie postawiono zarzutów). Zresztą Kaczyński sam przyznał, że oni nic nie mogą bo im Unia nie pozwala i sądy!!! Istny kabaret!!!.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7
#1599793

Jak Korwin załatwi winniczkowi pozostanie na stołku, to będzie lepiej? W jaki dokładnie sposób się to stanie? Czy można ufać takim? Czy mają pojęcie o czymkolwiek? Skoro takie afery wychodzą i wiadomo, jak traktuja ludzi, nawet swoich, co będą robić przy żłobie- cudownie się nawrócą?

Po co ściemniać, konfa jest dla niekumatych z netu oraz antysemitników. Już sam sojusz z wrogim liberalizmem powinien dać do myślenia.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1599802

Druga strona twierdzi, że Pani Godek chciała 1 w Warszawie, a to doprowadziłoby do katastrofy w wyborach, więc sam bym ją wywalił. A liberalizm dzieli się na dwie grupy tzw. neoliberalizm czyli to co mamy w USA i mamy po 89 w Polsce, czyli nędzne płace, życie na kredyt i tworzenie tzw. oligarchii, brak średniej klasy oraz liberalizm konserwatywny i ten reprezentuje Konfederacja. Przecież sama otwarcie twierdzi, że chce zlikwidować podatek dochodowy bo on jest bezsensowny, zwłaszcza, że w Polskich realiach dochody państwa opierają się prawie wyłącznie na opodatkowaniu pracy!!! Więc jest to tylko przelewanie z jednego garnka do drugiego i sztuczne utrzymywanie miejsc pracy w skarbówce.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1599807

Od początku były naciski, by ją chować, potrzebowali ją tylko dla uwiarygadniania się, że są lepszymi katolikami, niż PiS. Kto glupi, ten im uwierzy.

Liberalizm to liberalizm a już zwł. korwinizm- przecież to wróg ideowy nacjonalizmu. Jeszcze 2 tyg. przed stworzeniem konfy winniczek wykluczał współpracę ale jakoś cudownie mu się odmieniło. Wcześniej też latami pisano,jaki to liberalizm zły. No sorry, niech nie udają, że żyją swoją ideą, skoro co chwila zmieniają zdanie. Pajace na łasce korwina chcą zostać na stołkach i oto tajemnica. Nie ma idei, nie ma wywu na cokolwiek,nie ma nawet ich sławetnego realizmu tylko pieniactwo polityczne, by wypłynąć na szurach. Co dotąd dokonali? Nawet nie chciało im się blokować marszu LGBT bo i po co, jak im starczy pitolic do kamerki.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1599809

I od początku co chwile jej coś nie pasowało tj. Jakubiakowi. Bardzo dobrze, że ich już nie ma. I jeszcze raz powtórzę, że liberalizm dzieli się na dwie grupy, a to co teraz mamy to zaserwowali nam banksterzy wiadomo jakiego pochodzenia aby nigdy nie dopuścić do liberalizmu konserwatywnego bo dla nich cyt. klasyka to Sodoma i Gomora. A o udawaniu to proszę mi nic nie mówić bo PiS tylko pręży muskuły na wiejskich festynach, a na salonach Brukseli czy konferencjach tj. Konferencja Bliskowschodnia sra po kątach ze strachu.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7
#1599810

To określenie, takie słowo-wytrych, mające urywać merytoryczną dyskusję było już omawiane w wielu opracowaniach. Każdy. kto szafuje tym diabelskim określeniem traci moralne prawo do dysputy. Staraj się unikać używania tego słowa.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1599973

tak więc od teraz aborcja...

 

tak więc od teraz aborcja

nie będzie im przeszkadzać

jako najprawdziwsi katolicy

u popów będą się spowiadać

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1599856

PiSowi przecież też nie przeszkadza.

http://christianitas.org/news/zasady-dotyczace-odmowy-komunii-swietej-osobom-z-uporem-trwajacym-w-jawnym-grzechu-ciezkim-1/

W 2004 roku podczas kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych pomiędzy katolickimi biskupami doszło do sporu o możliwość zastosowania kanonu 915. Kodeksu Prawa Kanonicznego wobec katolickich polityków, którzy pomimo napomnień nadal publicznie wspierają proaborcyjne ustawodawstwo oraz projekty legislacyjne sprzeczne z naturalnym prawem moralnym, jak na przykład zezwolenie na klonowanie ludzkiego życia w celu pozyskania komórek macierzystych przez zniszczenie sztucznie stworzonego ludzkiego zarodka, oraz te ustawy, które redefiniując małżeństwo jako związek osób tej samej płci, zezwalałyby na zawieranie tychże związków między nimi. Otóż wydawać by się mogło, że ciężkość grzechu przerwania ciąży oraz innych grzechów, związanych z popełnieniem czynów złych w samej swej istocie, umieszczają tychże katolickich polityków właśnie wśród osób z uporem tkwiących w jawnym grzechu śmiertelnym, o których to właśnie traktuje kanon 915.

....................

Biorąc pod uwagę nauczanie zawarte w Katechizmie Kościoła Katolickiego (n. 1385) oraz podążając za normą Soboru Trydenckiego, papież Jan Paweł II potwierdził, iż aby otrzymać Komunię Świętą godnie, należy przystąpić do spowiedzi i otrzymać rozgrzeszenie za wszystkie grzechy śmiertelne, które się popełniło.

Papież Jan Paweł II przystąpił następnie do omówienia sprawy jawnych grzechów ciężkich, pokazując związek między własną oceną niegodności przyjęcia Komunii Świętej a odmową udzielenia Eucharystii osobie pozostającej w jawnym grzechu ciężkim. Oznajmił on:

Oceny stanu łaski dokonuje oczywiście on sam, gdyż dotyczy ona sumienia. Jednak w przypadkach zachowania, które na forum zewnętrznym, w sposób poważny, oczywisty i stały jest przeciwne normom moralnym, Kościół, w duszpasterskiej trosce o prawidłowy porządek we wspólnocie oraz o szacunek dla sakramentu, nie może wzbraniać się przed podejmowaniem odpowiednich kroków. W sytuacji jawnego braku dyspozycji moralnej winien stosować normę Kodeksu Prawa Kanonicznego, mówiącą o możliwości niedopuszczenia do Komunii eucharystycznej tych, którzy „trwają z uporem w jawnym grzechu ciężkim” [12].

Papież Jan Paweł II nie pozostawił wątpliwości, że norma kan. 915 jest niezbędna w nauczaniu Kościoła ze względu na szacunek należny Najświętszemu Sakramentowi oraz troskę o uniknięcie zgorszenia we wspólnocie.

Słowami: „nie może wzbraniać się przed podejmowaniem odpowiednich kroków”, Ojciec święty wyjaśnił obowiązek spoczywający na Kościele, aby reagować w sytuacji, kiedy osoba pozostająca jawnie w grzechu śmiertelnym podchodzi do Komunii. Ten obowiązek różni się od obowiązku rachunku sumienia pod kątem grzechów ciężkich, jaki każda osoba powinna zrobić przed podejściem do Ołtarza, o czym traktuje kan. 916.

https://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/kary-koscielne-dla-politykow/

Najmocniejsze słowa można znaleźć na ten temat u św. Pawła, który przestrzegał, że ten, kto przystępuje do Eucharystii i nie jest do niej odpowiednio przygotowany, „wyrok sobie spożywa i pije”. Są to najmocniejsze słowa, jakich możemy użyć – mówi ks. kard. Antonio Canizares Llovera. Hierarcha podkreśla, że biskupi, rozważając odmowę udzielenia Komunii św. proaborcyjnym politykom w ich diecezjach, powinni kierować się zasadą „caritas in veritate” („miłość w prawdzie”). – Zasada ta powinna być stosowana w pierwszej kolejności przez polityków, kiedy przystępują do Komunii św., a następnie przez biskupów, którzy decydują o tym, czy udzielić takiej osobie Komunii św., czy też jej odmówić – podkreśla ks. kard. Canizares. Prefekt Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów przypomina, że obowiązkiem biskupów i księży jest poinstruowanie katolickich polityków, którzy odmawiają zaakceptowania katolickiego nauczania na temat życia, by pomóc im zrozumieć doniosłość tego, co czynią. – Kiedy aprobują oni prawo przeciw życiu, opowiadają się za aborcją czy
eutanazją, księża i biskupi powinni o tym mówić – zaznacza.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1599858

narzędzie propagandy

 

dla najprawdziwszych katolików

to polityczna zgrywa

aborcji jako narzędzia propagandy

sekta ta używa

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1599865

Masz 3 rożne wyjaśnienia, na 3 różne okoliczności:

Gdy narodowcy nie dogadali się z Kają, to "będą musieli się spowiadać u popów".

Jak PISowi nie przeszkadza aborcja, to nadal są (domyślnie) dobrymi katolikami.

Jak ktoś pyta, dlaczego PiS nie sprzeciwia się aborcji, to tylko "polityczna zgrywa".

Strasznie zakłamany z Ciebie człowiek.

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1599867

pozór rzeczy

 

sekta najprawdziwszych katolików

to ma do rzeczy

że ich zażarta walka z aborcją

jest pozorem rzeczy

 

PS Czyżbyś w tekście Humpty Dumpty o schizofrenii i urojeniach odkryła przyczynę rzeczy?!  

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1599868

za pisowców, co to rzekomo przeciwko aborcji występują.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1599869

jak rzep

 

na siebie i rodzinę

nie masz przepisu

więc się czepiasz

tak jak rzep PIS-u

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1599870

Nie czytuję tekstów tego blogera, bo są nieinteresujące.

Wolę czytać ostatnie dowcipy o osobach ulegających propagandzie i ją szerzących.

Wiesz, jak mówią o osobniku, który wierzy w bajania? "Pis da".

I trzymaj śmierdzące łapy z dala od rodzin. Wprawdzie tam u was, co drugi to rozwodnik, ale my nie podzielamy takich "standardów".

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1599871

na uroszczenia da!

 

Korwin tyle obietnic ma

 na uroszczenia ci da!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1599872

Masz mnóstwo urojeń.

Proponuję zakończyć tą "wymianę opinii".

EOT.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1599873

zaliczki

 

najprawdziwsze katoliczki

zomowskie pałkowniczki

nie liczcie na taryfy ulgowe

na poczet "krzywd" zaliczki 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1599874

Ale właśnie przeczytałam w RM, że Duda nigdy nie obniży emerytur wojskowych.

https://www.radiomaryja.pl/informacje/prezydent-andrzej-duda-nigdy-nie-podpisze-ustawy-o-obnizeniu-emerytur-wojskowych/

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1599876

ulgi i chody

 

ofiara to ma ulgi i chody

stare żydowskie metody

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1599877

Myśle, że jan patmo sam nie wie o czym bredzi - tego się nie da nawet czytać. Rozmawiasz poważnie, a on bredzenie niby wierszem i to nie kładzie nacisk na logikę wypowiedzi tylko na rym - żenada.

Dla takiego jedna tylko stara odpowiedź, którą może zrozumie, w jego stylu - pieprzysz bez sensu, jak baba spod kredensu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1599921

sens odpowiedzi...

 

sens odpowiedzi

najlepiej oddały

zomowskie pały!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1599999

@Rebeliantka zawsze jest pełna wysokiej kultury. jak nie pisze nocami wyzwisk o gnojach, kutasach i "ch..", to przynajmniej z radością powtórzy "Pis da". Starczy myśleć inaczej, a zaraz wymyśli sobie, że to spisek i jacyś "oni" wyciągają "śmierdzące łapy".

A może zwyczajnie nie może się doczekać, jak to ją nazwą wulgarnie żeńskim organem płciowym? Co za wspaniały umysł.

 

Wiesz, jak mówią o osobniku, który wierzy w bajania? "Pis da".

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1600091

wypije czy da?

 

a liberalna wsza

wypije czy jej da?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1600102

szuranie

 

tak sobie szura

szczurza kultura

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1600103

Trudno połapać się  dzisiejszych czasach, kto mówi prawdę, a kto tylko mówi... Jeśli Kaja G rzecze po prawdzie, to dla wielu, w tym również dla mnie jest to kubeł zimnej wody. Chciałbym, by wśród Konfederatów byli jednak uczciwi narodowcy. Sam pomysł by rozmawiać z Rosjanami i gospodarczo współpracować nie jest niczym złym. Nikt jakoś nie gani współpracy Polski z Niemcami. Oni przecież równie zasłużyli się na polu bestialstwa w mordowaniu Polaków.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1599969

Proszę nie brać starych kacapskich kawałów w nowym wydaniu na poważnie. To było do przewidzenia, że traktowanie czysto instrumentalnie - przez jak sądzę - większość przywódców "Konfederacji" kwestii aborcji zostanie wcześniej czy później obnażone. I tak też się stało. 

Serdecznie pozdrawiam 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1600000

Obecny rząd na złość polskim górnikom sprowadza miliony ton rosyjskiego węgla, który jest dużo gorszy niż polski, ale tych którzy wskazują na ich błędy nazywa putinowcami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1600092

Pani Kaji Godek nie spodobało się pierwsze miejsce w Siedlcach - okręgu gdzie bez problemów uzyskałaby mandat bo to jest okręg z najwyższym poparciem "Dla życia" ale jej zachcianką była Warszawa. Konfederacja, podobnie jak każda opcja chcąca "wsadzić" do parlamentu jak największą ilość osób, wybiera dla każdego kandydata okręg gdzie może uzyskać optymalną ilość głosów i tak było z Panią Godek. Szkoda, ale "karawana idzie dalej"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

antyleming

#1599981

Zacytowałem kilka źródeł. Każdy może sprawdzić...

Lecz nienawiść do PiS prowadził do takiej paranoi, że każdy załgany politruk usiłuje fakty czy prawdę zanegować i zdezawuować twierdząc, iż wszyscy poza nim kłamią...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1599993

Panowie z Konfederacji, jak nie nauczycie się rozpoznawać agentów to zawsze tak się będzie kończyć każda pro-polska inicjatywa jak ostatnie głosowanie do PE. Żydzi gromadzą agenturę w Konfederacji. Pamiętajcie! Zawsze agent przyciąga kolejnego agenta (nie mówię tu o panu Marcu). To taki alfabet.

Pan Michalkiewicz powiedział, że obecnym priorytetem PiS, do październikowych wyborów, jest starcie Konfederacji z powierzchni Ziemi. (tu świetna analiza Leszka Żebrowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=vVQYTHqNpvg

Tak nawiasem to Kukizowi przydałoby się tęgie baty za to startowanie w wyborach do PE poza Konfederacją. Ręki bym mu nigdy więcej nie podał. Konfidenta poznacie po owocach. W 2015 roku pisałem po co jest to pseudo-prawicowe "ugrupowanie". Właśnie wykonali zadanie w wyborach do PE odbierając Konfederacji 3,69%!Tu bezcenne, żydówka tłumaczy istotę rzeczy: https://www.youtube.com/watch?v=CitbJk6moh4

O sile agentury świadczy ostatni atak na p. Michalkiewicza. Petlewicz wyciągnął smród z Czerniaka a Michalkiewicz niby to za wszystko odpowiada! Jadą więc na bazie ZOMOWca Czerniak, byleby panu Michalkiewiczowi zaszkodzić na jak najwięcej przed zasadniczą z nim rozprawą. Dzieje się tak, bo żydzi mają narzędzi (przekaziory) i agenturę a chrześcijanie-Polacy mają słuchać. ;-)

Oczywiści a do "załatwienia" pana Michalkiewicza za ujawnienie "notatki 447" jest potrzebna sprawa karna do której - na wniosek sądu - zrobi się "badania psychiatryczne" temu niezwykle prawemu człowiekowi. (Zrobiono badania psychiatryczne tysiącom niewinnych ludzi w III RP a więc czemu nie panu Michalkiewiczowi skoro fika z 447 USA, żydom i ich słudze Kaczyńskiemu.)

O to chodzi!

I już wiecie suwereny, matoły i lemingi po co się hoduje agenta całymi latami?

Po to żeby metodą podstawienia dyskretnego zrobić Was w ch.. w kolejnych wyborach.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

panMarek

#1600067

Panowie z Konfederacji, jak nie nauczycie się rozpoznawać agentów to zawsze tak się będzie kończyć każda pro-polska inicjatywa jak ostatnie głosowanie do PE. Żydzi gromadzą agenturę w Konfederacji. Pamiętajcie! Zawsze agent przyciąga kolejnego agenta (nie mówię tu o panu Marcu). To taki alfabet.

Pan Michalkiewicz powiedział, że obecnym priorytetem PiS, do październikowych wyborów, jest starcie Konfederacji z powierzchni Ziemi. (tu świetna analiza Leszka Żebrowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=vVQYTHqNpvg

Tak nawiasem to Kukizowi przydałoby się tęgie baty za to startowanie w wyborach do PE poza Konfederacją. Ręki bym mu nigdy więcej nie podał. Konfidenta poznacie po owocach. W 2015 roku pisałem po co jest to pseudo-prawicowe "ugrupowanie". Właśnie wykonali zadanie w wyborach do PE odbierając Konfederacji 3,69%!Tu bezcenne, żydówka tłumaczy istotę rzeczy: https://www.youtube.com/watch?v=CitbJk6moh4

O sile agentury świadczy ostatni atak na p. Michalkiewicza. Petlewicz wyciągnął smród z Czerniaka a Michalkiewicz niby to za wszystko odpowiada! Jadą więc na bazie ZOMOWca Czerniak, byleby panu Michalkiewiczowi zaszkodzić na jak najwięcej przed zasadniczą z nim rozprawą. Dzieje się tak, bo żydzi mają narzędzi (przekaziory) i agenturę a chrześcijanie-Polacy mają słuchać. ;-)

Oczywiści a do "załatwienia" pana Michalkiewicza za ujawnienie "notatki 447" jest potrzebna sprawa karna do której - na wniosek sądu - zrobi się "badania psychiatryczne" temu niezwykle prawemu człowiekowi. (Zrobiono badania psychiatryczne tysiącom niewinnych ludzi w III RP a więc czemu nie panu Michalkiewiczowi skoro fika z 447 USA, żydom i ich słudze Kaczyńskiemu.)

O to chodzi!

I już wiecie suwereny, matoły i lemingi po co się hoduje agenta całymi latami?

Po to żeby metodą podstawienia dyskretnego zrobić Was w ch.. w kolejnych wyborach.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

panMarek

#1600068

Moim największym marzeniem jest w ogóle wyje..nie w kosmos całej tej postkomuny. Dorzuciłbym do tego jeszcze polskojęzyczne media, czyli ok. 90% wszystkich. Wreszcie Polska i Polacy zaczęliby naprawdę oddychać świeżym i zdrowym powietrzem.Zmiana konstytucji i wpisanie w nią zakazu związków homoseksualnych, zakaz zmiany złotówki na euro i oczywiście najświętsze odniesienia do Boga i Chrześcijaństwa. I bummm lewacka UE kwiczy i może nam tylko naskoczyć!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1600089

Mundurowa komuna kontra ''tęczawa'' komuna.

Kaja Godek wygadała się ostatnio, że protestowała przeciwko politycznemu wiązaniu się Konfederacji ze środowiskiem nacjonal-komuchów PRL-owskiego ''trepa'' gen. Wileckiego, który to koncept obok JKM [ na którego zwala wprost odpowiedzialność za to z kolei Winnicki ] jak wynika pośrednio z jej słów miał lansować na wewnętrznym forum także Grzegorz Braun, za co została ukarana totalną marginalizacją przez liderów formacji a w końcu jak się okazało zmuszona do jej opuszczenia

http://stanczyk1.blogspot.com/2019/08/mundurowa-komuna-kontra-teczawa-komuna.html

 

zobacz także:

https://stanczyk1.blogspot.com/2019/01/gietrzwad-grunwald-czyli-uani.html

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1600093

nie mieści się w głowie...

 

nie mieści się w głowie

walka z aborcją

i narodowi liberałowie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1600101

Gen. George Patton:

"Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie (...) Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1600312

 

Konfederacja: spojrzenie zza kulis (Liroy)

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603804