Janusz Korwin-Mikke i prorosyjskie portale internetowe przydatnymi instrumentami oddziaływania na umysły Polaków

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj
Korwin-Mikke służy rosyjskiej propagandzie w Polsce

 

 

 

Janusz Korwin-Mikke i prorosyjskie portale internetowe przydatnymi instrumentami oddziaływania na umysły Polaków

 

 

Janusz Korwin-Mikke jest z pewnością jest jednym z polskich faworytów Kremla. Ten kandydat na prezydenta Polski wspaniale rozmawia po rosyjsku, co udowodnił niedawno w ukraińskim show politycznym “Szuster Live”, w trakcie którego powiedział m.in., że na Majdanie strzelali żołnierze z Europy Zachodniej, aneksja Krymu była uzasadniona, a Borysa Niemcowa zabili Amerykanie.

Wąsaty pan z muszką jest gwiazdą licznych doniesień zamieszczanych na stronach sputnik-news.com w rodzaju: “Gdzie będzie Polska po NATO i UE”, “Polska - kraj bez sensu?” lub “Polacy od 20 lat są stale oszukiwani”.

Prorosyjskie portale internetowe są kolejnym przydatnym instrumentem oddziaływania na umysły Polaków.

Cytowane za: Słowo Polskie, http://slowopolskie.org/gazeta/Slowo_Polskie_n33.pdf

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:11)

Komentarze

Już pisałem, że Narodowcy maja chyba najwięcej kretów we własnych szeregach (co pokazuje jak się inni antypolacy boją aby Narodowcy nie doszli do władzy), jednak to i tak lepiej niż reszta partii, którzy kretów może mają mniej ale liderów antypolskich więcej.

Ps. pierwszy raz wczoraj w sondażu pokazali, że Narodowcy mogą zdobyć 5% w wyborach - oczywiście nadal media ich ignorują i próbują zamilczeć, jednak skoro oni jużdaja5%, to mamy szansę na dużo więcej - więc nie poddawajmy się i idźmy do wyborów zmienić Polskę aby była faktycznie Polską (dla Polaków przede wszystkim)!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1586843