ŻYDOWSKO - BANDEROWSKA UKRAINA

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

ŻYDOWSKO - BANDEROWSKA UKRAINA ZNIEWAŻA POLSKĘ, POLAKÓW

                                             I POLSKOŚĆ

                     POLACZKOM ZROBIMY DRUGI KATYŃ

 

Grzegorz Kuprianowicz, ukraiński historyk mieszkający w Polsce, prezes Towarzystwa Ukraińskiego, próbuje relatywizować ukraińskie zbrodnie przez oszczerstwa na temat Polaków.

8 lipca w Sahryniu, podczas uroczystości z udziałem prezydenta Ukrainy Walzmana (pseudonim Petro Poroszenko), powiedział, że „ta zbrodnia przeciwko ludzkości popełniona została przez członków narodu polskiego – partyzantów Armii Krajowej będących żołnierzami Podziemnego Państwa Polskiego”.

Przemysław Czarnek, wojewoda lubelski, złożył zawiadomienie do prokuratury, które trafiło do Prokuratury Okręgowej w Zamościu. Następnie śledczy skierowali je do Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Lublinie.

Prokuratura  Okręgowa w Zamościu w ramach wszczętego postępowania przygotowawczego sprawdzi, czy prezes Towarzystwa Ukraińskiego w Lublinie Grzegorz Kuprianowicz podczas uroczystości w Sahryniu z udziałem prezydenta Ukrainy Walzmana  dopuścił się znieważenia narodu polskiego.

Kuprianowicz zabierając głos podczas uroczystości w Sahryniu powiedział, iż "doszło do zbrodni przeciwko ludzkości popełnionej przez członków narodu polskiego partyzantów Armii Krajowej ,będących żołnierzami Polskiego Państwa Podziemnego"

Zaznaczył też, że lokalni prawosławni mieszkańcy zginęli z rąk innych obywateli Rzeczpospolitej, "dlatego, że mówili innym niż większość języku i byli innego wyznania".

Zdaniem prawników, których interesują bieżące relacje polsko - ukraińskie, ukraiński działacz naruszył artykuł 133 Kodeksu Karnego, który przewiduje 3 lata pozbawienia wolności za znieważenie narodu polskiego lub Rzeczypospolitej Polskiej. Grzegorz Kuprianowicz w innej wypowiedzi zrównał banderowskie zbrodnie ludobójstwa okrutnego (genocjdum atrox) na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej z "likwidacją bazy UPA, w której zginęło kilkaset osób".

Wojewoda podkarpacki uznał uroczystość z udziałem prezydenta Ukrainy w Sahryniu za "hucpę i prowokację". Prezydentowi Ukrainy towarzyszyły w Sahryniu liczne delegacje Ukraińców przybywających w Polsce i przybyłych autokarami z Ukrainy.

W tym samym czasie prezydent Polski Andrzej Duda oddawał na Ukrainie hołd Polakom pomordowanym przez banderowców w Rzezi Wołyńskiej.

Smutna prawda jest taka, iż teraz każdy może znieważać Polskę, Polaków i polskość bez sankcji karnych, kto ma na to ochotę lub zapotrzebowanie - vide działalność rządu Izraela i lobby żydowskiego w Stanach Zjednoczonych.

Przedstawiciele zmyślonego "państwa ukraińskiego" mają w tym antypolskim procederze wyraźny udział.

My polaczkom zrobimy drugi Katyń odgrażają się neobanderowcy ukraińscy stronnicy ukraińskich batalionów Azow, Prawego Sektora i innych, którzy przejęli pałeczkę od batalionów Nachtigall (Słowiki), SS - Galizien, morderców Polaków i Żydów.

 

                        Aleksander Szumański ]]>http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2263&Itemid=2&mosmsg=Dzi%EAkujemy+za+Tw%F3j+g%B3os.]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Jak może być inaczej Panie Aleksandrze ???

Wszak Polska ma w Belwederze ambasadora Ukrainy: https://www.facebook.com/642106379515015/videos/vb.642106379515015/680000505725602/?type=2&theater

POPa,

Andrzeja Judę ! Judasza !  co P ełni tylko O bowiązki P olaka ! Konia trojańskiego Ma Polska jak określił tego........ Pan Prof. Nowak. Gdzie on ma Interes Polski pokazał wielokrotnie, i pokazuje wciąż !

czyje interesy dla POPa najważniejsze są:

https://www.ekspedyt.org/2018/05/20/andrzej-duda-to-kon-trojanski-i-najwiekszy-szkodnik-iii-rp/

pislamizacja.pl/andrzej-duda...i-najwiekszy...pis-prof-nowak

Andrzej Duda to koń trojański i największy SZKODNIK III RP z nadania PiS – [Prof. Nowak] Brawo za pokazanie prawdy!

https://images.search.yahoo.com/yhs/search;_ylt=A0geKVni7X5b3OYA5dEPxQt.;_ylu=X3oDMTByMjB0aG5zBGNvbG8DYmYxBHBvcwMxBHZ0aWQ

Vote up!
4
Vote down!
0
#1571362

tak myślę.
Jak pokazało życie nie można jednak Polski i Polaków znieważać, Polacy mają gdzieś ukraińskie marionetki liżące dupę kozłowskiej.
Dla pachołków kurewskich miejsca w Polsce nie ma i nie będzie.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1571391