UKRAIŃCY NAJPIERW MORDOWALI POLAKÓW, GWAŁCILI POLKI, GRABILI NARÓD, TERAZ NISZCZĄ SYMBOLE NEKROPOLII NARODOWEJ - LWY.

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

UKRAIŃCY NAJPIERW MORDOWALI POLAKÓW, GWAŁCILI POLKI,  GRABILI  NARÓD, TERAZ NISZCZĄ SYMBOLE NEKROPOLII NARODOWEJ -  LWY.

Wpisanie do panteonu ukraińskiej chwały narodowej morderców OUN-UPA rodzi konsekwencje antypolskie. Wpajany Polakom od lat przez polskie elity rządzące mit dobrych stosunków z żydowsko - banderowską Ukrainą zbiera też od lat swoje zatrute owoce. Nie ma na Ukrainie polskości historycznej, są za to cerkwie posadowione przed wiekami "wyłącznie przez Cerkiew prawosławną", o czym informują reliefy na elewacjach "cerkwi prawosławnych". Cmentarz Łyczakowski we Lwowie "nigdy nie był polski, zawsze był wyłącznie ukraiński", o czym zbiry lwowskiej rady miejskiej informują na grobowcach wyłącznie cyrylicą i pokracznymi zdjęciami zmarłych "Ukraińców". Z kościała św. Marii Magdaleny uczyniono nawet nie cerkiew, lecz filharmonię i zamiast mszy świętej odbywają się tu koncerty z brudnym, nie mytym przez dwudziestolecia, śmierdzącym, obsranym wychodkiem.

Lwowska Rada Narodowa zafundowała "polskim przyjaciołom" następny prezencik, likwidując na kolumnadzie chwały polskiego oręża Cmentarza Obrońców Lwowa historyczne Lwy. Kamienne Lwy zniknęły  z Cmentarza Obrońców Lwowa  jeszcze w 1971 roku, gdy Cmentarz był niszczony przez bandziorów ukraińsko - sowieckich  przy pomocy buldożerów niszczących groby Orląt Lwowskich i kolumnadę pomnika. Odbudowany przez Polskę Cmentarz Obrońców Lwowa, kryjący polskie dzieci broniące w 1918 roku polskości swojego miasta Semper Fidelis w walce o Lwów z ukraińskim motłochem, został ponownie otwarty w 2005 roku po wieloletnich pertraktacjach z władzami ukraińskimi, w konsekwencji Lwy powróciły na swoje miejsce dopiero w dziesięć lat później w 2015 roku, ale pozbawione napisów: "Tobie Polsko" i "Zawsze wierny". W uznaniu tych "ukraińskich zasług" dla Polski kolejni prezydenci Polski jeżdżą na Ukrainę, klepiąc się po plecach z antypolskim, żydowskim zbirem Walzmanem (pseud. "Petro Poroszenko"). "Przezacna" telewizja TVP-Info nawet nie wspomniała o polskim święcie 22 listopada 2018 roku w 100-lecie Obrony Lwowa. Za to wybuchły kolejne awantury w "Studio Polska" wywołane przez Magdalenę Ogórek - komunistyczną prezenterką TVP - kandydatkę post - komunistów na urząd prezydenta RP oraz przez Jacka Łęskiego, jej pomagiera, byłego dziennikarza żydowskiej "Gazety Wyborczej", żonatego z banderówką Ukrainką a wyrzuciły Panu Bogu winnego Adama Słomkę z programu "Studio Polska" zabraniając mu następnych wejść.

Pan prezydent RP Andrzej Duda nawet nie wspomniał o bohaterskim 22 listopada 1918 roku i nie odwiedził Cmentarza Obrońców Lwowa w tym Świętym dla Polaków Dniu., nie złożył też kwiatów na mogiłach Orląt Lwowskich, zapewne nie chcąc narażać się Walzmanowi.

W programie "W tylewizji ekstra" oczywiście również nie wspomniano o 22 listopada 1918 roku, nie przypomniano chwały Orląt Lwowskich, tylko milutką piękną buzią Magdaleny Ogórek wychwalano w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości  podłą książkę Rafała Ziemkiewicza "Złowrogi cień Marszałka". Pan Ziemkiewicz powinien się zapaść pod ziemię w 100-lecie niepodległości zapewne nie swojej ojczyzny.

BANDERYZM WSPÓŁCZESNY

Pierwszym współczesnym aktem walki z lwami na Cmentarzu Obrońców Lwowa było w roku 2016 zasłonięcie ich płytami o mocnej konstrukcji, w celu zniszczenia polskich symboli walki z napastnikami ukraińskimi w 1918 roku .I tak niszczy się polską tradycję niepodległościową, zastępując ją "polską okupacją niepodległej Ukrainy". Perfidia żydowskiej Ukrainy jest znacząca, gdyż dewastacja Kolumnady nastąpiła w przeddzień 1 listopada w uroczystość Wszystkich Świętych, podczas gdy Polacy zwiedzają Cmentarz Obrońców Lwowa modląc się za polskie dzieci poległe w obronie Lwowa.

Ukraiński Instytut Pamięci Narodowej w osobie prezesa Wołodymyra Wiatrowycza uważa, że obecność Lwów na Cmentarzu Obrońców Lwowa jest prowokacją.

A co uważa pan prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda?

Prezes partii "Swoboda" Oleh Tiahnybok w parlamencie ukraińskim natomiast uważa, iż Polaczkom należy zrobić drugi Katyń i "wsieh wyrezat" - "Smert Lachom" wołają Ukraińcy na ulicznych pochodach we Lwowie i Kijowie.

Opracował Aleksander Szumański , świadek historii - dziennikarz niezależny, korespondent światowej prasy polonijnej, akredytowany (USA) w Polsce w latach 2005 - 2014, ścigany i skazany na śmierć przez okupantów niemieckich.

Kombatant - Osoba Represjonowana - zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Polacy sami tego chcieli - wybrali w sposob demokratyczny PiS podobnie jak wczesniej PO, a wczesniej AWS, Porozumienie Centrum i reszte tej samej grupy przestepczej.

Czy ciezko jest zrozumiec ze nie macie nic do gadania. Nawet wasz Trump gra w tym samym zespole.Bedziecie teraz umierac w meczarniach i tylko narzekac. Latwo jest pozbyc sie was, bo jestescie butni i nie zgrani. Polak Polaka wydupczy a o to chodzi waszemu wrogowi. Latwo jest was napuscic na siebie - jak psy. Idziecie w zlym kierunku.

Moge sie z kazdym zalozyc o jego dusze ze to co mysle stanie sie w przyszlosci. 

Głupie narody beda zdepopulowane, przetrwaja tylko najmadrzejsi w koncu 80% społeczenstwa (pozyteczni idioci) to hołota - tak twierdzi NWO

Polski narod przestanie istniec. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9
#1577671

z przedmówcą!

Ewidentne jest dla każdego, a w szczególności tak bystrego obserwatora jak TY - Archiwum X, że różne wraże nacje, instytucje i formacje sprzysięgły się, aby Polski Naród wyniszczyć, a Polską Ziemię zawłaszczyć!

Jest to zło skomasowane i wymierzone przeciwko nam, dlatego takie głupie i nieprzemyślane stwierdzenie, że Polacy sami tego chcą obraża nas Polaków!

Nie wiem jakiej jesteś narodowości, bo piszesz jak byś się wywodził z onych, co to najwięcej zła światu i ludziom uczynili i nadal czynią, ale wrzeszczą najgłośniej o swoich rzekomych krzywdach, a teraz za sprawa naszych sprzedajnych polityków, starają się na wszelkie sposoby żyć na nasz koszt, uwłaszczyć się na polskim majątku i uczynić z nas niewolników!

To ta gnidzia i nikczemna postawa odwiecznych podłych i nie mających żadnych zasad wrogów Polski i Polaków, w tym banksterów żydo-amerykańskich i żydo-europejskich jest temu złu winna!

Jeśli nasza wina polega na nadmiarze życzliwości i otwartości, także na tym, że nie stosujemy wszystkich nikczemnych i zbrodniczych chwytów onych, ich zbrodniczych metod wyniszczania i uwłaszczania się na czyjejś śmierci, krzywdzie, jeśli to jest ta nasza wina, że jesteśmy prawdziwymi ludźmi w odróżnieniu od kłamców, oszustów, złodziei i zbrodniarzy, którzy nas atakują, okradają i jeszcze usiłują zgładzić!

Tak nie jesteśmy podobni do tych, co finansowali hitlera, finansowali wywołanie II wojny światowej, a później finansowali budowę niemieckich obozów zagłady na okupowanych ziemiach Polski i oczywiście finansowali ten osławiony holokaust, czyli mordowanie swoich własnych braci.

Tak nie jesteśmy podobni do tych, którzy usłyszawszy w 1943 roku od wysłannika Rządu Polskiego - Jana Karskiego, że niemieccy zbrodniarze nazistowscy mordują MASOWO ŻYDÓW  - nie zrobili nic, nie podjęli żadnej akcji przeciwko masowym zbrodniom na ich narodzie, a teraz te zbrodnie usiłują z wyrachowania i tchórzostwa przerzucić na naród polski, który w tej wojnie poniósł 6 milionów ofiar, stracił kilkadziesiąt tysięcy dzieci wywiezionych i wynarodowionych, stracił ponad 500 tysięcy dzieł sztuki ukradzionych przez niemieckich bandytów, któremu zbrodniarze nazistowscy niemieccy zniszczyli całą infrastrukturę, a zdradzieccy alianci oddali w rusko-żydowska niewolę!

Tak wina Narodu Polskiego jest wielka, bo nie ma gnidziej natury swoich wrogów i sprzedajnych nikczemnych polityków zdrajców i zaprzańców!

Ale nie ciesz się, ani nie cieszcie się wszawi wrogowie, bo dobro i tak zwycięży i Polski Naród przetrwa, tak jak przetrwał już wiele pogromów, wojen i aktów nienawiści ze strony zbrodniczych wrogów!

Z Bogiem pokonamy wszelkie wszawe i zbrodnicze nacje, bez względu na to czy są jawnymi, czy ukrytymi wrogami, tak nam dopomóż Bóg!!!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Tantum nudam veritatem

#1577700

Co niby was obraza Polakow?

Mieszkam na zachodzie to widze. Jeden Polak drugiego Polaka by zajebal tylko za to ze jest Polakiem! Ten narod sam sie zniszczyl! 

Polska jest okupowana przez ameryke i potrzebuje takich glopkow jak wy. Gdzie patriotyzm, honor i gdzie ojczyzna? Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie

W moich terenach jak ktos powie jakis kawal o polakach to wszyscy sie smieja, jak ktos zazartuje z ruska to wszyscy maja powazne miny, bo z nich smiac sie nie nalezy, bo ktos moze ci spalic dom i nie koniecznie w nocy- w bialy dzien, Rosjanie sa dumni ze swojego kraju a wy?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1577712

Czy rzeczywiście nie potrafisz wyrazić swojej opinii w sposób kulturalny, czy też po prostu lubisz bluźnić i obrażać?

Pamiętaj jednak, że nie stajesz się bardziej wiarygodny, wymowny, czy przekonywujący, bo jesteś po prostu prymitywny i wulgarny, i chyba wszedłeś na nieodpowiedni portal, bo tu większość potrafi w sposób kulturalny przedstawić swoje oponie, nawet te najbardziej kontrowersyjne!!!

Ponadto, wygłaszasz prawdy oczywiste, o tym np. że jesteśmy okłamywani, manipulowani itd.! Każdy tą oczywistą oczywistość zna od dawna, co najmniej od kiedy istnieją politycy i partie polityczne to uwodzenie - manipulowanie ludźmi, okłamywanie i wodzenie po manowcach jest "chlebem powszednim" różnej mści działaczy, pozorantów, manipulantów, politykierów i dziwnych ludzików uwłaszczających się kosztem tzw. wyborców, w tym również polskich! W swojej wypowiedzi dajesz przykład takiej manipulacji!

Zatem człowieku "nie odkryłeś Ameryki" i nie próbuj "wyważać otwartych drzwi"!

Poza wszystkim nie znasz Polaków, a sądząc z Twojej agresywnej i ch****iej wypowiedzi wywodzisz się z nacji wrogiej Polakom, zatem po prostu nie wtrącaj się w nasze, polskie sprawy!

A jeśli już musisz, czy chcesz zabrać głos, to zrób to dla odmiany w sposób kulturalny, wykaż się wiedzą i szacunkiem do innych ludzi, zwłaszcza do gospodarzy, bo jesteś w Polsce i tego wymaga dobre wychowanie i wypowiedź publiczna!!!

Jeśli nie umiesz się zachować, to ja pierwsza poproszę admina, aby Cię wyciszył za wulgaryzmy i agresywne, nikczemne wypowiedzi!!!

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1577817

.....pozwolą na swobodny kult ludobójców z OUN-UPA na Ukrainie, rezunów niemiłosiernych, jakich mało w historii całego globu. Przecież to jasne jak słońce i proste jak drut! Aleszummie znakomity wpis i wielkie dzięki. Pozdrawiam b. serdecznie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1577730

PiS liże tyłki na wschodzie - obecnie jedyna szansa w Narodowcach chyba

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1577915

ŻYDZI NAJPIERW MORDOWALI POLAKÓW, GRABILI NARÓD, TERAZ NISZCZĄ POLSKĘ: https://www.quantectherapy.com/pl/zydzi-to-ludobojcy-mordowali-i-morduja-polakow/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1581213