PODWYŻKI OPŁAT I CEN ARTYKUŁÓW

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj


PODWYŻKI OPŁAT I CEN ARTYKUŁÓW        

Wkrótce zapłacimy znacznie więcej za prąd, gaz, benzynę, czynsze, parkingi i przeglądy techniczne naszych pojazdów. Do tego wzrosną ceny podstawowych produktów spożywczych. To nie koniec, bo znacznie droższe będą także bilety samolotowe i kolejowe. Czekać nas mogą także cięcia wydatków społecznych, m. in. takich, jak 800+.

W czasie, kiedy premier Donald Tusk korzysta ze słońca w Dolomitach i szusuje na nartach, alarm podnoszą politycy aktualnej opozycji i - co ciekawe - lewicowo-liberalne media, przychylne na co dzień aktualnie rządzącym. Wiele wskazuje na to, że te ostatnie zaczynają powolne oswajanie Polaków z wysokimi cenami i potencjalnymi cięciami wydatków socjalnych państwa.
Co będzie droższe?

Przede wszystkim więcej zapłacimy za energię elektryczną. O tym, że obecny rząd zdecydował się na przedłużenie rozwiązań chroniących portfele naszych rodaków tylko do końca czerwca br. przypomniał premier Mateusz Morawiecki. …
                       redakcja@wpolityce

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (5 głosów)

Komentarze

i jego dwutygodniowego rządu było zamrożenie cen energii ("w trosce o dobro Polaków"). Polacy powinni dostać cenami w łeb od stycznia jako konsekwencję wyboru bandy Tuska i "Europejczyków". Teraz mają półroczny bufor i mogą nie zauważyć związku podwyżek z własnym wyborem politycznym. A w dodatku są 2 ważne kampanie wyborcze.

Vote up!
2
Vote down!
0

Leopold

#1658811