kokosowi26 w sukurs po raz wtóry

Obrazek użytkownika krisp
Blog

Przed chwilą przeczytałem doskonały komentarz kokosa26 punktujący pośpiech tzw. polskiej władzy w kwestii pochówków ofiar katastrofy (tak wtedy często jeszcze myśleliśmy), a teraz już wiemy, że ZAMACHU w Smoleńsku. kokos26 kończy swój tekst pytaniem: "Co jest do ukrycia?"

Dla mnie to pytanie czysto retoryczne, bo TERAZ JUŻ WIEMY. Do ukrycia jest oczywiście ZAMACH na Głowę Państwa Polskiego, polskich, a jednoczenie NATOWSKICH DOWÓDCÓW i wielu zacnych Polaków, którego dokonała Rosja Putina wspólnie z polskojęzycznymi POpłuczynami (bo przecież zdrajca Polski i polskich interesów nie może nosić godnego miana Polaka, ale POpłuczyny jak najbardziej). Podgotowka do zamachu była jak najbardziej wspólna, PO-wsko sowiecka. I są na to dokumenty.

Lista zdrajców z PO i nie tylko z PO jest dłuuuuuuuuga, jak z Warszawy do Smoleńska, z przystankiem w tak zwanych "zakładach lotniczych", gdzie tak profesjonalnie Sowieci wyremontowali TU-154M 101, bo jeszcze mamy "niezależnych prokuratorów wojskowych", "niezależnych, obiektywnych i skutecznie odpolitycznionych dziennikarzy" z wiadomych gazet, czasopism i telewizji, różne, różniste "ałtorytety" naukawe (nie mylić z naukowymi), celebryckie i "artystyczne" w rodzaju podstarzałych paniuś z ćpającymi pieskami.

To są przykrywacze smoleńskiej PRAWDY o zamachu i współwinni zbrodni. I mam nadzieję, że jeszcze za ziemskiego życia dopadnie ich wszystkich karzące ramię polskiej sprawiedliwości.

Wierzę, że Dobry, Miłosierny, ale też SPRAWIEDLIWY Pan Bóg odmierzy ich wieczność taką miarą, jaką oni wszyscy mierzyli i wciąż mierzą Polskę i polskie sprawy za swego ziemskiego życia.

A myślę, że piekło na ziemi mają już teraz i będą mieli już zawsze, nie śpiąc po nocach i wciąż oglądając się za siebie w oczekiwaniu na Seryjnego Samobójcę.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

PS. Do zobaczenia w Warszawie 29 września :)

Ocena wpisu: 
Brak głosów