Trolling w Nowym Ekranie ???

Obrazek użytkownika krisp
Blog

Zauważyłem, że choć Nowy Ekran funkcjonuje zaledwie jedenasty dzień, pojawiają się na Niepoprawnych blogerskie głosy na temat dziwnych, pachnących trollingiem wpisów własnie w Nowym Ekranie (choćby pod adresem Kozaka). Sam czytając jego wynurzenia mam wątpliwości, ale wciąż przyjmuję za dobrą monetę zapewnienia ŁŁ, że co, jak co, ale na Nowym Ekranie chamstwo się nie rozpanoszy.

A jakby co, zawsze można dać chamstwu odpór "siłom i godnosciom osobistom", a w ostateczności przegonić na cztery wiatry.

Jeśli pod trollowymi wpisami będziemy wskazywać na nadużycia i wpisów takich będzie dużo, może Administratorzy przychylą się do woli wyrażonej przez "zdrowo myślącą" większość i zbanują takiego delikwenta/delikwentkę, skądkolwiek by do Ekranu przylazła.

Wiem, wiem, miało nie być banowania, ale miał też być doskonały jakościowo dobór autorów wpisów w Ekranie. Ale wiecie, jak działa rozszczepienie atomu. Wystarczy jeden troll/trollówna z kodami i nieszczęście gotowe.

Nie wiem jak Wy, ale jeśli w stosunku do niektórych autorów zaczynają się pojawiać podejrzenia o trolling,ja bym nie spuszczał z nich oka. Jak mawiała świętej pamięci moja Babunia (Panie świeć nad jej duszą) "Strzeżonego Pan Bóg Strzeże".

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ale nie bardzo rozumiem dlaczego rozpatrujesz problemy NE na Niepoprawnych ?
Trolling to bardzo ciekawe zjawisko z jednej strony są portale które chronią taki podły potencjał w celu zwiększenia zainteresowania portalem np.(onet). Z drugiej strony w zdrowej strukturze portalu troll ma na celu rozbicie jedności i sianie zwątpienia ! Oczywiście czerpie z obserwacji tych niesnasek nienormalna przyjemność bo jest zakompleksiony i to go dowartościowuje ...
Reasumując elegancko zareklamowałeś NE i te chore indywidua ! Brawo!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134481

No bez przesady! Kolejny czerwono-zielono-katolicki cenzorek ma obowiązywać?

Albo cenzura w obie strony, albo negujemy tych co cenzurują!

Co mam ja zrobić? Uważam, że Jezusa ukrzyżowali żydki; połowę rodziny wyrżnęli ukraińcy razem z żydkami, zawsze miałem pod górkę, zawsze chodziłem do kościoła. A z drugiej strony-  zawsze lubiłem jebać panienki' lubię wódę i palenie. Lubię kasę i znam jej wartość.

Uwielbiam koksik i podróże. Nie lubię kościoła jako instytucji (za dużo niewyjaśnionych spraw z TW)- księdza nie wpuszczę do domu, chyba że się rozliczą sami ze sobą (do kościoła też przestałem chodzić). 

Aż mi żal jest takich KRISPów i innych... Sorki.

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#134533

Na nE podpowiedziałem jak postępować z trollem ,na naszych "Niepoprawnych"też ten sposób można zastosować.

Bierze się trolla na łakę,w miejsce ogrodzone(cwana bestia ,może uciec) rozpala się ognisko i wkładamy do niego stempel identyfikacyjny.Kiedy już się nagrzeje do czerwonego,przykładamy trollowi ten stempel do boku ,aż się zadymi.Wiemy już wtedy czyj troll jest i ostemplowany w szkodę nie wejdzie.

                    Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy

#134540

http://kozak.nowyekran.pl/post/2395,ekran-dzien-w-ktorym-lazarz-zaprzedal-diablu-dusze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134536

Zawsze z zasady dawałem jedynki wszystkim uskarżającym się na forum niepoprawnych na S24. Przepraszam za słownictwo, ale szlak mnie trafia jak ktoś przychodzi na NP i wypłakuje się jako to spotkała go krzywda itd. Owszem popieram nE, ale swoje problemy załatwiajcie na forum nE, a nie tutaj. Powiem tak: Wiem, że nie jestem moderatorem ani tym bardziej adminem, i może nie powinienem w tak kategoryczny sposób pisać posta, ale, jeszcze raz przepraszam za słowa, do jasnej cholery szkoda mojego i Waszego czasu na takie bzdury. Chcą mieć trolla, to ich sprawa, niech mają, a Wy płaczcie na ich forum. Tutaj są www.niepoprawni.pl a nE jest na innej stronie.

germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#134552

Bardzo dobrze napisane. Powstal nowy portal to zastrzezenia trzeba zglaszac do wlascicieli nowegoEkranu.
Tutaj jest spolecznosc niepoprawnych, ktora rzadzi sie zupelnie innymi zasadami.
Na niepoprawnych czuje sie jak u siebie w domu, a na innych portalach jak w gosciach (tak samo na nowymEkranie). Kto tego nie czuje, to moim skromnym zdaniem nie wiele juz zrozumie z blogosfery.
Uklony z USA.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#134553

możłiwości kontaktu z adminami NE! (I nie będę miała w najbliższej perspektywie.) I tylko tą pośrednią drogą mogę się wypowiedzieć. Może Autor ma to samo?

Inna rzecz, to lemingowatość niektórych gości nE - klikają na trolla/debila/szkodnika/chama (niepotrzebne skreślić), zamiast poczytać coś konstruktywnego, co mają do powiedzenia inni blogerzy... Ha! To osobny temat, w dodatku dość obszerny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134596

Masz absolutną rację .Ja jeszcze tylko dodam że jako gość napisałem im :jeszcze Łazarz dobrze za biurkiem nie zasiadł,a tu już robią mu wiece,zebrania i chcą wręczać postulaty:

no i chyba się pogniewali.Niech im będzie na zdrowie

                                Kłaniam się nisko ,też  z USA

NIEPOPRAWNI TO NASZ DOM

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy

#135164

Mam jeszcze jedną uwagę: otóż, dla zabezpieczenia (rzecz chwalebna) NE ma coś takiego, że nie moge się na niego zalogowac ze zmniennego IP. W związku z czym nieraz całymi dniami jestem bez ekranu.
I teraz tak - tu zabezpieczenia a tu trolle - jakoś misię to kłóci (acz wiem, że technicznie to są odrębne sprawy)...
Znaczy - zabezpieczenia uniemożliwiają logowanie się użytkownikowi a jednocześnie trollom - hulaj dusza. - Coś mi tu nie klapuje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134593

Z tym logowaniem to chyba sciemniasz ,ja z tak daleka ,a nigdy nie mam problemu jako gość się zalogować.Ale jeśli to prawda, to w tych dniach kiedy masz problem z nE,Niepoprawni zapraszają z otwartymi ramionami.Wtedy powinno klapnąć.

                                                    Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy

#135165

Problem był (na szczęście już rozwiązany). To nie odległość geograficzna robi tu problemy;).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#158061

Przepraszam Cię za to sciemnianie,okazuje się ,że nie powinniśmy tam wogóle wchodzić,zamiast pomagać sobie jak tam się zalogować.
Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy

#158916

to zaraz zacznie się oskarżanie o cenzurę, ale uważam, że nie powinno się pozwalać takim indywiduom szerzyć defetyzmu!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

GosiaNowa

#135044