W temacie miłośniczek futer, głos z Podlasia

Obrazek użytkownika krisp
Blog

Drodzy Niepoprawni,

Od kilku dni żyjemy sprawą futerkowego złodziejstwa polskich celebrytek na Florydzie, co dobitnie skomentował/a już niejeden nasz Niepoprawny Kolega Bloger/niejedna nasza Niepoprawna Koleżanka Blogerka.

Trzeba być nie lada idiotą/idiotką, żeby w policyjnym państwie, gdzie "prawo znaczy prawo, a sprawiedliwość sprawiedliwość" (no, może też nie zawsze im wychodzi, ale zdecydowanie częściej niż u nas w Polsce), gdzie oczy kamer śledzą naprawdę wszędzie, a elektroniczne uszy podsłuchują, kraść fanty w szopie kombinując, że może się uda.

Może chodziło głupim babom (przepraszam nasze Niepoprawne Koleżanki za ten epitet, ale to nie o Was) o dreszczyk emocji którego brakuje, jak "na bezczelnego" doi się państwową (to znaczy naszą, polską) kasę, a instytucje powołane do pilnowania tej kasy (naszej kasy), jakieś tam policje, prokurwatury, sądy, CBŚ-e, ABW-ery, czy NIK-i niby na to patrzą, ale oczami szeroko zamkniętymi, żeby nie zobaczyć.

Ale inna rzecz mi się spodobała w tej sprawie. To ta amerykańska, ogólnodostępna lista przestępców, żadne tam pieprzenie o poufności danych osobowych, żadne durackie GIODO-wynalazki, tylko czarno na białym: złodziej(ka) to złodziej(ka), kryminalista(tka) to kryminalista(tka), bandyta(tka) to bandyta(tka), gwałciciel(ka) to gwałciciel(ka), pedofil to pedofil, a zdrajca(czyni) to zdrajca(czyni). I tyle. Czyli porządek przywracany w naturze, gdzie ziarno od plew się oddziela.

Taka lista potrzebna w Polsce od zaraz! Już mi się marzy wyliczanka naszych tuzów, nie jakiś tam Donald T., Bronisław K., Tomasz A., czy Radosław S. (dla przykładu, a lista byłaby dłuuuuugaśna jak stąd do warszawki conajmniej), tylko otwartym tekstem: imię i nazwisko (plus zdjęcie), urodzony (kiedy?, gdzie?), za co zapudłowany(a), kiedy proces?, kto będzie sądził? (żeby nie było, że jakaś anonimowa rura, tuleja, czy inny o-ring), i ile za to grozi (przemnożone przez wszystkie lata i akty draństwa), itd... . Tak jak w tej amerykańskiej bazie kryminalnej.

Kandydaci do wylądowania w takiej polskiej bazie danych obrażają Polaków i Pana Boga kalkulując, że żadna karząca ręka sprawiedliwości ziemskiej (niebieskiej) ich nie dosięgnie. Nasza w tym głowa by dopilnować, żeby żadne ich draństwo nie zostało zapomniane.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart.

Brak głosów

Komentarze

rodaku, ale pytanie czy tych co dopilnować by mieli tych kar za draństwa mamy w Polsce?   Może masz na myśli naród? Ja boję się że naród ciągle śpi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#338617

Choćby miały jeszcze dwa, pięć czy 10 razy tyle , ile mają i tak by kradły. Bo chamstwa, pazerności tak jak słomy z butów nie da się całkowicie usunąć. To jest taki typowy przykład "naszych nowych elit". I pan / były / minister...Za kilka tygodni czy miesięcy znów zobaczymy go w jakimś programie TV. Będzie perorował o piłce..
Jezu, co się z nami, jako z narodem dzieje...?

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>Bechis</p>

#338619

ze na twojej wsi tak mowili to nie znaczy ze tu mozesz swoj szowinizm regionalny PRLowski propagowac.
Bo takim gosciom co do stolycy nie mieli szacunku
to sie na rogu facjate przestawialo,tak ze jak wrocil na prowincje to go rodzona mamuska nie poznawala.Warsiawke to wymyslili ci z Czerskiej i im podobni zeby szczuc Polaka na Polaka.Ale lemingom, ktore to powtarzaja nalezy sie z bani tak ze kly jak perelki po peronie beda lecialy, a bebenki w uszach pier..lna jak dwie stare prezerwatywy.
Warszawa to misto niezwyciezone na kazdym kamieniu jest slad krwi bohaterow ludzi charaktyernych nie tego badziewia co teraz przyjechalo i robi szambo i wybiera szambiarzy na mera
bo nie maja pojecia kto to jest bufetowa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#338625

moje poparcie wilku. Powinniśmy się szanować jako NARÓD a również powinniśmy szanować calą Polskę jako Kraj. Denerwują mnie również  zdrobnienia , które nie wiedzieć czemu użwają ludzie na każdym kroku i w każdym miejscu.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#338629

"Warsiawka" jest tylko w twoim niechlujnym komentarzu.

W tekście jest "warszawka", którego to słowa wyedukowane przez minister Hall tępaki nie rozumieją.

Stek chamskich wyzwisk powinieneś do siebie zaadresować.

Zresztą, ty nawet komentarza poprawnie zaadresować nie potrafisz.

Zgłaszam ten agresywny wybryk jako naruszenie regulaminu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#338639

Dziękuję za wsparcie. :)

Wilk na kacapy ma chyba jakiś trudny okres, co mogę zrozumieć, bo czasy mamy nie lekkie. Albo wstał lewą nogą (to broń Boże nie sugestia). :)

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#338659

a bedziesze kichie dmuchiany nie zauwazyls ze uzylem zdrobnienia gwary warsiawskiej ale jak widac ty nie z Warszawy i malo edukowany w pempek szarpany.
Dla takich jak ty czerwiencow to moze byc warszawka, ale ty mi do stolycy nie przyjezdzaj, bo jak trafisz na Warsiawika to kicha blada z groszkiem piure.

Vote up!
0
Vote down!
0
#338803

Tym razem byłeś nawet zabawny:-):-):-)

Gdybym wierzył, że chuligani na Bielanach mówią Wiechem, to bym się pewnie bardzo przestraszył.

Jak przyjadę do stolycy postaram się unikać Warsiawika.

Dzięki za ostrzeżenie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#338877

Nie rozumiem Twojej agresji pod moim adresem.

Pojęcie "warszawka" rozumie każdy i nie ma to nic wspólnego z Warszawą, jako historycznym, polskim miastem, ani z jego bohaterskimi mieszkańcami. Znam wielu Warszawian/Warszawianek/Warszawiaków, którzy godni są szacunku za swoje zaangażowanie w sprawy Ojczyzny, ale Warszawa to również miejsce, gdzie bytuje rzeczona "warszawka" czyli szemrane salony PRL-u i III RP, niszczące wszystko co polskie, narodowe, bogojczyźniane.

Jeśli nie rozumiesz tej wcale nie subtelnej różnicy, to po której stronie stoisz: czy tam gdzie stoi ciemiężony przez "warszawkę" Naród, czy tam, gdzie stało ZOMO?

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

PS. Skoroś taki "wilk na kacapy" to powinieneś dawno zauważyć, że "warszawka" się owym kacapom skutecznie wysługuje od lat, otrzymując sowite wynagrodzenie za promoskiewską agitację.

Vote up!
0
Vote down!
0
#338656

Nie przejmowalbym sie pewnymi osobami, niektorzy wchodza na portal, zeby sie poklocic z innymi.
Czy warto, na to sami sobie musza odpowiedziec, ale my nie mamy obowiazku uczestniczyc w awanturach.
Uklony.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Vote up!
0
Vote down!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#338816

Widać gołym okiem, na co wy tam w tej obecnej Stolycy bańki używacie! Bijecie nią w tretuar, robiąc pokłony tym zamieszkałym tam na stałe lub przejazdem, zboczeńcom, złodziejom i bandytom, co prawdziwych Warszawiaków wymordowali a tych co przeżyli wysiedlili? Jaką, ty bańką Polaków straszych? To z tej twojej Stolycy, plują na całą Polskę, a gdzie twoja bańka, hę???

Vote up!
0
Vote down!
0
#338811

Jan Bogatko

...wyborcy Platformy (kryminaliści) zapewne tu obecni,co widać po punkacji.Ja też uważam,że ochrona danych służy ukrywaniu przekrętów:to samo dotyczy metryk w USC, co umożliwiło powstanie tak licznej, sądząc po nazwskach, "arystokracji" po II WS; jeszcze w latach 60.mogłem swobodnie przeglądać księgi USC, dzisiaj miałem trudności z uzyskaniem metryk moich wujów z Archwiwum Zabużańskiego.

Publiczna lista przestępców? Pomysł doskonały, powinny być publikowane listy skazanych.

Pozdrawiam,

temat na więcej, niż na "10"

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#338647

Jest tak, jak to opisałeś. Utajniają wszystko, żeby się prawdy nie doszukać, za to odtajniają wszystko (i wszystkich), co im zagraża, vide Agent Tomek i rozpracowywane przez Niego szemrane "warszawkowe" elyty.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#338663

telefonicznych i adresowych , a co tu wymagac zeby jeszce okupant pozwolil grzebac w swojej przeszlosci kryminalnej,czy ujawnil swoich wspolpracownikowi swoj elektorat kryminalistow i zboczencow.

Vote up!
0
Vote down!
0
#338801

Panie Janie i rodowody od Starosty do Wojewody, Posła, Senatora aż do Prezydenta i Premiera, niech staną w rozkroku? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#338813

To " Radosław R." też jest złodziejem, szpiegiem angielskim czy Mosadu"
A ja myślałem że tylko Radosław S. ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#338662

Oczywiście miało być "Radosław S.". Dziękuję za bystre oko. Już poprawiłem. :)

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#338664

Pokaż oczęta tych pańć saŁonowych z białostockiego rynku Bema.
Tam takie widywałem.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#338941