Brud, smród i ubóstwo - pod Pałacem...

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Pojechałem więc. Nienawidzę tłumu, denerwuje mnie i przeraża
(szczególnie po LeBonie) lecz pojechałem.
Z aparatem. Zobaczyć tą Nową Platformianą Polskę. Młodych i "wykształconych" w akcji.
Tuż przy pałacu i tuż przy krzyżu i po jego bokach "obrońcy" dalej bydło i gapie.
Zagłębiłem się z odrazą w ten tłum po drugiej stronie zamkniętej ulicy i pierwszy wstręt : Smród. Obrzydliwy smród niedomytych dokładnie ciał. Dodatkowo łapy uniesione jak w hitlerowskim geście i ten smród spod ich pach. Obrzydliwość.
Śmiechy, złośliwe teksty i oznaczony trądzikiem młodzieńczym opłacony (przez kogo ?) wodzirej w kapelusiku ala wujek Janek na rybach.
Wszechobecny zapach maryśki. Oczy małe jak jednogroszówki i bełkotliwe urywane zdania : " K...wa , zaj..ście, ch..j .
Elokwencja godna Pragi Północ albo Pana Sobiesiaka.
I te wrzaski jak z wieców komunistyczno-hitlerowskich. Niezrozumiałe, dające tłumowi jedność.
Jakieś bezrozumne małpy wiszące jak grona na latarniach i ten smród niedomytych ciał. Z jakiej wiochy to towarzystwo się urwało ?
Przednie rzędy starają się dotrzymać kroku w skandowaniu prowodyrom całej tej hucpy. Z tyłu jest spokojniej. W większości to gapie a jeśli nawet nie to każdy patrzy się na drugiego podejrzliwie czy nie dostanie natychmiastowej fangi w nos.
Młodzi i Wykształceni.
Młodzi ? Tak
Wykształceni ?
Ubóstwo intelektualne aż bije po uszach. Dziewczyny w różowych leginsach i inne o wyglądzie klocka drewna zachowujące się jak podstarzałe kokoty.
Nie wiem czy ten kraj zasługuje na coś lepszego.
Jeśli mamy taką młodzież to musimy jako naród zginąc.
Brud - Smród - Ubóstwo.

Brak głosów

Komentarze

smród,wrzaski ka..chu..za..,hitlerowski gest plus obrzędowe " podskoczki" - i tylko, czy to młodzież naszego narodu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#78593

Witam z 10-tką...

To samo na Przystanku Owsiaka. Młodzi, piękni, wyksztalceni i nakoksowani bezmyślnie pławią się (niczym bydło) w błocie i z uwielbnieniem słuchają "madrych tysiącletnich wędrowców" oraz ucząs się "jak bzykac się bezpiecznie" po prawidłowym nałożeniu prezerwatywy. Jeden z "wędrowców" nawłuje... miejscie wszystko w dupie. Najwazniejsi jesteści wy - tu i teraz. Bawcie się, chlajcie, pierdolcie... a co po Was... A co was to obchodzi (moja opczywiście interpretacja słów "wędrowca"). To smao pod pałacem namiestnikowskim: hołota zjednoczona prymitywizmem i sterowana jak bydło: brudni, naćpani, pijani, ograniczeni intelektualnie...

A "wieczni tysiącletni wędrowcy" ze śmiechem i satysfakcją patrzą jak udało im się upodlić Polaków i Ci upodleni jeszcze są im za to wdzięczni i upoadlaja sie dodatkowo nawzajem.... (taki "wędrowiec" w postaci Szczuki stał sobie i z usmiechem obserwował polską "wojnę o krzyż")...

Smutne i przerażające...

Pozdraiwam

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#78597

Ale faktem jest, że dwudzietolecie III RP nie ma się czym pochwalić jeśli chodzi o wychowanie młodzieży. To efekt eksperymentów pedagogicznych pani Radziwiłł i innych jaśnie oświeconych kierowników naszej edukacji. Pani Hall przypada zaszczytny obowiązek dokończenia dzieła zniszczenia. Aż się nasuwają porównania z II Rzeczpospolitą, która w ciągu dwudziestu lat wychowała pokolenie, które za Polskę i krzyż oddawało życie. Ci ludzie potrafili w najczarniejszą noc okupacji opracowywać przyszłościowe plany urządzenia Polski po wojnie. A obecni "młodzi wykształceni z wielkich miast" nie widzą dalej swojego nosa i nie myślą dalej niż do następnej balangi. Ale są to "wykształceni z wielkich miast", na prowincji takie chamstwo trudno spotkać - to wyraźny margines. Dlatego sformułowanie "z jakiej wiochy to towarzystwo się urwało" jest ubliżające dla mieszkańców wsi. Na prowincji ludzie są porządniejsi. Wstyd by im było tak się zachowywać.

oszołom z Ciemnogrodu

Vote up!
0
Vote down!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#78601

Chociaż chyba obrażam bydło porównując ten tłum do bydła.Relacja przekazana przez Info TVP poniżej wszelkiej krytyki,dokładnie wg zaleceń nowej rady i starych decydentów.I jeszcze jakby tego było mało Bubel wciskający się w kadr obok ks.Małkowskiego.To co rzuca się w oczy to twarze obrońców,rozumne,świadome  i mocno przygnębione tym co się dzieje.Twarze(???) tych drugich o wyrazie wywołującym odruch wymiotny u normalnego człowieka.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Korsak

#78610

 Ten dziennikarz między luzakami poziomem od nich nie odbiegał (pytania tak płaskie że aż zęby bolą) jak trafił na łebskiego dziennikarza który twierdził że to wszystko rozkręciły media to mało w pory nie narobił. Jedyny ratunek budowa niezależnych mediów. 

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#78615

Reporterzy i z TVP Info i ci od "przyjaciół z TVN" bali się tłumu. Bo czują, co "tłum" (obojętnie jakiej orientacji) o nich sądzi.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#78708