Rżnięty Sikorski i nie tylko

Obrazek użytkownika Qeid
Blog

Od kilku dni festiwal rżnięcia w mediach na przemian z hakowaniem i hakownicami. Hakownicami są oczywiście dziennikarze pode-dworscy Tuskulescu a hakami informacje o naszym angilskim gientelmeni które mają go dyskredytować w oczach opinii publicznej.
Czy to ta informacja że Myster Sikorski bardzo był za tym by zwolnić szpiega białoruskiego którego złapano w Polsce ? Nie wiem. Ale fakt że miłość do Białorusi pod rządami szefa kołchozu Łukaszenki w Sikorskim nie blednie. Ostatnio chłopina wezwał ambasadora tegoż państewka i podobno tak go wystraszył że zamiast łukaszenkowcy aresztowac tylko Borys Angelikę to przy okazji aresztowały jeszcze 20 innych Polaków. A co, trzymają mores przed Sikorszczakiem. Jak widać po Skubiszewskim jest to kolejny genijalny strateg polskiej dyplomacji. Mieliśmy i takich przed II wojną i jak to się skończyło ....?
Ale , ale co do rżnięcia. Bo to sam kulturalny Pan Sikorski namawiał kiedyś swych nowych kolegów opryczników z PO do "dożynania watahy" . Przyznam że dowcip ten nieszczególnie udał się Sikorszczakowi z uwagi na to że wataha to grupa wolnych wilków. No a jak ktoś za młodu nasiąkł Wysockim i Kaczmarskim to konotacja jest tylko pozytywna.
Tak to Sikorski chciał dobrze ... wypaść przed nowymi swymi władcami a wyszło jak zawsze.
Dziś Radek szykuje się do walki o Prezydenturę ale szanse na wystawienie ma nikłą. W chwili obecnej jest przez PO umiejętnie rżnięty z każdej strony. Niestety dla Radka, brylant to on nie jest i z tego rżnięcia diamentu nie będzie.
________
Dziś wystąpiła przed komisją hazardową im. obrony dobrego imienia donalda tuska pani/panna Sobiesiakówna.
Pograła z komisją w pomidora (a ściślej w pomidorówkę) i vertig.
No to po tej pomidorówce został nam tylko rosół.
Niestety małe są szanse na złamanie Rosoła przy tak wydatnej pomocy świadczonej świadkom ( o tylko niektórym)przez przewodniczącego Sekułę (jak nic przyszłego Prezydenta Zabrza - a przynajmniej komisarza !).
Pan Rosół już otrzymał List Żelazny od PO i w tej chwili opozycja w komisji może mu tylko nagwizdać.
Cała ta komisja pod przewodnictwem PO w sprawie PO to jedna wielka burleska i tylko ktoś niemożebnie głupi może twierdzić że aferałowie nie wrócili do władzy. Ratlerki Sobiesiaka.
Także jutrzejsze przesłuchanie to będzie jedna wielka gra w pomidora z Rosołem w roli głównej.
_________
A w połowie marca, na początku kwietnia znów dziennikarze reżymu Tuska ( może czas stworzyć taką listę proskrypcyjna dziennikarzy szmacących się obroną afer w Polsce ?) zakrzykną TUSKU MUSISZ i Tusk się zgodzi.
Nie wierzycie ?
A czy zwolnił Grada ?

Ocena wpisu: 
Brak głosów