Świadek Moskwy może zeznawać uzbrojony – powiada sąd

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

9 stycznia 2014 r. Sąd Rejonowy Katowice Zachód w Katowicach - przewodniczy pani sędzia Patrycja Łukasik-Swoboda (sygn. III Kp 636/13) - kontynuował rozprawę w sprawie skargi na bezprawne pozbawienie wolności Adama Słomki, Zygmunta Miernika i Mariusza Cysewskiego. Pełna relacja będzie opublikowana w najbliższym czasie. Zeznania złożyło trzech świadków z milicji moskiewskiej. Jeden wyznał, że pod pomnikiem NKWD w Katowicach Polaków napadli funkcjonariusze spoza struktury dowodzenia milicji. Inny zeznając jako świadek ostentacyjnie eksponował broń, z jaką przybył do sądu - co wywołało żywiołowy protest obecnych i wniosek o wykluczenie sędzi przewodniczącej, a po jego złożeniu usunięcie wnioskodawcy Zygmunta Miernika z sali sądowej
 
Relacja filmowa:
 

O co chodzi w sprawie?
10 lipca 2013 r. środowiska patriotyczne przystąpiły do nieudanej próby demontażu własnymi siłami pomnika NKWD w Katowicach na pl. Wolności. Policja zatrzymała kilka osób. Osoby te złożyły skargi na poczynania policji (dalsze informacje - zob. łącza poniżej).
 
Zobacz też:
Rozprawa 18 września w tej samej sprawie:
Rozprawa 7 listopada w tej samej sprawie:
Relacje z wydarzeń 10 lipca 2013 na pl. Wolności w Katowicach:
Zażalenie Z. Miernika na poczynania policji 10 lipca 2013:
Protest pod pomnikiem 17 września 2011:
 
* * *
Kontakt: tel. 511 060 559

http://mariuszcysewski.blogspot.com

Brak głosów

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bez przerwy za plecow pajacow pociaganych za sznurki to to jest wlasnie dowod.
Wciaz sluzby w Polsce podlegaja mafi bylych moskali z KGB i nic sie nie zmienilo w tej materji,zamach smolenski jak i zbrodnie (samobojstwa )wlasnie zostaly zorganizowane przez tych kacapskich rezydentow i ich agentow w Polsce i w Rosji.

Polacy to narod niewolnikow w okupowanej Polsce przy czym okupantow jest trzech i dokladnie sa podzielone tereny a wlasciwie dziedziny wplywow.

W Polsce Polak nie ma praw i nie ma prawa sie bronic,gdzy sadownictwo i sluzby sa w reku okupanta i ich pacholkow.
Jesli normalny Polak poprosi o pozwolenie na bron do obrony siebie, rodzi ny i mienia do czego ma prawo tej broni nie dostanie.

Bron w Polsce moga miec tylko okupanci.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399990