Proces Adama Słomki w Myślenicach; odsłony

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

Fabrykowanie dowodów i działalność w zorganizowanej grupie przestępczej to poważne przestępstwa nawet w okupowanej Polsce. Ale te właśnie przestępstwa - na masową skalę - są podstawą działalności podporządkowanej Moskwie prokuratury.

W 2008 r. w błahej sprawie cywilnej aresztowano Adama Słomkę, lidera KPN Niezłomni. Cel tego dziwnego aresztowania wkrótce wyszedł na jaw. Lidera KPN osadzono z tzw. "agentami celnymi", członkami gangu "Krakowiaka", skazanymi m.in. za morderstwa i porwania dla okupu - jeden z nich ma na koncie 107 porwań! - na wiele dziesiątków lat więzienia. Gangsterzy zostali świadkami koronnymi i za złagodzenie kary zeznają i zrobią dla prokuratury wszystko. Dwu z nich podało, jakoby Słomka namawiał ich do zabójstwa prezesa sądu.

W obawie o bezprawne naciski proces Słomki przeniesiono do Myślenic. Przewodniczy pani sędzia Katarzyna Proksa-Kosek. Lidera KPN brni mec. Wiesław Podrecki. Wystąpienia stron miały miejsce 30 czerwca 2014 r. Ogłoszenie wyroku nastąpi 7 lipca o godz. 12 w Sądzie Rejonowym w Myślenicach.

Oto kilka odsłon tego procesu.

Film 1: w 2011 r. Adam Słomka został aresztowany. 7 kwietnia 2011 r. odbyły się pikiety w jego obronie przed aresztem i sądami w Katowicach. 15 kwietnia lider KPN Niezłomni został zwolniony.

Film 2: w kwietniu 2013 r. przed Sądem Rejonowym w Myślenicach jako świadek zeznawał Krzysztof Hejosz, prezes Sądu Rejonowego w Katowicach.

Film 3: 30 kwietnia 2014 r. nastąpiło zamknięcie przewodu sądowego i wystąpienia stron przed Sądem Rejonowym w Myślenicach.

 

Mariusz Cysewski

 

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://sites.google.com/site/wolnyczyn

http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn

http://mariuszcysewski.blogspot.com

http://www.facebook.com/cysewski1

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

od ręki

 

od prania mózgu

sumienia nie czuje

to każdą podłość

od ręki zalegalizuje

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1430486