Polskie muzułmanki - walki plemienne

Obrazek użytkownika Milton
Kraj

Czytam lipcowo-sierpniowy numer "Arcanów". W wywiadzie z o. prof. Jakiem Salijem czytam o pewnym zdarzeniu, mającym miejsce w restauracji w Londynie. Przy stoliku siedzą trzy muzułmanki, dwie starsze głośno pouczają młodszą - "przy czwartym dziecku ...idzie z górki". Rozmowa prowadzona jest w czystej polszczyźnie.  Panie z pewnością wywodziły się z rodzin katolickich. Wyjechały po szczęście do Londynu, a znalazły je w postaci pozostania rodzicielką wiernych, którzy w przyszłości podejmą bój z niewiernymi kuzynami ze strony matki, jeżeli tacy są w Polsce. 
Sandra -córka mojej znajomej również tam mieszka. Tu w Polsce działała m.in. w Oazie, śpiewała w chórku kościelnym. Wg jej przyjaciółki z klasy, najpierw żyła z Tunezyjczykiem, potem Pakistańczykiem, ostatnio wróciła do Tunezyjczyka, od czasu do czasu obrywa, bo do tej pory nie zgodziła się przejść na 'prawdziwą wiarę'.

    Niedawno temu czytałem, że w ub. roku ok. 2800 Polek wyszło za mąż za cudzoziemców, rok wcześniej ok. 2700. Są to z reguły kobiety w wieku rozrodczym. Te kobiety nie urodzą dzieci - obywateli polskich. To znaczy, że w ciągu dwóch lat znika populacja kobiet wielkości miasteczka.

    Warto zastanowić się nad życiowymi decyzjami tych osób. To między innymi wynik plucia na Polskę. Nie szanowanie kraju, nie szanowanie Polaków, nie szanowanie historii, nie szanowanie tradycji, nie szanowanie rodziny, nie szanowanie siebie. Gorzkie to słowa

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie, abym była nacjonalistką, ale nie wyemigrowałabym do Niemiec i Rosji. Dlaczego? Z szacunku dla tych co kiedyś zginęli, z szacunku dla mych przodków walcząych w AK. Z szacunku dla koleżanki ojca której w więzieniu w głebi Rosji szczury obgryzały nogi.
Niech te dwa państwa kwitną i rozwijają się,ale ...one nie dla mnie.
Nie rozumiem więc Polek szukająych szczęśia w ..Niemczech.
Nie rozumiem Polek szukająych szczęścia u boku kogoś kto wyznaje inną religię. Przyjażń, ... tak, ale rodzenie dzieci muzułmaninowi..NIE.

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#26613

To, że młodzi Polacy przechodza kryzys świadomości narodowej wiadomo od dawna, mnie nie dziwią takie fakty, rośnie nam pokolenie kosmopolitów

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiara katolicka i Duma Narodowa to moja siła

#26638

Kosmopolici? żeby tylko! Myślę, że problem jest o wiele większy. Rośnie pokolenie dla którego polskość to niepotrzebny garb, którego trzeba się pozbyć. Pokolenie, delikatnie mówiąc, niezbyt lubiące Polskę i Polaków. Ale przecież o to chodzi i chodziło cały czas różnego rodzaju Tuskom, Kwaśniewskim, Niesiołowskim czy Bartoszewskim. Nie mówiąc już o obcoplemieńcach.
_____________________________________

"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#26642

to niech sobie przejrzy profile polskich muzułmanów (konwertytów). Oni wydają się bardziej muzułmańscy niż sam Allah !

http://www.abcnet.com.pl

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#26648