Peja -bandzior na scenie

Obrazek użytkownika Milton
Kultura

Rap to rzekomo modern muzyka i obyczajowość. Ponoć stworzyły go murzyńskie lumpy z gett amerykańskich. W Polsce ma swoich naśladowców i fanów. Do czołowych rapperów polskich zaliczany jest niejaki Peja. Co potrafi ten nowoczesny guru muzyczny to widać na filmie z jego koncertu w Zielonej Górze, gdy ze sceny nawołuje do skatowania 15-latka, co jego fani wcielają w życie. To dopiero obyczaje. Mam nadzieję, że wymiar sprawiedliwości zajmie się tym krzewicielem nowoczesnej sztuki muzycznej, który swoje talenty powinien krzewić za kratkami.

pzdr
Milton

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Rap eskaluje przemoc i zauważył to już w jednej z książek W. Łysiak. Te wszystkie hasła HWDP, wulgarne teksty etc. One nawołują do różnych złych rzeczy (narkotyki itd.).

A bez winy nie jest też ten 15-latek, który pokazywał Pei środkowy palec. Sprowokował go. Oczywiście nie oznacza to, że Peja powinien zareagować na to tak jak zareagował.

Wiem, że ojciec tego 15-latka nie wyciągnie stosownych wniosków z zachowania własnego dziecka. Niewątpliwie jest w tej materii mocno niedoinformowany (nie wie co robi jego syn a na pewno jest dużo gorzej aniżeli sobie myśli) i nie pozwoli mu na to dysonans poznawczy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31465

Jakie czasy takie i środki wyrazu .Ale do rzeczy ten "jegomość" to musi być "pistolet" zżył się tak ze swą muzą że nie odróżnia już "sztuki" od realu. Trudno się też dziwić bo jazda non-stop na "dopalaczach" bądź innych "środkach" wspierających wenę twórczą doprowadza w konsekwencji do tak ekstremalnych sytuacji. To pokolenie "Róbta co chceta" ..

Jeśli ktoś chciałby wyjaśnić nam przekaz "artystyczny" ,płynący z tego typu występów , uwzględniając w tym tą słynną akcję szczucia małolata , to byłbym wdzięczny . Gdyż do tej pory zastanawiam się jak to zakwalifikować - czy( bez obrazy ) to był spęd baranów z pokrzykującym bacą na estradzie czy może inny rodzaj "wiecu" rozwścieczonych neandertalczyków ..

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#31521