W Chinach Owsiak i Palikot mogą być uznani za degeneratów

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Owsiak „Boję się zniedołężnienia. A najbardziej dysfunkcji, o których człowiek nie wie, jak demencja, alzheimer. Te choroby dotykają nie tylko seniora, ale wszystkie osoby, które żyją w jego otoczeniu, często wręcz degradują całe rodziny. W takich momentach pojawia się ostrożnie podejmowany u nas temat eutanazji. Ja bym się nie bał rozpocząć dyskusji na ten temat. Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazjato dla mnie pomoc starszym w cierpieniach. „...(więcej )
 
lider Ruchu Palikota poinformował na swoim blogu, że w piątek Ruch złoży w Sejmie projekt ustawy o eutanazji. „....” - Żeby zacząć dyskusję o eutanazji, musimy zmienić świadomość społeczną. Bo dyskutować trzeba. Ale najpierw - wyzbyć się fobii i ideologicznego ujadania. Trzeba uregulować to prawnie”Bartoś: wyzbyć się fobii i ideologicznego ujadania”....- Żeby zacząć dyskusję o eutanazji, musimy zmienić świadomość społeczną. Bo dyskutować trzeba. Ale najpierw - wyzbyć się fobii i ideologicznego ujadania. Trzeba uregulować to prawnie - uważa Tadeusz Bartoś, filozof i publicysta, były dominikanin.”....”Gość stacji wskazał także na potrzebę prawnych uregulowań: - Eutanazję trzeba uregulować. Zwłaszcza że ona istnieje - tylko nie jest dobrowolna. Starszych ludzi tak się prowadzi w szpitalach, że oni umierają. Czy Polska jest w stanie poradzić sobie prawnie, żeby dopuścić lub zakazać eutanazji? - Na pewno nie teraz. Potrzeba dyskusji i przemiany społecznej świadomości. Tymczasem już na wejściu będzie jazgot ideologiczny; nie będzie rozmowy - oceniał filozof. „...(źródło)
 
The Economist „ Konfucjusz powiedział ,że do chwili , kiedy rodzice mężczyzny żyją nie powinien podróżować daleko „ ….”Komunistyczna Partia , teraz bardziej zainteresowana w społecznej harmonii niż w rewolucji jest twardym graczem „...”Pierwszego lipca weszło w życie prawo , które zobowiązuje dzieci do odwiedzania i utrzymywania więzi ze starymi rodzicami oraz do pomocy finansowej „....”Tego samego dnia sąd w mieście Wuxi wydał wyrok w sprawie 77 letniej matki , która oskarżyła córkę że jej nie odwiedza i nie wspomaga jej materialnie . Sąd nakazał córce odwiedzanie i wspomaganie materialnie matki . W innym wypadku grozi córce więzienie „....(źródło )
 
Duma Państwowa, niższa izba rosyjskiego parlamentu, we wtorek uchwaliła ustawęzakazującą "propagowania nietradycyjnych relacji seksualnych" wśród nieletnich.Za jej łamanie Duma wprowadziła kary administracyjne, w tymnawet do 15 dni aresztu. „....”Ustawa, która w pierwotnej wersji miała zakazywać "propagowania homoseksualizmu", ostatecznie zabrania dystrybucji informacji o "atrakcyjności nietradycyjnych stosunków seksualnych" oraz "równorzędności tradycyjnych i nietradycyjnych relacji". Zakazuje także "narzucania informacji wywołujących zainteresowanie takimi relacjami". "Działania" takie ustawa kwalifikuje jako "szkodzące zdrowiu dzieci". „.....” Natomiast w stosunku do cudzoziemców wprowadza - poza karą grzywny - deportację z terytorium FR, którą może poprzedzić areszt do 15 dni. „....”O jej nieuchwalanie apelowała do Federacji Rosyjskiej m.in. Unia Europejska. Szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton wezwała Rosję, by dotrzymywała swych narodowych i międzynarodowych zobowiązań, w tym tych podjętych w ramach Rady Europy jako sygnatariusz Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. „....”W Moskwie ustanowiono nawet zakaz urządzania parad gejowskich przez najbliższe 100 lat „ ...(więcej )
 
„Już widzę oczyma wyobraźnie jak Tusk w jakimś pijanym widzie będąc z wizytą u towarzysza Putina rozpocznie propagowanie projektowanego programu szkolnego swojego ministerstwa edukacji jako czegoś niezwykle dobrego dla rosyjskich dzieci . I oczyma wyobraźni widzę go skutego , siedzącego w rosyjskim więzieniu i, a następnie deportowanego z Rosji . „...(więcej )
 
Piotr Cywiński” Dzieci nie są już sprawą małżeństw heteroseksualnych, ba, wkrótce nie będą nawet sprawą „rodzin” lesbijek czy gejów. Tego w każdym razie domaga się Melissa Harris-Perry z nowojorskiego kanału telewizji MSNBC. Ta czterdziestoletnia moderatorka magazynu politycznego twierdzi:Musimy pożegnać się z ideą, że dzieci należą do ich rodziców i rodzin, i uznać, że należą do społeczeństwa.”.....”Na Harris-Perry spadła lawina krytyki, jakoby czerpała natchnienie z ideologii głoszonej przez Hitlera, Marksa, Lenina, Stalina i Mao Zedonga. Ona sama odparowuje na swym blogu: podoba się komuś czy nie, społeczeństwo ma i będzie miało interes w narodzinach dzieci, niezależnie od interesów i potrzeb rodziców - koniec, kropka.„...(więcej)

------
Mój komentarz
 
Obszar programowego mordowania chorych, słabych, starych i dzieci pokrywa się z terenami terroryzowanymi przez socjalistów politycznej poprawność .
 
W Rosji Tusk, Palikot zostaliby uznani za przestępców , zdegenerowanych , gdy z ich kryminalna działalność wymierzona jest przeciwko dzieciom . Po odsiedzeniu wyroku wyrzucono by ich na zbity pysk z Rosji. W Chinach Palikota i Owsiak uznano by za zwykłych degeneratów .
 
Socjaliści politycznej poprawności na każdy problem maja jedną odpowiedź . Mordować , mordować . Problem z chorymi . Mordować . Problem z niechciana ciąża . Mordować. Niepełnosprawność .Mordować .
 
Propaganda politycznej poprawności stara się nam wmówić że Tusk , Palikot Osiak , vohn Bendit to są standardy cywilizacji i kultury .To zwykłe reżimowe kłamstwo .
 
Każde normalne społeczeństwo, każde normalne państwo chroni rodzinę. Chiny swoje imperium chcą oprzeć na religii i etyce Kunfucjusza . Rosja chce oprzeć na etyce chrześcijańskiej , państwa islamskie na ...islamie.
 
Etyka , jeśli w ogóle można mówić o politycznej poprawności to klasyczny przykład ludzkiego zbydlęcenia . Cała ta socjalistyczna „kultura” zdechnie , mam jedynie obawy że razem z całym Zachodem, a być może i z Polską.
 
Co istotniejsze Chiny nie wprowadzą niemieckiego , socjalistycznego prymitywnego i w swej istocie barbarzyńskiego systemu przymusowych ubezpieczeń .
Po co Polakom system emerytalny, kiedy muszą się ich do pracy aż do śmierci . Chiny preferują bardziej wydajny ekonomicznie i sprawiedliwy system . W tym naturalna opiekę rodziców nad dziećmi w normalnej rodzinie i dzieci nad starymi rodzicami .
 
Socjalistyczny reżim Tuska zapędził Polaków w socjalistycznym „państwie dobrobytu „ aż do śmierci .
 
Chińczycy dzięki wolnemu rynkowi w Chinach idą na emeryturę w wieku 60 lat a Chinki w wieku 50 – 55 lat ) „...(więcej )
 
video „ wykład: ks.prof Artur Katolo Eutanazja. Godne umieranie ? „ Bardzo dobry wykład .
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie
Fragment wywiadu z profesorem Górą „65 lat to za mało. Będziemy pracować jeszcze dłużej, niezależnie co nasi politycy dzisiaj o tym mówią. Swoim studentom w SGH Marek Góra powtarza, że jeśli wierzą w to, że przejdą na emeryturę przed 75. rokiem życia, to są naiwni. „....(więcej)
 
Balcerowicz „starzenie się polskiego społeczeństwa. Jeżeli się nie podejmie środków zaradczych, doprowadzi to do zmniejszenia się liczby osób pracujących, a zwiększenie się liczby niepracujących. „....”zacznę od plusa. Czyli od wydłużenia wieku emerytalnego „....”Ale podniesienie wieku emerytalnego to jedyny ruch rządu, który ma kompensować spadek zatrudnienia związany ze starzeniem się społeczeństwa. To jest nie wystarczające. „...Wiemy, że mamy niskie zatrudnienie wśród ludzi młodych, które wynika z różnych barier. „....” Z punktu widzenia zatrudnionych przy niedobrych okolicznościach zewnętrznych zawsze jest lepiej obniżyć płace, ograniczyć premie itd”.....”Jakie jest uzasadnienie do utrzymywania 100-procentowych zasiłków chorobowych dla pewnych uprzywilejowanych grup? Żadne społeczne. I nie sądzę, żeby był wielki opór polityczny większości ludzi w Polsce, gdyby te przywileje usunięto. „....Wywiad Balcerowicza z Bogusławem Chrabat „...(więcej )
 
 
W niemieckim mieście Borken, szóstoklasiści wzięli udział w obowiązkowych tzw. lekcjach seksu. Dzieci musiały zostać poddane hospitalizacji.Podczas lekcji, dzieci wzięły udział w zadaniu schematycznego rozcięcia modelu organu płciowego. Jeden z uczniów wtedy stracił przytomność. Przerażona nauczycielka wezwała pogotowie. Ponadto dziesięcioro dzieci musiało zostać poddanych hospitalizacji bezpośrednio po lekcji. I choć dyrektorka szkoły uznała to wydarzenie za okropne i niedopuszczalne to prowadząca lekcję oświadczyła, że była to naturalna reakcja, którą da się wyjaśnić.Rodzice dzieci są oburzeni wychowaniem seksualnym i promowaniem na nich pornografii. Dziewięciolatki z innej szkoły w Kolonii również miały mieć nie tylko zadania domowe z seksu, ale również… egzamin z orgazmu.W Niemczech edukacja seksualna obowiązuje od 1998 roku. W Polsce partia Ruch Palikota chce również wprowadzić pozostawiający ślad na psychice dziecka, aktualnie nielegalny przedmiot szkolny.”...(źródło)
 
Duma Państwowa, niższa izba rosyjskiego parlamentu, we wtorek uchwaliła ustawęzakazującą "propagowania nietradycyjnych relacji seksualnych" wśród nieletnich.Za jej łamanie Duma wprowadziła kary administracyjne, w tymnawet do 15 dni aresztu. „....”Ustawa, która w pierwotnej wersji miała zakazywać "propagowania homoseksualizmu", ostatecznie zabrania dystrybucji informacji o "atrakcyjności nietradycyjnych stosunków seksualnych" oraz "równorzędności tradycyjnych i nietradycyjnych relacji". Zakazuje także "narzucania informacji wywołujących zainteresowanie takimi relacjami". "Działania" takie ustawa kwalifikuje jako "szkodzące zdrowiu dzieci". „.....” Natomiast w stosunku do cudzoziemców wprowadza - poza karą grzywny - deportację z terytorium FR, którą może poprzedzić areszt do 15 dni. „....”O jej nieuchwalanie apelowała do Federacji Rosyjskiej m.in. Unia Europejska. Szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton wezwała Rosję, by dotrzymywała swych narodowych i międzynarodowych zobowiązań, w tym tych podjętych w ramach Rady Europy jako sygnatariusz Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. „....”W Moskwie ustanowiono nawet zakaz urządzania parad gejowskich przez najbliższe 100 lat „ ...(więcej )
 
 
„Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka, oraz pracownicy tego serwisu jawnie wspierają homoseksualizm. Homoparadę w San Francisco wsparło aż 700 pracowników Facebooka. (…) Pracownicy w koszulkach z logo firmy na specjalnie wynajętej platformie propagowali homoukłady. Jak wyjaśniła gazeta, parada w San Francisco była pierwszą, którą osobiście wsparł Zuckerberg oraz delegował na nią tak dużą grupę pracowników. Warto zaznaczyć, że homoparadę w San Francisco wspierali także Google oraz firma Apple – poinformował portal Mashable. „...(źródło)
 
„Chiński resort bezpieczeństwa ujawnił w czwartek, że śledztwo wykazało, iż przedstawiciele koncernu GlaxoSmithKline (GSK) przekupywali pracowników służby zdrowia w Chinach, żeby stosowali leki tej wielkiej firmy farmaceutycznej.W oświadczeniu resortu jest mowa o "wielkich łapówkach" w formie darmowych podróży. Mieli z tego korzystać lekarze, pracownicy zarządów szpitali i zrzeszeń medycznych. Przedstawiciele GSK chcieli w ten sposób "otwierać nowe kanały sprzedaży leków i zwiększać zyski".”....”"Po przesłuchaniach podejrzani przyznali się do popełnienia przestępstwa" - napisano w oświadczeniu resortu bezpieczeństwa.
Firma GlaxoSmithKline, mająca centralę w Wielkiej Brytanii, nie ustosunkowała się na razie do tych informacji. Policja w Chengsha informowała dwa tygodnie temu o zatrzymaniu i przesłuchaniach pracowników GSK w związku z nieokreślonymi bliżej "przestępstwami gospodarczymi"....(źródło)
video „ wykład: ks.prof Artur Katolo Eutanazja. Godne umieranie ? „ Bardzo dobry wykład .
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie
Brak głosów