Przez lewicowych bydlaków płaczą polskie dzieci

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Korwin Mikke „Znakomitym przykładem jest taki zbydlęciały lewak jak p. Daniel Cohn-Bendit, czujący się równie dobrze w Paryżu, jak w Berlinie. Zaczął od… przedszkola: „w 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem”.) „....”Wilfred Willi Rudi Dutschke, mający ogromny autorytet wśród lewicowej hołoty, rzucił hasło (znów cytuje Wikipedię) „»Długiego Marszu [wtedy Zé-Dōng Máo był uwielbiany na Lewicy!] poprzez instytucje« władzy”. „....(więcej )
 
Michalkiewicz „Centrum Adama Smitha obliczyło, że państwo polskie konfiskuje rodzinie pracowników najemnych 83 procent dochodu „...(więcej )
 
„Co trzecie dziecko żyje w biedzie, co szóste 
w nędzy „Świadczenia rodzinne przysługujące dzieciom żyjącym w biedzie otrzymuje aż 2,5 mln osób wieku 0-17 lat. To co trzecia osoba w tym wieku  – wynika z najnowszego raportu GUS, dotyczącego 2011 r. Na tym nie koniec złych wieści. Z pomocy społecznej – ta jest adresowana do osób żyjących w jeszcze gorszych warunkach -  korzystało 16 proc. najmłodszych. Co to oznacza? Co szóste dziecko ma problemy z zaspokojeniem podstawowych potrzeb życiowych. „....”Dlaczego korzystanie z świadczeń wskazuje, że w rodzinie jest bieda? Bo tam oficjalny dochód netto na osobę nie mógł przekraczać 504 zł (ewentualnie 583 zł, gdy wychowuje się w niej dziecko niepełnosprawne). A jest to poziom w okolicach tzw. minimum egzystencji. Jeśli się go nie osiąga, rodzina ma problem z biologicznym przeżyciem „....”Jeden z mitów brzmi: na biedę narażeni są emeryci. Tak nie jest, bo dotyka ona najczęściej najmłodszych. „...”Także prof. Katarzyna Duczkowska-Małysz z SGH wskazuje, że najbardziej narażone na biedę są rodziny z dziećmi. „...”Stanisław Kluza, demograf i ekonomista, wskazuje, że rząd powinien jak najszybciej obniżyć opodatkowanie rodzin, by zostawiać tam jak najwięcej ich dochodu. – Nie może być tak, że państwo traktuje najmłodszych jak luksusową konsumpcję „....(źródło)
 
Michalkiewicz „Centrum Adama Smitha obliczyło, że państwo polskie konfiskuje rodzinie pracowników najemnych 83 procent dochodu „...(więcej )
 
Donald Tusk w trakcie negocjacji koalicyjnych dotyczących podniesienia wieku emerytalnego miał powiedzieć, że „najtańsze dla państwa są rodziny bezdzietne" „...(więcej )
 
Zbigniew Kuźmiuk „Od 2013 roku na Węgrzech stawka podatku dochodowego od firm wynosi tylko 10% (najniższa w UE, podobną ma tylko Cypr), a w podatku dochodowym od osób fizycznych, którego stawka wynosi 16% została wprowadzona ulga prorodzinna, która pozwala rodzinie z trojgiem dzieci, odliczyć od podatku około 17 tys. zł rocznie (dla porównania ulga na troje dzieci w Polsce wynosi około 3400 zł), co oznacza, że otrzymujący średnie wynagrodzenia rodzice w tym kraju Węgrzech, nie płacą wcale podatku dochodowego od osób fizycznych. „...(więcej )
 
 
Michalkiewicz „Ale III Rzeczpospolita, założona przez generała Kiszczaka do spółki z gronem osób zaufanych, żadnym normalnym państwem nie jest. III Rzeczpospolita jest kolejną okupacyjną formą państwowości polskiej, w której organy państwowe używane są do zwalczania interesów narodowych - bo takie zadanie zostało wyznaczone naszym okupantom „...(więcej )
 
Stanisław Michalkiewicz „Zwróćmy uwagę, że istota niewolnictwa polega na tym, że niewolnik musi pracować na swojego pana, to znaczy - oddawać mu bogactwo, jakie wytwarza swoją pracą. „....(więcej )
 
-----
Mój komentarz
 
To że polskie dzieci żyją w coraz większej nędzy to nie przypadek . To prawidłowość. W miarę postępu euro socjalizmu nędza polskich dzieci rośnie. A ponieważ II Komuna staje się krajem ortodoksyjnego socjalizmu politycznej poprawności nie trudno się domyślić ,że skala nędzy polskich dzieci tylko będzie rosła .
 
Brak silnego oporu , nie mówią już o oporze zbrojnym ze strony Polaków rozzuchwalił do tego stopnia socjalistów ,że okradają podatkami , zusami ,akcyzami pracujących polskich rodziców prawie z całości ich pracy .
 
Jakimi bydlakami muszą być socjaliści i lewacy ,że odbierają podatkami ostatnią kromkę chleba polskim dzieciom skazując ich na biedę i nędzę.
 
Muzułmanie pala w tej chwili Sztokholm . A ich dzieci wcale nie żyją w nędzy i poniżeniu . Muzułmanie w odróżnieniu od Polaków nie są zapędzani do ciężkiej pracy aż do śmierci . To Polacy a nie muzułmanie są okradani ze swojej pracy na taką ,że po otrzymani ochłąpów zwanych pensją nie są w stanie popłacić rachunków .
 
Należy zlikwidować okupacyjny ustrój socjalistyczny pod jakim znajduje się Polska . Skończyć z nędzą dzieci , podłym lecznictwem i miejscami przemocy ideologicznej lewactwa w stosunku do dzieci zwanymi dla niepoznaki państwowymi szkołami . Zlikwidować socjalistom koryto .Zdelegalizować konstytucyjnie podatek dochodowy , przymusowe ubezpieczenia społeczne i podatek VAT .
 
Winnicki mówi również o współpracy Ruchu Narodowego z Unią Polityki Realnej
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
projekt ustawy federalnej HR 4646 „The Debt Free America Act” („Ameryka wolna od długu”). Jej autorem i propagatorem jest kongresman Chaka Fattah, „...”Przede wszystkim na błoożeniu wszystkich istniejących transakcji gotówkowych czy bezgotówkowych 1-procentowym podatkiem. „....”Ale pomysł kongresmana Chaka Fattaha to nie tylko kij, ale też i marchewka. Projekt przewiduje, że po siedmiu latach nowy system mógłby całkowicie zastąpić dotychczasowy system podatkowy. Amerykanie zostaliby zwolnieni z płacenia podatku dochodowego i całej listy innych obciążeń fiskalnych. „......”W opozycji do tej koncepcji zgłoszony został pomysł autorstwa demokratycznego kongresmana Petera DeFazio z Oregonu i demokratycznego senatora Toma Harkina z Iowy. „...(więcej )
 
Lauren Whitehair „W swym opracowaniu na temat islamskiego terroryzmu z Wielkiej Brytanii udowadnia pani, że zagrożenie tego rodzaju jest na Wyspach większe niż w pozostałych krajach europejskich. Jakie są tego przyczyny?Lauren Whitehair: W Wielkiej Brytanii szczególnie pielęgnowana jest wolność słowa i islamiści mogą w naszym kraju praktycznie bez przeszkód głosić swe prawdy. Wielka Brytania jest także zaangażowana w działania militarne w świecie islamskim. Wielu muzułmanów na wyspach ma poczucie wyalienowania ze społeczeństwa, ogarnia ich uczucie gniewu i pojawia się chęć odwetu za rzekome krzywdy. Występuje cały splot społecznych i psychologicznych przyczyn dalszej radykalizacji części środowisk muzułmańskich.”.....”Działa prężna sieć propagująca zalety islamu, często w radykalnej 
postaci. Jeden ze sprawców ataku w Londynie jest konwertytą. Nierzadko stopień radykalizacji takich ludzi jest wyjątkowo wysoki. Nie ma tu znaczenia fakt ich socjalizacji 
w społeczeństwie brytyjskim. „...”Jeden zasadniczy. Islamistom chodzi o doprowadzenie do alienacji ludności muzułmańskiej w Wielkiej Brytanii. Innymi słowy do wyobcowania ich ze społeczeństwa, co mogłoby nastąpić poprzez nieprzemyślane decyzje władz wzbudzające niezadowolenie wyznawców islamu. W takiej sytuacji islamiści mogliby liczyć na większe poparcie. „...(źródło)
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie można twierdzić, że
,,przez-lewicowych-bydlakow-placza-polskie-dzieci,,.

Nie istnieją ,,lewicowe bydlaki,,. Lewica jest poczciwa, zbożna.
Lewica ma przede wszystkim charakter kobiecy, czyli najpierw dba o sprawy bieżące, sprawy ,,tu i teraz,,.
To przede wszystkim czuwanie nad sprawiedliwością (każdemu to, co mu się należy, prawa zrównoważone obowiązkami), w tym sprawiedliwością wspólnotową, czyli demokracją. Lewicowe podejście do demokracji to najpierw dbałość o wolność, równość i braterstwo, z priorytetem ich służby swojej wspólnocie, najpierw narodowej. Ma to zapobiec traktowaniu wolności jako swawoli, równości jako uprzywilejowania, braterstwa jako prymatu wielkich, czy starszych braci. Zaplecze lewicy to przede wszystkim robotnicy.

Więcej w:
http://niepoprawni.pl/blog/7172/prawica-i-lewica-przedefiniowane

Istnieje za to bydlactwo lewackie, lewactwo faszystowskie i satanistyczne. Faszystowskie, to również socjalistyczne i komunistyczne w swojej praktyce. Faszystowskie, a więc i nie mające nic wspólnego ani z ideologią, ani z prawem, polityką, sprawiedliwością i człowieczeństwem. Faszystowskie, a więc ,,równające w dół,, - niszcce wszystko, co od faszystów lepsze, mądrzejsze itd., a gnębiące, zniewalajce, aksploatujące bez umiaru wszystko, co od tych faszystowskich bydlaków słabsze, czy dające się ogłupić i zniewolić.

To lewackie bydlactwo lubi się nazywać lewicą, zwłaszcza ,,nową lewicą,, , ale dajmy się zwariować - to są ci bydlacy, co chcą zniszczenia wszystkiego, co czyni nas ludźmi, co chcą dla nas najgorszej z niewoli, tak materialnej, jak i diabelskiej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#359494