Kwaśniewski Po wygraniu wyborów Kaczyński posadzi Tuska

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Aleksander Kwaśniewski „ Kwaśniewski „-Ja mam taką czarną wizję, że zostanę kiedyś wezwany przez Parlament Europejski, żeby doprowadzić do ułaskawienia i wypuszczenia na wolność Donalda Tuska, ponieważ wcześniej odniosłem sukcesy w sprawie Łucenki i Tymoszenko „....”A to decyzja o Wawelu przesunęła katastrofę w stronę mitologii. I z mitologią nie mają szans ani sądy, ani władza „....”W ocenie Kwaśniewskiego dla zwolenników "sekty zamachowej rozwiązaniem jest nie tylko wygranie wyborów, ale jeszcze posadzenie Tuska".
(źródło )
 
Profesor Ryszard Legutko „ Zwrot „wojna kulturowa“ jest mylący. To jest spór stricte polityczny, a raczej agresja polityczna, która trwa od dłuższego czasu. Z taką agresją polityczną mieliśmy do czynienia w systemie komunistycznym, zresztą wtedy też mówiło się o kulturze. Chodziło wówczas o to, aby wszystkie sfery życia podporządkować jednej formule, jednej ideologii. Wszystko było polityczne. Polityczna była więc literatura, polityczna była nauka. Polityczne to było i ideologiczne i miało związek z utrwalaniem, zabezpieczaniem i pogłębianiem ustroju socjalistycznego.Wówczas patrzyliśmy na społeczeństwa zachodnie z przekonaniem, że tam nie ma tego, że nie ma tej agresji politycznej, bo polityka nie sięga wszędzie. I co się okazało? Ze ten schemat, z którym mieliśmy do czynienia z komunizmem, tam się powtarza. Przy wszystkich różnicach, które są oczywiste.”...(źródło )
 
Ziemkiewicz „Tusk będzie pierwszym premierem w historii Polski, który po zakończeniu kadencji znajdzie się w więzieniu. „.....”Jego następca, nawet jeśli to nie będzie Jarosław Kaczyński, po prostu będzie musiał to zrobić, żeby uspokoić ludzi, którzy nagle stracą totalnie poczucie bezpieczeństwa, stracą oszczędności, pracę ...” (więcej)
 
------
Mój komentarz
 
Te słowa pokazują ,że w Polsce elity polityczne nie są w zmowie . Świadczy o tym przekonanie, czy być może wiedza Kwaśniewskiego ,że Kaczyński rozliczy Tuska i Układ . Tusk ma do dyspozycji służby i aparat analityczny, więc jego wiedza na temat faktycznej siły Obozu Patriotycznego jest dość dobra . Jak bardzo musi być silny Obóz Patriotyczny ,że Tusk zaczyna panikować, a politycy tacy jak Kwaśniewski są coraz bardziej przekonani że Tusk skończy w więzieniu . To przekonanie może wynikać również z tego ,że euro socjaliści w swojej totalnej wojnie ideologicznej przeciw Polakom nie odnieśli ostatecznego sukcesu . Sukcesu, który odnieśli na Zachodzie .
Innym aspektem jest danie Tuskowi przez Kwaśniewskiego swego rodzaju gwarancji bezpieczeństwa . Gwarancji udzielonej przez preferowaną przez Unie i Niemcy lewackiej organizacji partii politycznej poprawności Palikota , którą teraz wspiera Kwaśniewski.
 
video Zaprzysiężenie prezydenta Lecha Kaczyńskiego - przeżyjmy to jeszcze raz
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
Kurski „ - To jest dla mnie oczywiste, że za sprawę smoleńską kiedyś będą wyroki karne. To jest w ogóle oczywiste, każdy kto to obserwuje, to wie, że tak będzie - powiedział Jacek Kurski z Solidarnej Polski w rozmowie z Superstacją.- Nie wymienię żadnego nazwiska, ale dla mnie jest oczywiste, że sprawa katastrofy smoleńskiej skończy się wieloletnimi wyrokami więzienia dla osób odpowiedzialnych nawet za to, co się stało po katastrofie smoleńskiej, za zaniechania po, ale również i za pewne wejście w grę z Putinem przed tą katastrofą - stwierdził Kurski.”....(więcej )
 
Wprost tak pisze panice , a raczej paranoi w jaką wpadł Tusk . „ Lider Platformy boi się porażki w nadchodzących wyborach nie tylko dlatego, że może w ich wyniku stracić władzę. – To także strach fizyczny. Premier boi się, że, jeśli PiS wygra, to ludzie prezesa po niego przyjdą i zakują go w kajdanki – mówi „Wprost” jeden z polityków PO „..”....po Smoleńsku Donald zaczął odczuwać fizyczny strach przed Kaczyńskim.”....”A co Kaczyński myśli o Tusku? „...”Jarosław przez lata nim gardził, mówił, że to chłoptaś, nie polityk. Powtarzał, że w latach 80., gdy jego żona z synkiem gnieździła się w akademiku, on przepuszczał pieniądze z kolegami na imprezach. Po upadku komuny to samo: balangi, alkohol, piłeczka. „.....(więcej )
 
Dziwna rozmowa Putina z Tuskiem „Prokuratorom nie udało się w czasie przesłuchania uzyskać jasnej odpowiedzi dotyczącej przyczyn rozdzielenia wizyt. „....”Premier tłumaczył, dlaczego nie skontaktował się z prezydentem po swojej telefonicznej rozmowie z Putinem (dotyczyła ona wspólnej wizyty obu szefów rządów). -Moją intencją było uniknięcie przede wszystkim jakichkolwiek nieporozumień z tytułu uczestnictwa najwyższych przedstawicieli władz polskich podczas uroczystości 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.Do dnia katastrofy ja nie miałem żadnego sygnału aby prezydent bądź ktoś z jego kancelarii kwestionował sekwencję spotkań tj. mojego spotkania z premierem Putinem a następnie udziału prezydenta w uroczystościach. „...”Premier Donald Tusk zeznał, że o wizycie prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu dowiedział się z mediów. Materiał zgromadzony w śledztwie świadczy, że jego współpracownicy wiedzieli o przygotowaniach głowy państwa wcześniej „...”Premier zeznał, że o wyjeździe prezydenta do Katynia dowiedział się z mediów, po tym jak rzecznik rządu Paweł Graś ogłosił, że Tusk spotka się w czasie uroczystości rocznicowych z ówczesnym premierem Rosji Władymirem Putinem. Szef rządu przyznał, że decyzja Kaczyńskiego nie był dla niego "szczególnym zaskoczeniem". „ ...(więcej )
 
Bogdan Dobosz „lewicowy dziennik „Libération” promował jeszcze w 1977 roku „narodziny Frontu Wyzwolenia Pedofilów” (FLIP), publikując materiały zachęcające do refleksji nad depenalizacją pedofilii. W tym samym roku ten sam dziennik opublikował pedofilski coming out pisarza Gwidona Hocquenghema, kolejnego bojownika 68’, wcześniej współzałożyciela Homoseksualnego Frontu Akcji Rewolucyjnej. Pisarz w wywiadzie proponował odbieranie pociech matkom, które „wyobrażają sobie, że mają wyłączne prawo do swoich dzieci” ….”W latach siedemdziesiątych „wybitni” przedstawiciele lewicy domagali się legalizacji seksu pomiędzy nieletnimi poniżej 15 lat oraz pomiędzy dorosłymi a nieletnimi powyżej 15 lat. List podpisali m.in. Kouchner, Lang, Sartre, Simone de Beauvoir, Aragon, Andrzej Glucksmann… „...(źródło )
 
video Zaprzysiężenie prezydenta Lecha Kaczyńskiego - przeżyjmy to jeszcze raz
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

O naiwności!

Lider PO ma w zanadrzu drugie obywatelstwo a "Car Wszechrusi" tez swojego pachołka w potrzebie nie opuści!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#351141

Jesteś kazikh w szalonym błędzie. Nie bierzesz pod uwagę wiedzy jaką na temat zamachu ma Tusk. Dla niego najlepszym schronieniem będzie właśnie ochrona przez strażników więziennych. Kwaśniewski ma rację. Obojętne kto przejmie stery rządów po Tusku i tak go przebierze w gustowny garniturek z napisem ZK na plecach. Wystarczy, że następca dostanie się pod tzw. dywan gdzie Tusk zamiata całe zło które stworzył. Chruszczow swego czasu też uchylił "rąbka tajemnicy" o zbrodniach Stalina.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351145

marcopolo

Dominik-Mysle ,ze istnieje jeszcze jedno wyjscie ,a nawet dwa -Putin sie wkurwi i TUSKA razem z KOMORUSKIM wysle w ostatnia "podroz" i zalatwi ostatecznie "SMOLENSKI" problem i drugi to oni sami nie wytrzymaja presji jaka od trzech lat naciska spoleczenstwo na nich! Komoruski tak sie "okopal "w Palacu ,ze go prawie nie widac,od czasu do czasu Palac pokazuje go w nowych odslonach z wasami ,bez wasow,on musi jakies ZNAKI z Gory dostawac,bo nawet zrezygnowal z ochrony jaka mu sie prawnie nalezy ,czyli z BOR-u,wie co robi, BOR juz jednego Prezydenta ochronil. W to miejsce "zatrudnil" swoich "zolnierzy" z WSI ,obecnie zrzeszonych prywatnie jako "Spolka ochroniarska"i kazdy z nich uzbrojony po zeby(oficjalnie).Tylko kto za to placi ?. Ciekawe ,ze ci panowie od trzech lat nigdy ,ale to nigdy nie wyszli do tych ludzi,aby razem z nimi uczcic ta TRAGEDIE!Oni sie ich boja i maja racje ,bo za zlo wyrzadzone NARODOWI POLSKIEMU trzeba bedzie kiedys zaplacic!! Tam jest jeszcze trzeci ,ktoremu cos tam czasami przeswituja ,jakas wielka kariera,ale czy doczeka,szkoda chlopa , ta Ukraina to mu "watroba"wyjdzie lub skonczy w wariatkowie .Oj,KWASNIEWSKI ,kwasniewski daj se spokoj!!! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#351173

uniknęła odpowiedzialności za zbrodnie, jest powstanie oddziału likwidacyjnego, na wzór tych z AK. Inaczej wystrojony w niebieski garniturek i immunitet unijny, znajdzie ukojenie w ramionach rodaczki zza Łaby. Dostanie dożywotnią synekurę i ochronę. W Berlinie lub Brukseli!. Wszak Lech Kaczyński, wadził w porozumieniu i Niemcom i Rosji!. Nie wspomnę już nawet szerzej o nienawiści, jaką darzyli go żydzi...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351160