Okiem Młodego Oszołoma: Gender - zagrożenie społeczeństwa!

Obrazek użytkownika FootballFanatic
Idee

Tym wpisem zaczynam nowy cykl wpisów. Zatytułowany on będzie „Okiem Młodego Oszołoma” i będzie się pojawiał co tydzień w piątek. Wpisy te będę poświęcał swoim przemyśleniom na temat bieżących tematów w świecie polityki i nie tylko. Wpisy będą nakierowane głównie na młode umysły, ale myślę, że trafie również i do tych starszej daty 

Pierwszy tekst będzie poświecony zagrożeniu, które nie wszyscy zauważają. Co gorsza jest to zagrożenie, które może spowodować większe spustoszenie w Polsce niż II WŚ! O zgrozo w Polsce są środowiska, które reprezentują owe zagrożenie a miłościwie nam panujący rząd bardzo blisko z nimi współpracuje! Są to środowiska LGBT, które wyznają ideologie gender.

Ktoś powie, że gender to nauka. Owszem kiedyś to była nauka. Lecz różowi zrobili z tego swoją główną ideologie! Ideologie, która zagraża podstawie każdego społeczeństwa. A ową podstawą jest RODZINA. Z każdego punktu widzenia, czy to ekonomicznego czy społecznego. Rodzina to coś co buduje i tworzy społeczeństwo. Bez NORMALNYCH rodzin nie ma państwa! I trzeba to wbić tym zdegenerowanym pajacom, bo zagrożenie jest realne. Obecnie mamy bardzo duży niż demograficzny. Według wyliczeń ONZ w 2100 roku będzie nas tylko 16 mln! Jest to prognoza ostrzegawcza i jeśli nic nie zrobimy w celu powstrzymania szerzącego się pedalstwa i różowego postępu, to prognoza się sprawdzi. Oczywiście to nie jedyny czynnik, bo do tej prognozy dochodzą również wskaźniki ekonomiczne oraz społeczne, lecz głównym problemem jest właśnie różowy postęp który powoduje, że rodzi się coraz mniej dzieci! Aborcja, związki partnerskie etc.

W sejmie przygotowana już jest ustawa o „równym traktowaniu”. W rzeczywistości wygląda to tak, że dyskryminowane będą NORMALNE rodziny. Każdy sprzeciw wobec tej pedalskej rewolucji będzie karany. Podejrzewam, że za ten wpis to już bym siedział  Czy nie przypomina to państwa totalitarnego? Brak wolności słowa, dyktatura mniejszości… A to podobno my jesteśmy faszystami, nazistami etc. Organizacje samorządowe będą zobligowane do współpracy ze środowiskami homoseksualnymi.

Już teraz słyszałem o przypadku z przedszkola w Rybniku gdzie rodzice nie chcieli posyłać swoich dzieci na zajęcia o „równości i tolerancji” co w praktyce znaczy szerzeniu gejostwa i lesbijstwa. Dyrektor odpowiedziała, że w takiej sytuacji nie ma miejsca w przedszkolu dla ich dzieci! Ale TVN woli zajmować się sprawą „Madzi z Sosnowca”. Z resztą nic w tym dziwnego… Przecież stacja, która emituje „całą prawdę, całą dobę” sama ma główny udział w propagowaniu różowych degeneratów.

A więc wszyscy, a szczególne młodzi – MUSIMY WYLECZYĆ SPOŁECZEŃSTWO Z TEGO RÓŻOWEGO SYFU! Nie dajmy im zawłaszczyć naszego kraju. Są to chorzy psychicznie ludzie, a takich wiadomo gdzie się leczy. Udało im się z większością Europy, ale historia pokazała, że Polska potrafi się bronić przed podobnymi zarazami. Pedalskiej zarazie mówimy WON!

Brak głosów