REPUBLIKA BANANOWA - 95 rocznica Święta Niepodległości

Obrazek użytkownika Jerzy Kowalskigdańsk
Kraj

Sz.P.

Spotkajmy się w Warszawie 11 listopada . POLSKA jest nasza ,nie libertynów , komuchów czy dewiantów…
Uczcijmy 95 rocznicę Odzyskania Niepodległości

http://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2013/11/trasa-marszu.jpg

...godz 16 pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.

Z poważaniem
Prezes Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Jerzy Kowalski

Jak wyglada nasza niepodległość , a tak Libertyni i komuchy przy korycie : :

Sz.P.

W Polskiej REPUBLICE BANANOWEJ kwitnie wściekła korupcja i korupcja polityczna pod parasolem organów sprawiedliwości ,które wydaje się są zupełnie bezradne .Ostatnio Wojewoda Pomorski niejaki Stachurski próbuje pozamiatać pod dywan wyczyny gangstera samorządowego burmistrza Skarszew Dariusza Skalskiego , o braku rozliczenie gangsterów samorządowych trzymających ponad 2,5 miliardowy budżet Gdańska tj. Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i wiceprezydenta Gdańska Lisickiego nie wspominając . Niestety co niektórzy prokuratorzy i sędziowie aktywnie wspierają gangsterów samorządowych i innych funkcjonariuszy publicznych oraz osoby żerujące bezkarnie na majątku publicznym ,w tym w spółkach skarbu państwa .
Dlatego apelujemy do naszych Posłów i innych funkcjonariuszy publicznych , a także społeczności międzynarodowej, w szczególności do Posłów Europarlamentu o interwencję …
Wzywamy także o przesuniecie daty tzw. „warszawskiego szczytu klimatycznego „ z 11 listopada , z dnia wielkiego Narodowego Święta Niepodległości , którego nie powinni zakłócać obcy ….,nawet w słusznej sprawie… Przedsiębiorcy nie powinni być bierni . Dołączmy do słusznych protestów 9 listopada w Gdańsku i 11 listopada Warszawie. Nasz program jest trochę inny od związkowego , ale skorzystajmy z zaproszenia i przedstawmy nasze postulaty . Wydaje się konieczne rozliczenie wieloletniego bezprawia i przerwania terroryzowania społeczeństwa przez użytecznych i …,których ostatnie zabawy w pozorowanie demokracji wykazały liczbę tylko kilkunastu tysięcy zainteresowanych rozkładem państwa Polskiego. ….To tak grupa będzie musiała spłacać długi . Nas nie dopuszczono nawet do rozliczania „podarowanej „ unijnej kasy ,wręcz pozbawiono siedziby samorząd gospodarczy Gdańsku aby uniemożliwić bieżący monitoring . Dopóki nie nastąpi transparentne rozliczenie, z naszym udziałem , wydanych i wydawanych pieniędzy tego długu nie uznajemy. Solidaryzujemy się ze słusznymi protestami Greków ,Portugalczyków i Hiszpanów . Dość wyzysku i dewiantów przy władzy .
Powtórzę z ostatnich info : Najwyższy czas aby polscy przedsiębiorcy wzięli sprawy w swoje ręce lub pozostaje ucieczka do innych krajów przed libertyńsko –komunistycznym reżimem . To drugie rozwiązanie uważamy za prowizorkę i utrwalanie REPUBLIKI BANANOWEJ . Bez nas przedsiębiorców , a raczej bez comiesięcznego wymuszonego haraczu łożonego na państwo ,którego nie ma , żadna władza nie przetrwa dłużej niż kilka miesięcy .

Prezes PIPH

Ocena wpisu: 
Brak głosów