REPUBLIKA BANANOWA –prokuratura nadal chroni gangsterów samorządowych z Gdańska !!!

Obrazek użytkownika Jerzy Kowalskigdańsk
Kraj

REPUBLIKA BANANOWA –prokuratura nadal chroni gangsterów samorządowych z Gdańska   !!!cyt. „oskarżonych jest pięć byłych urzędniczek Wydziału Gospodarki Komunalnej ….Wnioski podpisywał jeden z wiceprezydentów Gdańska, ale on nie usłyszał w związku z tym żadnych zarzutów. „ – radio  Gdańsk . Gangster samorządowy były wiceprezydent Gdańska Maciej Lisicki odpowiedzialny za gospodarkę komunalną i Majewska  z Wydziału Gospodarki Komunalnej nie usłyszeli zarzutów ….REPUBLIKA BANANOWA  trwa -  w nagrodę za wierną służbę lokalnej POpapranej mafii powołano właśnie  vel Macieja Lisickiego  na dyrektora ZKM w Gdańsku. Przypominamy wyczyny Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza  i  vel Macieja Lisickiego i żądamy rozliczenia !!!

Prezes Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Jerzy Kowalski

http://niepoprawni.pl/blog/2651/tak-sie-to-robi-w-gdansku-a-u-was

https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/55106-jedna-z-najwiekszych-gdanskich-afer-mieszkania-za-lapowke-urzednicy-na-lawie-oskarzonych

http://wybrzeze24.pl/personalia/maciej-lisicki-nowym-prezesem-zkm

http://wpolityce.pl/polityka/301146-zabolalo-ujawnienie-klamstw-adamowicza-rzecznik-prezydenta-gdanska-probuje-obrazac-dziennikarzy

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1699013,Prezydent-Gdanska-Pawel-Adamowicz-zasiadzie-na-lawie-oskarzonych

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Witam

 

Gdynia jest wprawdzie nieco inna od Gdańska, lecz ponieważ niedaleko, to też mam oko na ta jaskinie lwa. Buta, bezczelność i arogancja władz Gdańska potrwa jeszcze rok. Potem to się zmieni.

Ważnym sygnałem będzie ukaranie Adamowicza. Gdy dostanie na co zasłużył, to jego pieski uciekną do lasu.

 

Pozdrawiam

 

Ps. A prokuratura w Gdańsku, ważny sprzymierzeniec sitwy, właśnie upada.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1530552

Dziękuję za optymizm ,ale konieczne jest rozwiązanie prokuratury gdanskiej  ,do postawienia zarzutów prokurator Barbarze Kijanko i  Borkowskiej jeszcze daleka droga i nie tylko o rejonowe KIJANKI chodzi ,ale okręgowego Andryskowskiego ,apelacyjną Feist z Poznania ,grupę totuńskich prokuratorów od umorzeń wyczynów  gangsterów samorzadowych Adamowicza i Lisickiego lista jest długa ...WSI i libertyni nie dopuszczają do zarzadu komisarycznego w Gdański  ,haki i szantaż ?

 

pozdr.

Jerzy Kowalski

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezes Pomorska Izba Przemysłowo-Handlowa

Jerzy Kowalski http://www.piph.pl

#1530589