REPUBLIKA BANANOWA

Obrazek użytkownika Jerzy Kowalskigdańsk
Kraj
KURIER PIPH

Prokuratura chroni gangsterów samorządowych i zamiast listów gonczych mamy festiwal wyborczych obiecanek typków ,którzy zawiedli oczekiwania i zaufanie społeczne .Na prowincji w Skarszewach, wyborcy ,do których dotarły nasze KURIERY wyeliminowali gangstera samorządowego byłego burmistrzaSkarszew Dariusza Skalskiego,którego od wielu miesiecy chronią prokuratorzy ze Starogadu Gdanskiego. Niestety w Gdańsku gangsterzy samorządowi nadal mają sie dobrze i ponownie próbują dobrać sie do 2,5 miliardowego budżetu.Ostatnio otrzymałem z toruńskiej prokuratury wezwanie abym wykazał interes społeczny ,poniewaz żądam dostępu do akt sprawy zmiecionej pod dywan na zamówienie POpapranych i cytuje z naszego pisma :

Wniosek 1/2014 T

  1. jakie czynności śledcze były prowadzone przez okres od wszczęcia śledztwa 5 Ds. 48/10 do dnia dzisiejszego

Wniosek 2/2014 T

  1. Co stoi lub kto na przeszkodzie aby postawić zarzuty gangsterowi samorządowemu Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi i Maciejowi Lisickiemu ?

Wniosek 3/2014 P

  1. Kto nadzorował śledztwo o sygn. 5 Ds. 48/10
  2. Na podstawie jakich przepisów nie zostałem przesłuchany w charakterze świadka , jako osoba zawiadamiająca i pokrzywdzona oraz nie zostałem powiadomiony w ciągu miesiąca / o decyzji prowadzącego prokuratora ?Jednocześnie w imieniu instytucji samorządowej Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej strony postępowania i jako bezpośrednio prześladowany/poszkodowany przez gangsterów samorządowych Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i wiceprezydenta Macieja Lisickiego uprzejmie żądam PILNEGO wyznaczenia terminu, od którego jako strona postępowania i poszkodowany mogę zapoznać się z aktami sprawy o sygn. 5 Ds. 48/10 z możliwością wykonania fotokopii . ....Kolesie tylko wyprowadzili 4,5 miliona do kumpli biznesowych wiceprezydenta Gdańska Macieja Lisickiego ,więc prokuratura problemu nie widzi !? Prokuratura toruńska chroni gangsterów samorządowych ,ale doprowadzimy do ujawnienia akt i rozliczenia kolesi razem z prokuratorami.

 

z poważaniem

Prezes Pomorskiej Izby Przemysłowo -Handlowej

Jerzy Kowalski

zal. fragment KURIERA PIPH  i jakoś nie potrafię całosci zamieścić stąd podaję link do ub salunu  http://roko.salon24.pl/615420,kurier-nr-specjalny-listopad-2014

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)