Moda zawsze posiada swoją awangardę, czyli ......

Obrazek użytkownika mukuzani
Humor i satyra

Mam pomysł, jak zarobić duże pieniądze małym kosztem.
Ostatnim krzykiem mody, krzykiem donośnym i niosącym się z salonu mody,salonu madame Renaty : "Olej to najmilszy, olej a ci ulży", jest wzornictwo pisuarowe.
Biorąc pod uwagę ilość lemingów, ich rosnącą i bezwarunkową miłość do Szefa, a także pragnienie bycia trendy, możemy dostarczyć im to czego pragną : symbolicznego gadżetu, który kupią na pewno, a my w krótkim czasie zasmakujemy dużej, uczciwie zarobionej kasy.
Masę papierową, podstawowy budulec, każdy potrafi wykonać.
Wykorzystajmy: bezsensownie zaśmiecające różne miejsca publiczne egzemplarze GW, Metra, oraz zalegające każde możliwe miejsce gazety reklamujące produkty z marketów. Reszta potrzebnych składników też nas nie zrujnuje. I do roboty : miniaturowe pisuarki, mogą być z inicjałem osób zasługujących na wyróżnienie , mogą mieć napis "Love", pole do popisu producent ma nieograniczone.
Pisuar to mało skomplikowany wzór, robota będzie się palić w dłoniach.
W zależności od płci i wieku kupującym proponujemy pisuarki- spinki do mankietów, broszki, ozdoby w klapach marynarek, kolczyki, pierścionki, klipsy, koraliki, etc..
I żadnych promocyjnych cen !!
Wszak oni oddadzą ostatni grosz, zaciągną kredyt, ukradną babce emeryturę, aby ustroić się od stóp do głów w ów gadżet. Bo oni kochają i chcą by tę miłość świat zobaczył !

Zatem nie narzekać na brak kasy, tylko : do roboty !
Niepowtarzalna okazja, zanim madame Renata sama wypuści pierwszą serię - ze łzą w środku pisuaru, łzą wzruszenia.

A Stokotka, jak już się wywczasuje, będzie w rozterce : jak tu teraz PiS obdarzać epitetem "pisuary", jak wszyscy goście do jej studia przyjdą obwieszeni ukochanym gadżetem Szefa ?

Ocena wpisu: 
Brak głosów