Posłuchajcie mnie proszę przez chwilę

Obrazek użytkownika KontrowersyjneKontrowersje
Blog

13.04.2012 otworzyłem stronę www.kontrwersyjnekontrowersje.pl, na której pisałem wprost o NWO, politykach, którzy jedynie się kłócą i pajacują, truciznach dodawanych nam do jedzenia, blokowaniu skutecznych metod walki z rakiem, tematach, którymi zajmowali się Alex Jones, David Icke i im podobni. Pytałem głośno co z aferą solną i pisałem dość dosadnie o tym jak „dymają” nas z każdej strony, a my PRAWDZIWI POLACY skaczemy sobie do gardeł, że „LEPSZY PIS!”, albo „LEPSZE PO!”. Urobili nas sobie… dali nam setki różnych powodów do sprzeczek.

Na swojej stronie dbałem o sposób pisania, a także zawsze starałem się zachować obiektywizm tak, żeby czytelnik mógł wyciągać wnioski sam. Codziennie dodawałem sporo materiałów wykazujących momentami głupotę i surrealizm tego monetarno-administracyjno-prawnego „systemu”. Dodawałem też żartobliwe obrazy, filmy, a także interesujące kanały youtube. Ogólnie dbałem o estetykę i miłe wrażenia czytelnika, tak żeby nikomu się nie nudziło. Kto chciał to mnie czytał, a kto wolał robić coś innego to szedł sobie po prostu w swoją stronę.

Już w pierwszym tygodniu miałem 900 unikalnych odwiedzin. Nie chwalę się, ani nie popisuję – piszę to żeby zaznaczyć, że ktoś tam mnie w sieci „widział”. W kolejnym tygodniu dzięki współpracy z takimi fajnymi stronami jak wolnemedia . net miałem średnio 480 unikalnych odwiedzin dziennie. Czy to dużo czy mało, to niech każdy mówi co chce, ale to były jedynie dwa tygodnie. Do tego uzbierałem około 70 komentarzy, z czego chyba tylko jeden był negatywny i był podobny do „trollowania”. No właśnie – to wszystko BYŁO – bo aktualnie JUŻ MNIE NIE MA.

Ostatni wpis jaki dodałem był kopią tekstu ze strony monitor polski.wordpress.com, w którym to tekście mówiono jasno i wyraźnie o możliwych atakach terrorystycznych w Polsce podczas EURO2012. To może być ważne, a może nie być – oceńcie sami.

Ogólnie nie wiem za co mnie zbanowali, za co mnie usunęli i co się w ogóle stało. Nagle strona przestała istnieć. Nie wiem jak to odbierać: czy naruszyłem jakieś prawa – JA WIEM, ŻE NIC NIE NARUSZYŁEM. Czy jednak miałem rację w tematach, które poruszałem i ktoś jednym kliknięciem mnie skasował? Swoje zdanie na ten temat mam, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Sam fakt takiej cenzury i blokady jest wręcz szokujący. Wmawiają nam, że walka z piractwem to ważna rzecz – walczą ze sobą bojówki ACTAyes i ACTAno – obie strony wydają na tę walkę furę kasy… a popularna polska strona z torrentami jak stała kilka lat temu tak stoi. Ja tam przeciwnikiem torrentów nie jestem – wręcz przeciwnie, ale wszyscy wiemy do czego służą (bez hipokryzji). Zresztą - nie w tym rzecz! Rzecz w tym, że ONI mogą człowieka „zdjąć” jednym kliknięciem i powiedzieć Ci „nara”, jeśli coś im się nie podoba, albo po prostu mają taki kaprys. Ja nie chcę nikogo straszyć, ale obejrzyjcie sobie film „Dzieci złego państwa”, dostępny (jeszcze) na Youtube – jak to Was nie ruszy to już nic Was nie ruszy.

Nawet jeśli sami już wiecie, że massmedia nie przekazują prawdy, tylko GÓWNOPRAWDĘ to i tak trzeba powoli przejść już na wyższy level i usunąć Google ze strony startowej. Odciągajcie też innych od tego syfu. Rozejrzyjcie się co się wokoło dzieje. Mamy te swoje racje, poglądy, religie, przekonania, martwimy się ile to wódki wypiliśmy w ostatni weekend… Co się dzieje?! Zobaczcie jakie piekło rozgrywa się wokół nas? Można się cieszyć, że „mnie to nie dotknęło”, ale z takim nastawieniem można „obudzić się” chwilę za późno.

Ja nie mówię co, kiedy i gdzie się stanie, ale wszystko kurde wygląda na to, że coś będzie się dziać, jeśli nie zaczniemy działać. Nie wiem, czy użyją na nas HAARP, zastosują totalitaryzm, zaczipują nas, zastosują „fałszywą flagę” czy wymyślą coś jeszcze wykwintniejszego… każdy sam sobie może wybrać. Ja jedynie chciałem pokazać alternatywne spojrzenie na świat, gdzie pozostawiałem swobodę opinii. Jednocześnie na pewno nie byłem ze swoją „alternatywą” bardziej nachalny niż „gęba” namawiająca mnie co cztery lata na oddanie mojego głosu w wyborach. Poświęciłem swojej stronie wiele godzin pracy i trochę szkoda tekstów, zrobionej grafiki, godzin spędzonych w sieci na reklamie, ale nie żałuję tego – zaistniała sytuacja utwierdziła mnie tylko w tym, że coś może być na rzeczy skoro komuś „przeszkadzałem”, mimo sporej aprobaty zdecydowanej większości . Mówię Wam, że może stać się niedługo jakaś lipa i nie doczekamy kolejnej walki Najmana…

Jak ktokolwiek ma podobne odczucia, nie wie co się dokładnie dzieje, chce pogadać, albo wyjaśnić mi co się kurw…de dzieje (bo może to ja zwariowałem) to zapraszam. Używam nicku Robert Ketrab lub KontrowersyjneKontrowersje i jestem dostępny (póki co) tu: ketrab@mail.com i kontrowersyjne.kontrowersje@mail.com. Zanim postanowię co i jak dokładnie mam zamiar robić dalej, mam zamiar działać na www.niepoprawni.pl. Możecie do mnie pisać, możecie mi spamować, albo możecie mnie olać – ja uważam, że warto było zająć Twoją uwagę tym tekstem. Jeśli ktoś miał podobną sytuację do mojej, niech wyśle mi chociaż krótkie „miałem to” – będę się cieszył, że nie jestem sam na tej wyspie (złośliwi dodaliby, że „zielonej”).

PS. Zamieszczam ostatni komentarz jaki został dodany (30.04.2012) na mojej stronie:

--- Kontr-plan jest już w toku. Aresztowania już się zaczynają. W Pentagonie jest ogromna rzesza ludzi na najwyższym szczeblu, którzy widzą plan wywołania WW3 i się niemu sprzeciwiają. Miejmy nadzieję że nie dojdzie do rozlewu krwi. Akurat jeśli chodzi o Euro2012 to myślę że za bardzo nic się nie stanie. Natomiast XXX olimpiada - to może być bardzo prawdopodobne. Na dachach budynków w UK rozważają montowane baterii rakiet przeciwlotniczych na dachach budynków. Coś jest na rzeczy.

https://www.youtube.com/watch?v=fD-giOBZ0pY ---

------
Jeżeli na tym blogu nie będą pojawiać się regularnie wpisy to znaczy, że albo mnie znowu zablokowano albo coś mi się stało - choroba, wypadek, areszt, jakaś sprawa życia lub śmierci. (nie wiem). NIE MA MOŻLIWOŚCI ŻEBYM DOBROWOLNIE I ŚWIADOMIE PRZESTAŁ PROWADZIĆ TEGO BLOGA.

Brak głosów

Komentarze

Drogi Autorze, 

brak mi informacji, kto usunłął tą stronę, kim był własciciel domeny?

Chyba warto to rozpropagowac, wtedy wiadomo będzie, kto cenzuruje.

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#250445

Strona działała co prawda na bloggerze, ale z własną domeną, którą sam zarejestrowałem. Długi weekend przed nami więc się naczekam na odpowiedzi, natomiast ze strony bloggera żadnego powiadomienia, czy maila, czy ostrzeżenia - moje całe konto nagle zniknęło, bez żadnego powiadomienia. Próbowałem jeszcze uruchomić to ich google+ (portal społecznościowy) dla mojej strony i też teraz nie mogę się tam zalogować (nie rozpoznaje użytkownika).

Cholera wie kto to cenzuruje - możemy się domyślać. Na pewno na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że google maksymalnie syfi. Google mają tego Bloggera, ich wyszukiwarka stała się mniej niezależna i mają jeszcze Youtube. Ciekawe ile tam potrwa jeszcze możliwość dostępu do ciekawych materiałów...

Nie wiem ludzie... coś się chyba święci...

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#250489

Tu, na niepoprawnych, znajdziesz wielu ludzi, którzy gdzieś tam byli, coś tam robili i zostali skasowani z dnia na dzień (głównie z S24).
Znajdziesz też sporo ludzi, którzy widzą trochę dalej niż najbliższe wybory do sejmu, najbliższe zawody sportowe itd., itp.

Powodzenia.

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#250482

No będę działał dalej, ale ludzie kochani... nie spodziewałem się takiej akcji. Wystarczy trochę wychylić nos i dostaniesz dowód, że "system naprawdę działa"... i jak tu działać?

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#250492

Polecam na przyszłość przechowywanie kopii. Lokalnie, na własnym komputerze. Bo - szkoda włożonej pracy, rzeczywiście. A usunięcie strony bez powiadomienia użytkownika to rozbój w biały dzień.

Serwer Niepoprawnych znajduje się w Stanach, do informacji.

I - witamy.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#250551

Oczywiście planowałem robienie kopii, bo domyślałem się że może mnie coś spotkać. Byłem dumny że odwiedzało mnie ponad 200 osób dziennie, ale nie spodziewałem się, że już pod dwóch tygodniach bez słowa wyrzucą mnie z sieci.

Tak szybka reakcja z ich strony na moje treści wskazuje na to, że ONI naprawdę mają jakiś plan i chcą układać obywateli tvnowską i polsatowską propagandą, a kto wychyli nos ten ma w ryj...

Jakbym miał odbudować stronę, albo stworzyć coś nowego, to zrobię podobnie jak jest tutaj - czyli zagraniczny serwer. Natomiast sądziłem, że serwery Google są w USA albo gdzieś w Azji i nie będą zwracali uwagi na takiego małego spiskowego krzykacza, jak ja. Pomyliłem się :/

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#250596

witamy! przykro słyszeć że Cię "skasowali". Czy możesz zamieścić tu kopie Twoich wpisów na owym blogu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#250563

Postaram się zrobić wszystko i to jak najprędzej, żeby to się udało.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#250615

że Cię skasowali, Postaraj się zamieścić swoje materiały tu. Będę zaglądać częsciej, zwazywszy, że Salon24 to już istny magiel, nie ma tam co czytac, poza kilkoma klasykami, których można przeczytac też na innych stronach.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

valmerte

#250694

Do końca tego tygodnia postaram się zamieścić tutaj moje wszystkie teksty, które były zamieszczone na www.kontrowersyjnekontrowersje.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#250753

Witam może to pomoże
cache: http://www.kontrwersyjnekontrowersje.pl
i jest kopia Twojego bloga

Vote up!
0
Vote down!
0
#250926

Wiele już odzyskałem i postaram się powstawiać to jak najszybciej - kto ma ochotę to poczyta, a kto nie to luz. Wielkie dzięki za zainteresowanie moją sprawą i pomoc. NIEPOPRAWNI RZĄDZĄ! ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#251118