Kontrowersyjny Komik

Obrazek użytkownika KontrowersyjneKontrowersje
Humor i satyra

Jakieś dwa miesiące temu natknąłem się w Internecie na postać pewnego świetnego komika i artysty. Bill Hicks - bo o nim mowa - to na pewno postać nietuzinkowa i wzbudzająca kontrowersje, choć moim zdaniem nie mówi nic kontrowersyjnego, a jedynie "przekracza" sztucznie nakreślone granice (pseudo) dobrego smaku. Granice, które za zwyczaj zostały wyznaczane przez te same media, które co chwila raczą nas pornograficznymi reklamami i tandetną, plastikową muzyką - o tym m.in. też usłyszycie w monologu Billa.

Jego podejście do świata, poczucie humoru i ekspresja mogą się podobać, lub nie - co kto lubi. U mnie Bill na pewno wzbudza spory podziw, bo komentował rzeczy w sposób dosadny, inteligentny i tak jak chciał, a to wymaga i odwagi i nie lada talentu. Zapraszam do obejrzenia materiału (polskie napisy).


http://www.youtube.com/watch?v=06gKbVSkZCg&feature=player_embedded

Wielkie podziękowania dla użytkownika siegajglebiej który umieścił cały ten występ na Youtube. Tych, którym się ten występ spodobał polecam stronę www.billhicks.pl oraz na kanał użytkownika billhickspl.

----------
Uwaga: Powyższy tekst pochodzi z mojej strony www.KontrowersyjneKontrowersje.pl, którą zamknięto zaledwie dwa tygodnie po jej starcie - więcej o tym tutaj. Do końca tygodnia postaram się zrekonstruować wszystkie swoje teksty. Zapraszam do komentowania oraz częstego odwiedzania mojego bloga na www.niepoprawni.pl.

Brak głosów