Szef Biura Zespołu Parlamentarnego - o Smoleńsku

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Dziś, 22.08.2015, w Księgarni Gazety Polskiej przy ul. Świętokrzyskiej /róg Mazowieckiej/ w Warszawie odbyło się spotkanie z p. Bartłomiejem Misiewiczem, Szefem Biura Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej.  Przyszło na nie ok 18 osób.  Bartlomiej Misiewicz zaczął /o 17:10/ od wyświetlenia 19-minutowej animacji ukazującej ostatnie chwile lotu TU154M w tym wybuch na jego pokładzie.  Przytoczono też liczne zeznania świadków katastrofy.  Tytuł filmu brzmi "Jak zginął prezydent RP".  Robi on duże wrażenie.  Powstał 24 czerwca 2014, a w jego opracowaniu brała udział spora grupa naukowców pod wodzą prof. Nowaczyka, m.in profesorowie Binienda, Berczyński oraz Szuladziński.  Na pytanie, gdzie w sieci można obejrzeć ten film, Misiewicz odpowiedział, wskazując na stronę Zespołu Parlamentarnego  /TUTAJ/.  Niestety, przynajmniej u mnie, animacja na tej stronie nie otwiera się.  Na szczęście film dostępny jest na YouTube, np.  /TUTAJ/ znajduje się on wraz z 26-miniutowym wywiadem red. Sakiewicza z Antonim Macierewiczem, szefem Zespołu Parlamentarnego /red. Sakiewicz pojawil się na chwilę podczas dzisiejszego spotkania/.  Po projekcji zaczęła się dyskusja.  Pytano o dokładną godziną katastrofy, o film Koli, o rózne ekspertyzy, o materiały wybuchowe na wraku, a takze o to czy ktokolwiek będzie kiedyś pociągniety do odpowiedzialności za tragedię.  Bartłomiej Misiewicz zapewnial, że prace zespołu caly czas trwają.  Zajmował sie on ostatnio na posiedzeniu w dniu 8 czerwca podobieństwami między tragedia smoleńską, a zestrzeleniem malezyjskiego samolotu przez Rosjan.  Misiewicz pokazał bardzo podobne zdjęcia przestrzelin na elementach obu samolotów.  Mówił potem o rządowym "ekspercie" Lasku, który zaczął na ten temat opowiadać absurdalne historyjki o tym ,jakoby w przypadku Tu154M, to czubki drzew zrobiły te dziury.  Informacje o tym są na linkowanej wyżej stronie Zespolu Parlamentarnego.  Pytany o zdjęcia satelitarne, Misiewicz powiedział, iż zajmuje się nimi prof. Joergensen.  Zespól Parlamentarny dąży do wspólpracy z Holendrami w sprawie obu katastrof i chce utworzenia miedzynarodowej komisji do zbadania tych zdarzeń.  Spotkanie zakończyło sie o 18:10.  Nikt go nie rejestrował.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:9)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1436016

Tak TRZYMAJ Elig !

 

Jesteś Kronikarzem.

Zbrodnia smoleńska, krwawy zamach stanu, krwawe przejęcie władzy w Polsce przez komotuskoruskie ścierwa, jest oczywistą oczywistością

od pierwszych chwil po "katastrofie" 10.04.2010 !

A nawet jeszcze wcześniej, bo od dogoworu na Sopockim Molo sytuacje montowała ta banda zbrodniarzy

 

czego dowodem potwierdzającym były później słowa bula - lewatywy.....

 

- trzeba ślepego snajpera,....

  ......Bronisław K. (jako marszałek sejmu) bardzo się martwił o stan wyszkolenia rosyjskich żołnierzy, którym nie udał się zamach na prezydenta Kaczyńskiego w czasie jego pobytu w Gruzji: „ Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera…”

 

- jaki prezydent taki zamach

- prezydent gdzieś poleci to się wszystko zmieni....

 

- Polska zdała egzamin !

- uśmiech i radość i żółwik matoła nad trupami OFIAR !

 

 

 

S....s...s. ny,

laskowe, millerowe, prokurwatury, seremeckie, bredzenie ich i blogerów kazkowych, jinksowych i innych śmieciowych PeOwskich psów na uwięzi, co

TU

ujadają, 

potwierdzeniem są tylko smoleńskiej zbrodni bandytów Don Alda i bula - lewatywy.

 

Nie zwracaj uwagi na śmieci pohukiwania i ujadanie psów !

 

Droga Elig.

Rób Swoje.

 

oni tutaj po to się zadekowali by wykonywać polecenia swoich parszywych mocodawców wodzonych na krótkiej smyczy przez agenturę byłego eNKaWuDzisty.

 

Good Job Elig !

VERY GOOD JOB !

 

 

Fot. PAP                                                                    HOŁD  TUSKI

Okropne, przerażające zdjęcie. Poza średniowiecznymi hołdami lennymi i obrazami pańszczyźnianych chłopów bijących pokłony dziedzicowi nie widziałem tak sportretowanej uniżoności. Polski premier w niewolniczym pokłonie wobec prezydenta Rosji. Władimir Putin  patrzy na Donalda Tuska spokojnie, z lekkim uśmiechem pobłażania, a raczej politowania. Mimo, że jest niższy, patrzy na Tuska z góry. Patrzy jak kot na mysz, jak wąż na dygoczącego z przerażenia królika, albo raczej jak właściciel na niewolnika, który nabroił i teraz błaga o łaskę. A Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Donald Tusk kornie pochylił głowę, wzrok wbity gdzieś w klapę Putina, nie śmie polski premier spojrzeć w oczy swemu panu i władcy, minę ma wystraszoną, niepewną, kuli się jakby oczekiwał ciosu. Właśnie jak niewolnik, który błaga o łaskę. Za chwilę będzie całował w rękę, za chwilę padnie na kolana, obejmie i ucałuje buty.

To zdjęcie przejdzie do historii Polski i świata. Jest o wiele obrzydliwsze od portretującego komunistyczne pieszczoty, słynnego pocałunku usta-usta Leonida Breżniewa i Ericha Honeckera z NRD. Bo tam była groteskowa lubieżność dwóch starców, unurzanych we krwi satrapów reżimu, który musi sczeznąć. Tu zaś mamy perfekcyjnie sfotografowaną przerażającą służalczość polskiego premiera wobec obcego państwa. Służalczość, która wciąż trwa i nadal przynosić Polsce straszne skutki.

Mimo całkowitej politycznej antypatii, jaką żywię wobec Donalda Tuska, wciąż jest jednak polskim premierem, reprezentuje polskie państwo. Czuję się więc zawstydzony i zażenowany tym obrazem, jakiego w polskiej historii nie ma. Nawet ostentacyjni zdrajcy i sowieccy namiestnicy poczynając od Bieruta, a na Jaruzelskim kończąc, aż tak nie demonstrowali publicznie swej zdrady i poddaństwa Moskwie. Donald Tusk, wszak arcymistrz politycznego PR-u, nie potrafi opanować języka swego ciała, gdy staje naprzeciw tego, którego uznaje za swego władcę absolutnego. Tak służalczym stosunkiem do szefa innego państwa niweczy polską rację stanu, tak widocznym na tym zdjęciu tchórzostwem i  brakiem godności obraża nas wszystkich, degraduje Polskę na arenie międzynarodowej.

Najbardziej przerażające jest jednak, że to paskudne zdjęcie perfekcyjnie sumuje nie tylko osobowość Donalda Tuska, ale dokonania jego rządu w relacjach Polski z Rosją. Sumuje to, w jaki sposób od niemal sześciu lat prowadzi polski rząd ten osobnik.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1436039

 Poeto , masz ode mnie kolejne dodatnie plusy .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1436168

Przydałoby się jeszcze zdjęcie ze składanym w sposób bardziej uniżony pocałunkiem na dłoni swojej mocodawczyni.

Te dwa zdjęcia w zestawieniu byłyby potwierdzenieniem i dowodem na prawdziwość  słów p. premiera J. Kaczyńskiego, że Polska jest kondominium.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1436254

Dziękuję za informację. Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1436112