Nowe media - portal 9maja.ru

Obrazek użytkownika kles
Kraj

Najpierw był portal (uwaga!) społecznościowy

21pazdziernika.org.pl

To było zaplecze akcji   „Zmień kraj. Idź na wybory”.
Potem był portal (a jakże!) społecznościowy „Pępek Europy”

7czerwca.org.pl

Teraz znani - reżyser i aktor - rzucają hasło, tak po prostu, jak czują! i obrasta ono zaraz w portal społecznościowy (a bo co?)
 

9maja.pl

I choć w nazwie domeny 9maja.pl nie pojawia się sufiks "org" lecz samo "pl", to akcja jest z tej samej serii – właśnie organizacyjnej i REŻYSERowanej – i stosownym by było pominięcie właśnie przyrostka „pl” albo zastąpienie go jakimś innym („ru”, „de”, „eu” a może zwykłym, komercyjnym „com”?).

BTW. Jeśli jeszcze są w sieci te starsze strony (rano jeszcze żyły), to spróbujcie znaleźć inne wspólne elementy tych akcji – autorytety, reżyserów, fundatorów, animatorów, wciągnięte organizacje etc.

No i te nazwiska, te twarze, o których toyah pisze: „Znowu lezą”.

Na koniec jak zwykle zachęcam do tekstu nieodżałowanego Rewizora z 2008 roku

A odnośnie spraw bieżących tj. 9maja.pl – zerknijcie, proszę na ten tekst 
oraz 

3 Maja 2010 - Święto Narodowe - Andrzej Wajda na cmentarzu żołnierzy sowieckich.
 
Pomimo, że stary mistrz (87+) został przyłapany przez fotoreportera gazety to może mówić o szczęściu.  Gdyby Jakub "psia"kupa Wojewódzki dowiedział się o tym, to Pan Andrzej miałby przechlapane na falach Eska Rock ;-)
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 To ci starrzy odbiorcy łącznie z Bronkiem ..............Komorowskim,agentem obcego wywiadu,nie baliby sie nikogo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58267

capitanemo
Bo stwozyl cos co kreluje przyszlosc. Nie jestem praktykujacym katolikiem. Ale imponuje mi . Skala wielkosci, klasa i dobrem. Prosze wskazac mi czlowieka ktory stwozyl az tyle od zera . Dal ludziom nadzieje,otuche, dobre slowo, opiekie, szkole, media. Jest wielkim czlowiekiem. I zaden szczyl nie zabieze mu tego uznania.. Takich Polska potrzebuje. I dlatego jest znienawidzony przez parchate, lewackie i inne pomioty. Pozdrowienia z Montrealu z Kanady.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

capitanemo

#58285