Jakże krucha jest i niepewna nasza wolność w Internecie

Obrazek użytkownika Faber
Blog

Witamy w sieci ******, jeśli widzisz ten komunikat oznacza to, że stan Twojego salda przekroczył wartość minimalną, poniżej możesz
zalogowac się do swojego konta w celu sprawdzenia zadłużenia oraz uregulowania zaległości. Za 5 minut będziesz mógł nadal korzystać z Internetu, niestety jesli Twoje saldo przekroczyło limit, to po upływie 11 minut zostaniesz przekierowany ponownie na tą stronę.
Jesli nie masz jeszcze konta w naszej sieci, prosimy o kontakt: *** *** ***

Jakże krucha wydaje się być i niepewna jest nasza wolność w Internecie. I dlatego trzeba przypominać Polakom zawołanie z czasów panowania realnego socjalizmu z lat 60-tych. WOLNA EUROPA NIE DA RADY OŁGAĆ CHŁOPA. Od chwili wstąpienia Polski do Unii Europejskiej sprawy gospodarcze i ekonomia polska legła w gruzach. I niepewna jest nasza przyszłość i dobrobyt społeczeństwa polskiego w Unii.
To, co mi się przydarzyło w Nowy Rok, to może spotkać każdego internautę i blogera w Internecie. Moje konto zostało zablokowane i nie miałem dostępu do Internetu. Mój komputer został opanowany przez siły wyższe o których dotychczas nie miałem zielonego pojęcia. Kiedy zdałem sobie sprawę z kim mam do czynienia, poddałem się. Nie miałem żadnych szans na walkę i obronę. Istnieje w Polsce tysiące firm oferujących usługi internetowe. I akurat musiało trafić na mnie blogera. Jestem jednym z kilkudziesięciu tysięcy blogerów próbujących opisywać rzeczywistość społeczno-ekonomiczną w naszej Ojczyźnie i nie pękam przed byle czym. I to właśnie opisuję,co jest aktualne i ważne z punktu widzenia przeciętnego Polaka i obywatela RP. Czuwajmy zatem i nie traćmy z pola widzenia nawet najmniejszej sprawy jeśli chodzi o nasze wspólne dobro i wolność każdego z nas obywateli. Pozdrawiam.

Faber

Brak głosów