Znalezione w internecie

Obrazek użytkownika Jacyl
Sport

Znalezione w internecie i rozrzucane wczoraj na Śródmieściu w Warszawie.

Brak głosów

Komentarze

dobrze, że tę ulotkę upowszechniasz. Dzięki.

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#159423

Jak już pisałam: nie przypuszczałam, że polubię kibiców piłki nożnej. To się pewnie brało stąd, że nie lubię piłki nożnej w wydaniu naszej reprezentacji narodowej.
W końcu (a niech ktoś mi powie, że jest inaczej), patrząc na osiągnięcia naszych piłkarzy, tych z kadry, trudno jest zrozumieć zainteresowanie taką kopaniną.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159426

krisjora

Ta ulotka powinna być kolportowana w calym Kraju ! i nie tylko !

Vote up!
0
Vote down!
0

krisjora

#159440

Premier zaprosił szefa jednej z partii opozycyjnych by pobiegali sobie po Łazienkach. Czy w podtekscie jest mydełko nie mnie dochodzić.
W związku z powyższym kibice winni zaprosić premiera do zagrania w starodawną grę.Zaproszenie będzie składane na nielicznych jeszcze otwartych obiektach poprzez chóralne skandowanie:
DONALD - PALANT, PALANT - DONALD.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159445

Sporty wolę uprawiać osobiście. Chłopaki jak se chcą pobiegać za kawałkiem skóry - niech im będzie na zdrowie:), ale ja się temu na słońcu i upale przyglądać nie będę:).
Oczywiście każdy ma prawo do swojego "chysia":), zatem nie rozumiejąc kibiców, przyjmuję, że dla nich to ważne. A skoro ważne, to nie można im zabraniać (dopóki nie naruszają zasad współżycia społecznego). Zaś prawo do wyrażania poglądów posiada każdy obywatel, bez względu na stsounek do sportu;). Ergo: czepianie się kibiców uważam za niebezpeiczny syndrom. Wg mnie rząd chce wytworzyć w lemingach kalkę - wyrażasz swe poglądy (w dodatku sprzeczne z rządowymi), to jesteś chuliganem, chamem i niebezpeicznym elementem. I TU właśnie, wg mnie, tkwi największe niebezpieceństwo. Z tego powodu, choć nie podzielam ich fascyancji, stoję murem za kibicami!

Vote up!
0
Vote down!
0
#159449

www.youtube.com/watch

_____________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

Vote up!
0
Vote down!
0

________________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

#159454

Wspaniala inicjatywa zwazywszy ze media sa w rekach jedynie slusznej partii i sa skrajnie nieobiektywne.Takie ulotki informacyjne powinny byc na co drugim slupie oswietleniowym i mowic o prawdzie nieudolnego i kolesiowskiego rzadu PO.Pozdrawiam ikarus.

Vote up!
0
Vote down!
0

ikarus

#159476

Bardzo dobra akcja Warszawska i mogła by być taka w całym kraju!

Kibice Legii maja jaja.

Masz rację bez kropki,zgadzam się z tobą również.

Pokazałem ostatnio stronę Niepoprawnych znajomej dentystce i była bardzo zadowolona,jak również lekarzowi.Ale najbardziej podobał mu się filmik który był umieszczony z przemarszu kibiców Legii.

Oto słowa jakie wypowiedział:

-,,Nie wiedziałem,że jest to tak silny ruch...?!Daj spokój...Kupuję koszulkę Legii,będę ja nosił i zaczynam chodzić na mecze.

Po obejrzeniu filmu widziałem szczere zadowolenie w gestach i uśmiechu na jego twarzy,że wreszcie ktoś się zorganizował i odważył ruszyć te zabagnione trzęsawisko jakim jest teraz Polska.

A w dodatku wczoraj na antenie Radia Maryja pani Danuta Olewnik powiedziała co sądzi o kondycji Polskiego państwa,prokuratury i sądownictwa.

Sądzę,że napiszecie jakiś artykuł na ten temat drodzy przyjaciele.

Szanuje ją za to,że ma odwagę o tym mówić wszystkim na głos nawet wtedy gdy odkręca się jej śruby w samochodzie aby ją przestraszyć by nie dochodziła prawdy!

Tak działają chłopy ze wsi.

-------------------------------------

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#159489

tak zrobie na majowym ob-ciachu _________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#159502