Kłamstwo smoleńskie Komisji Millera jak kłamstwo katyńskie Komisji Burdenki oraz stalinowskiego gen. Berlinga

Obrazek użytkownika Tomasz A.S.
Kraj

Czas się przesunął o kilkadziesiąt lat, metody, geografia i system nie zmienił się ani na jotę. Nawet zdrajcy po stronie polskiej są także, jak wtedy. Wspólnictwo ze służbami rosyjskimi dyskwalifikuje obecnie rządzących pod względem moralnym. Stoją w jednym rzędzie z innymi zdrajcami.

69 lat temu, tuż po zakończeniu prac katyńskiej komisji Burdenki władze sowieckie zaprosiły do Katynia m.in. żołnierzy 1. Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki z gen. Zygmuntem Berlingiem. Podczas uroczystości nad mogiłami 30 stycznia 1944 r. Z. Berling, były jeniec Starobielska, uwiarygodniając przed swoimi żołnierzami kłamstwa sowieckie powiedział:

„Stoimy nad grobem jedenastu tysięcy pomordowanych naszych braci, oficerów i żołnierzy Wojsk Polskich. Niemcy rozstrzeliwali ich jak dzikie zwierzęta, rozstrzeliwali ich ze związanymi rękami. Nieubłagany wróg nasz, Niemiec, chce zniszczyć cały nasz naród dlatego, że zagarnąć chce ziemie, na których od wieków żyjemy my, Polacy. Dlatego niszczą i mordują Niemcy naszych braci w Polsce, tępią, rozstrzeliwują i wieszają inteligencję polską, wypędzają chłopów z ich ziemi polskich. Dlatego wymordowali tutaj, w lesie Katyńskim, oficerów i żołnierzy polskich. Krew braci naszych przelana w tym lesie woła o pomstę. Mamy obecnie broń w ręku, broń daną nam przez zaprzyjaźnionego sojusznika, przez Związek Radziecki, na który Niemcy nieudolnie usiłowali przerzucić zbrodnię tu przez nich dokonaną. Broń tę wykorzystać musimy dla wyzwolenia uciemiężonej Ojczyzny i dla pomszczenia tej wielkiej, niesłychanej zbrodni, której Niemiec tutaj dokonał. Pamiętajcie, oficerowie i żołnierze - głos pomordowanych naszych braci woła do nas. Musimy go wysłuchać!” To samo robią dzisiaj Tusk i Komorowski. A Millerowi należy się, podobnie jak wtedy Berlingowi, za uwiarygadnianie rosyjskich kłamstw - Order Lenina.

Brak głosów

Komentarze

I jak Jaruzelskiemu,TW Wolski,który otrzymał najwyszy order Lenina,i jeszcze żyje,za wierną służbę dla ZSRR,i niszczeniu wszystkiego co wolnościowe w Polsce,rezunowi z Ruskiej Budy też się należy za POmnik Bolszewikom w Ossowie,i Pawlakowi za 40 letni kontrakt za gaz z kacapami,lista jest długa,ale Polacy muszą to wiedzieć, którzy to sprzedajne świnie

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#327003

Osoby były nagradzane Orderem Lenina za szczególnie wybitne zasługi w obronie socjalistycznej ojczyzny, wzmocnieniu obronności ZSRR, rozwijaniu przyjaźni i współpracy między narodami, wzmacnianiu pokoju, ofiarną pracę i inne szczególnie wybitne zasługi dla państwa.
W 1968 Orderem Lenina odznaczono dużą grupę generałów ludowego Wojska Polskiego. Order otrzymali m.in. generałowie: Wojciech Jaruzelski, Grzegorz Korczyński, Tadeusz Tuczapski oraz Adam Czaplewski. Wśród nagrodzonych były także osoby cywilne m.in. Zofia Dzierżyńska - żona Feliksa Dzierżyńskiego, a także wybitny polski aktor, wielokrotnie wcielający się w rolę Lenina w teatrze i na ekranie, Ignacy Machowski. Niestety, wtedy już mocno się zdewaluowały - nie przedstawiały już wówczas wartości kruszcu. Tylko do 1953 roku order wykonywano ze złota, a popiersie Lenina z platyny! :)))

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#327006

Jest też krew na winowajcach Lecz ukryta pod płaszczem łgarstw Szukajmy na ran zabliźnienie lekarstw Nie musi być zemsta zbiorowa Wystarczy Sąd i oprawa międzynarodowa Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#327063