D O B R O Ś Ć: Pruszków POwer 2011 część 2

Obrazek użytkownika Tomasz Sokolewicz
Humor i satyra

Dlaczego Donek cieszy się, że ułożył puzzle w 4 miesiące?
- Bo na opakowaniu pisało: "Od 2 do 5 lat".

Jaka jest różnica między Bolesławem Chrobrym a Bronisławem Komorowskim. Niewielka. Chrobry potrzebował 12 dni aby przedstawić Rusinom swoje zdanie na temat Grodów Czerwieńskich a Bronisław Komorowski już w 11 odpowiedział MAKowi. :D:D

Jaka jest różnica miedzy rządem Tuska a fabryką Forda? " Ford – ci co coś robią! ”

Premier Tusk i minister Finansów Rostowski przechadzają się po Nowym Świecie w Warszawie. „Wincenty, popatrz na te ceny: spodnie – 20 PLN, kurtka 25 PLN, a cały garnitur 50 PLN! W tym widać ogromny sukces naszej polityki gospodarczej!” Zdziwiony Rostowski: „Cos ci się znowu pomyliło, Donald, to szyba najtańszej pralni chemicznej w Warszawie..."

Rozmowa dwóch knajpowiczów. Mówi jeden: „Skup się, znam niezły kawał. Idzie Komorowski ze sznurem pod ścianę…”Na to drugi: „No i co dalej?” „Nie mogę opowiedzieć, ale zaczyna się świetnie…”

Spotykają się się Rokita I Nowak w brzuchu Komorowskiego.Mówi Rokita: „Wydaje mi się, że Komorowski mnie pożarł.” Na co Nowak; „O tym nie mam pojęcia, przyszedłem z drugiej strony.”

TVN48 pyta Bronisława Komorowskiego: „Panie Prezydencie, co nowego powie Pan w swojej mowie inauguracyjnej na temat wielkiego bezrobocia na ścianie wschodniej?”„Ja? Nic!”„Oczywiście, chcieliśmy tylko usłyszeć, jak Pan to sformułował.”

Tusk i Komorowski poszli na ryby. Pożyczyli łódkę i mieli niezwykle obfity połów. Mówi Tusk: „Powinniśmy to miejsce zapamiętać”. Komorowski maluję na dnie łodzi duży krzyż. Na to Tusk: „Ty, to nam nic nie da. Następnym razem na pewno dostaniemy inną łódkę.”

Pytanie: W czym Tusk zdecydowanie przewyższa Napieralskiego?
Odpowiedź: On doprowadzi Platformę Obywatelską do 15%

Jaka jest różnica między rządami PO a orgazmem?
Pod rządami PO jęczy się dłużej.

Jakie jest ulubione piwo powodzian wg. TVN48?
Tuskiemętne

Calineczka, Herkules i Papkin byli – co nie wszyscy wiedzą – w jednej klasie. W spotkaniu klasowym „po 20 latach” rozpoczęli rozmowę o tym, czy Calineczka nadal jest najpiękniejszą kobietą, Herkules najsilniejszym a Papkin największym kłamcą wszechczasów. Calineczce przypomniało się, że posiada magiczne lustro, któremu można zadawać pytania, na które zawsze otrzyma się prawdziwą odpowiedź. Wszyscy udali się do Calineczki, która od razu pobiegła do pokoju w którym stało lustro. Jak z niego wyszła, to z wyjątkowa dumą obwieściła, że nadal jest najpiękniejsza w całej krainie. Następny poszedł Herkules i wyszedł od razu uśmiechnięty od ucha do ucha. Na końcu poszedł Papkin. 10 minut mija, 20 minut mija, 30 minut mija… Nagle wychodzi cały czerwony Papkin z pokoju patrzy na Calineczkę i Herkulesa i pyta: „ Słyszeliście coś o niejakim Donaldzie Tusku?”

Córeczka kierowcy Komorowskiego odbiera telefon od pana Prezydenta. Przez chwile słucha uważnie, a potem mówi w skupieniu; „ Aha, pan jest szefem mojego taty. Ale którym z szefów? Pan Głupek, Pan Perwersyjna Świnia czy Pan Sk….?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A dostanę pozwoleństwo na działalność rozsyłalną dalej? :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#187627

Możemy ten tekst potraktować za dobro wspólne i "wpuścić"
między ludzi?
To lepsze od karabinów :)
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#187675

Przepis na Bronka.

Weź trochę g...a ale nie za dużo bo wyjdzie Donek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Masaraksz

#187739