POlityczni kurduple

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Nikt inny, a obecny premier Donald Tusk nazwał niegdyś posłów "klasą próżniaczą".
Dzisiaj właśnie Tusk to naczelny z klasy próżniaczej.
Władzę w III RP trzymają POlityczni kurduple.


Będąc senatorem w III RP i marszałkiem nie zabrał wogóle głosu, nie miał nic do powiedzenia.

W ciągu blisko 4 lat premier Tusk leciał 175 razy rządowymi samolotami na trasie Warszawa-Gdańsk i z powrotem. Tydzień roboczy premiera zaczyna się w poniedziałkowe popołudnie i kończy się w piątek, a czasem w czwartek.
Tygodnik "Wprost" wyliczył, że Donald Tusk latał do domu rządowymi samolotami aż 175 razy. W 110 przypadkach premier miał wykupione bilety na tej samej trasie, choć wielokrotnie ostatecznie korzystał z samolotów rządowych. Ogólnie premier odbył 285 lotów na Wybrzeże lub z powrotem. Godzina lotu Jaka-40 kosztuje 16 tys. zł, a Tu-154 - 50 tys. Według wyliczeń dziennikarzy podróże kosztowały w sumie 6 milionów złotych.
"Wprost" przyjrzał się też pracy premiera. Od 2008 do 2010 roku premier miał 63 weekendy trwające blisko 4 dni. Zdarzało się jednak, że kończył pracę już w czwartek.

Według bliskiego współpracownika premiera, Donald Tusk ma w programie dwa niezmienne punkty: bieganie po plaży w poniedziałki i niedzielną grę w piłkę nożną.

Miłościwie nam panujący stróż żyrandoli.
Posłał psa na powitanie Królowej Szwecji.

po czym zabrał jej kieliszek z winem.

no, wszystko na miejscu, własnoręcznie sprawdziłem.

Cudny Radzio od spraw tych i owych.

Rura Nord Stream już leży i blokuje rozwój portu w Świnoujściu

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,9547620,Rura_Nord_Stream_juz_lezy_i_blokuje_rozwoj_portu_w.html#ixzz1LwktZ9gl

Konsorcjum Nord Stream zakończyło układać przez Bałtyk pierwszą z dwóch rur gazociągu z Rosji do Niemiec. Mimo polskich protestów ułożono ją tak, że blokuje rozwój portu w Świnoujściu.

Wszyscy, którzy tak twierdza to oszołomy, a stosunki z Rosją i Niemcami są tak znakomite jak nigdy dotąd.

W porannym programie radia TOK FM gościł minister Radosław Sikorski. Szef MSZ przypomniał, że przed kilkunastoma dniami Polska przekazała stronie rosyjskiej notę z postulatami związanymi ze śledztwem w sprawie katastrofy smoleńskiej.

- Prokurator generalny Andrzej Seremet w połowie maja udaje się do Moskwy. Ma wsparcie rządu - powiedział Sikorski - zapytałem prokuratora Seremeta (...) czy gdyby sytuacja była odwrotna, tzn. gdyby w Polsce rozbił się rosyjski samolot z rosyjskim prezydentem i my byśmy prowadzili dochodzenie zarówno lotnicze jak i prokuratorskie, to czy wydalibyśmy oryginały czarnych skrzynek przed zakończeniem śledztwa? Prokurator Seremet powiedział, że nie.-

- Co do wraku można uznać, że on już nie jest dowodem w sprawie i że tu może nastąpić przyspieszenie. Polska życzy sobie uzyskania wszelkiego dostępu do materiałów dowodowych, do zeznań, do wszystkiego tego, czego potrzebujemy do zakończenia naszego prokuratorskiego śledztwa. Ale to nie jest tak, że Polska wysyła notę i wtedy inne kraje przed tą notą padają na kolana i muszą ją wykonać.-

http://www.wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-plotki/Sikorski-tez-nie-oddalby-skrzynek-

A tutaj polityczny kurdupel u blondynki w samozachwycie.

Bartosz Arłukowicz

Dlaczego Arłukowicz zostawił SLD?

- "Nie chciałem głosować ramię w ramię z Kaczyńskim" -
Dlatego wybrał dziki kraj Rycha, Zbycha, Grzecha, Mira, Sawickiej i im POdobnych.

- Od wielu tygodni wymagano ode mnie głosowania ramię w ramię z Jarosławem Kaczyńskim w bardzo wielu różnych, ważnych dla państwa sprawach. Myślę, że czas przejść do pracy pozytywnej, pracy energicznej i skupić się na działaniu - powiedział Arłukowicz.

Co Arłukowicz mówił o Tusku.

PO z demokracją naprawdę ma niewiele wspólnego.
(wywiad dla "Polska Times")

Tuskowi dwie rzeczy utrudnią sukces w wyborach prezydenckich. Otoczenie oraz bezwzględność w postępowaniu z innymi politykami. Kiedy analizuje się polityczną historię Tuska, widać, że pozbywał się wielu najbliższych sobie ludzi, z którymi wcześniej budował relacje koleżeńskie. Pozbywał się ich dopiero wtedy, gdy wybuchła jakaś afera lub gdy zaczynali mu przeszkadzać w jego planie politycznym. Ale przecież nie był księżniczką na ziarnku grochu i wiedział, jak w Polsce robi się politykę. Chlebowski nie znał się z Sobiesiakiem od wczoraj. Tusk o tych kontaktach prawdopodobnie wiedział.
(wywiad dla "Newsweeka")

Tylko że musi się coś stać, żeby Tusk się obudził. Ostatnio jak 50-latek zgwałcił 6-letniego chłopca, to zorientował się, że istnieje pedofilia. Żenada. PO jest jak korporacja, która z natury rzeczy jest bezduszna, bezideowa. Oni są po to, żeby żyło się lepiej. Komu? Korporacji.
(wywiad dla "Polska Times")

Ostatni etap zamykania sprawy należał do Mirosława Sekuły. Od początku działania komisji towarzyszyła mu chęć zamknięcia jej prac, a nie wyjaśnienia sprawy. Sam jawnie o tym mówił. PO wyciągnęła wnioski z afery Rywina, mianowicie to, że w jej interesie jest jak najszybciej zamknąć prace komisji. Jednak komisja nie poniosła porażki, i to mimo wysiłków Sekuły. Pokazała całej Polsce, czym jest branża hazardowa, jak wpływała na polityków i jakie standardy reprezentowali Drzewiecki i Chlebowski, czyli bardzo ważni ludzie PO.
(wywiad dla "Rzeczpospolitej")

Platforma Obywatelska jest obła, śliska, taka masa, która się podporządkowuje oczekiwaniom zewnętrznym. Mistrzem plastikowości jest Donald Tusk. Szanuję go jako premiera, ale on jest strasznie miałki poglądowo, nijaki i podobny do nikogo.
(wywiad dla "Polska Times")

http://niezalezna.pl/10306-co-arlukowicz-mowil-o-tusku

Ot, czołówka politycznych kurdupli III RP postkomunistycznej.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wszyscy wiedzą że w rządzie są same nieroby ale ten to już bije wszystkie poprzednie...
10 :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#157576

dlatego dla mnie to POlityczni kurduple

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#157620

"Nie chciałem głosować ramię w ramię z Kaczyńskim" -
idę o zakład że onet to wymodzi na wszelki sposób nawet w postaci latającej reklamy żebyś chociaż nie musisz kliknął w ten fascynujący, niezwykle przemyslany i głęboki podwód przejścia do PO. Można by to teraz przerobić i wpisywać w swoje CV- np. motto "Nie chcę żyć z Polsce z Kaczyńskim" - praca gwarantowana. Słowo wytrych . Dalej młodzi wykształceni z wielkich miast - liczy się CEL. !!!!!Przykłąd idzie z góry.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#157624

zgadzam ze sa nierobami.

Za ich "kadencji" skutecznie czynia to co im jest przydatne,
blokujac to
co mogloby byc korzystne dla naszego spoleczenstwa,
czy tez naszej panstwowosci.

Czy sa kurduplami?...

,
to rowniez nie tak do konca...

Podczas ich "rzadowania" dokonano wielu morderstw,
a szczytem bylo
morderstwo sp.Prezydenta wraz z Malzonka i Kwiat Polskiego Intelektu, Pracowitosci jak rowniez Czystosci Ducha i Umyslu w Osobach tak wielu Zacnych Polakow.

Nie nalezy przeceniac rzadzaca ekipe...,
a wrecz przeciwnie,
to ich panoszenie sie,
to ich obnoszenie sie z wlasna perfidia
nalezy moim zdaniem widziec jako barometr ich mozliwosci
i jako zagrozenie z ich strony...

Kryska,
ta ich karykatura ma bardzo niebezpieczne oblicze...,
podobnie jak swojego czasu bolszewicka
i dzisiejsza w osobach komunistycznego narybku...,
WYLUCZONA na univers...i...tetach

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#157667

Juz to gdzieś pisałem ze świnia to takie bydle ze wszystko jej jedno w jakim błocie się wytarza. Byle by się wytarzać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#157644

...... to,że to polityczne kurduple, to kurczę .... wiem od dawna, ale ta fotografia , jak Żyrandolowy / nigdy Buca nie nazwę Gajowym/, poprawia "olka" po oddaniu uryny, to jest cudo.... już Szwedzi gdzieś to dorwali i robią "lans" , naszemu Wałowi !!!!
Kryska , dzięki za fotkę tej Suni która wita Sylwię !
ps.
.... chciało by się na naszym "STOLCU", Gustka i Sylwię:-))
Mogę być poddanym .:-)))
pozdr.
wysłałem ....10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#157659