Kobieta i mężczyzna

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Polscy geje i lesbijki, jak heteroseksualiści, chcą żyć w związkach formalnych. Ponieważ państwo nie chce im umożliwić dziedziczenia po partnerach i rozliczania się z nimi z podatków, homoseksualiści ruszyli dziś na Sejm. Złożą petycję na ręce marszałka Bronisława Komorowskiego.
Środowiska gejowskie i lesbijskie żądają wprowadzenia związków formalnych.

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article414610/Geje_i_lesbijki_ruszyli_na_Sejm.html

Bóg stworzył mężczyznę i kobietę, bo myślał nad tym jakim sposobem przedłużyć gatunek ludzki na tym swiecie.
I dlatego za normalne uchodzi to co prowadzi do powstania nowego życia.
A związki "małżeńskie" chłopa z chłopem czy kobitki z kobitką nie inicjują nowego życia a więc dla mnie to czysta fanaberia, zeby nie powiedzieć choroba.
Ale powiedziedz jakiemuś pedałowi czy lesbie, że sa chorzy i winni skorzystać z porady przede wszystkim psychiatry, to zaraz zostaniesz okrzyknięty oszołomem lub jakimś innym dziwolągiem.
Bo dla lobby gejowskiego promowanie nienormalnych zachowań jest na miejscu a inne zdanie to wypisz wymaluj zdanie homofoba i ciemnogrodzianina, bo teraz trendy jest samochwalenie sie "sztupaniem" zakonników z Jasnej Góry - jak to rozpisywała się Gazeta Wyborcza.
http://www.rp.pl/artykul/9157,331864_Semka__Kto_tu_kogo__sztupie__.html

http://wyborcza.pl/1,99220,6804240,Ich_am_Bruno_.html

Dla mnie homoseksualiści sa biednymi, chorymi i zagubionymi ludżmi, którzy zamiast pomocy specjalistów są wykorzystywani przez tzw.lobby gejowskie, którego działacze wcale nie sa homoseksualistami, żyją w związku z kobietą i posiadają dzieci.
A ci krzykacze niby w obronie gejów biorą za te wrzaski i przedstawienia grube pieniądze.
Ale nie od dziś wiadomo, że wielu za mamonę się świni.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

I dało się toto oglądać.
Ale to obrzydlistwo gejowsko lesbijskie!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#25792

warto przypomnieć naszym rodzimym działaczom gejowskim,że mimo gromów Amnesty International o "instytucjalizacji homofobi" litewski Sejm odrzucił weto prezydenta Valdasa Adamkusa, przyjmując tym samym ustawę o "prawie do ochrony nieletnich przed szkodliwym wpływem dostępu do informacji publicznej". Ustawa zakazuje w szczególności wszelkiej reklamy stosunków homoseksualnych, biseksualnych i poligamicznych.Zgodnie z ustawą każda informacja publiczna, która stanowi reklamę stosunków homoseksualnych, biseksualnych i poligamicznych, jest uważana za wpływającą negatywnie na zdrowie psychiczne oraz rozwój fizyczny, intelektualny i moralny nieletnich. Nowe prawo, które wejdzie w życie 1 marca 2010 roku. Pogratulować Litwinom rozsądku i odwagi. kura domowa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#25827

na marginesie,
reklamujesz radio którego się nie da słuchać, a niepoprawnego radiapl nie. Czemu?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#25857