Chamów w PO pod dostatkiem

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Chamy POwskie oraz ich klakierzy dziś niszczą Martę Kaczyńską.
Politycy związani z środowiskiem władzy przekraczają kolejne granice nieludzkiej podłości.

Pokazują już nie tylko, że są ogromnej skali kanaliami, że mają za nic ludzką przyzwoitość, że mają za nic drugiego człowieka.
Wałęsa i Niesiołowski plują w Martę Kaczyńską, która ma największe prawo czuć żal do państwa polskiego.
Najpierw Lech Wałęsa mówił, że skoro wychowała się w otoczeniu "tych dwóch" to jest nic nie warta, teraz Niesiołowski pyta, kim jest Marta Kaczyńska, oskarża ją o agresję, kłamanie na temat Smoleńska i szkalowanie państwa polskiego.

Córka byłego prezydenta domaga się wyjaśnienia przyczyn śmierci rodziców, a nie spychania odpowiedzialności na jej ojca!

Marta Kaczyńska jest jedną z agresywniejszych osób z tej grupy. Mam się przejąć słowami Kaczyńskiej? Kto to jest Marta Kaczyńska? Ona szkalowała państwo polskie w Brukseli. Marta Kaczyńska bierze aktywny udział w dorwaniu się PiS do władzy na smoleńskich trumnach.

Panie pośle, pan się zagalopował!

Marta Kaczyńska pokazała na co ją stać szkalując Polskę w Brukseli i popierając zespół Macierewicza, który jest odpowiednikiem komisji Burdenki szerzącej kłamstwo.

A może po prostu upomina się o prawdę o ojcu?

To niech sobie przeczyta raport komisji Millera. Tylko, że Marta Kaczyńska nie chce dojść do prawdy, ale chce, żeby cała Polska uwierzyła, że Lech Kaczyński zginął w wyniku zamachu Tuska, Putina i Komorowskiego. Marta Kaczyńska broni kłamstwa.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/niesiolowski-marta-kaczynska-szkalowala-polske,1,5265522,wiadomosc.html

Bolkowi nie wystarcza poniewierać ś.p.Prezydentem LK. i Jarosławem kaczyńskim.

Według Lecha Wałęsy Marta Kaczyńska nie ma prawdopodobnie żadnych talentów, ponieważ pochodzi z rodziny braci Kaczyńskich.
- Nie wiem, czy Marta Kaczyńska ma jakieś ukryte talenty, ale jeżeli wychowywała się w pobliżu tamtych dwóch (Jarosława i Lecha Kaczyńskich - red.), to obawiam się, że jej wartość jest niewielka - stwierdził w rozmowie z Wirtualną Polską Lech Wałęsa pytany, czy Marta Kaczyńska może być lokomotywą PiS-u.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/walesa_o_marcie_kaczynskiej_obawiam_sie_ze_jej_wartosc_jest_244127.html

Cham z Biłgoraja atakuje ś.p.Parę Prezydencką i ich córkę.

- I nie wiadomo dlaczego Kancelaria prezydenta ubezpieczyła samego prezydenta na dwa miliony złotych. I to pomimo tego, że wiadomo już, że ani premier, ani marszałek nie są tak wysoko ubezpieczeni. I już całkowicie nie wiadomo dlaczego ubezpieczono żonę prezydenta – Marię – na milion złotych - pisze Palikot na swoim blogu i dodaje.

-"Na litość boską, przecież to jest poza wszelkimi procedurami aby ubezpieczać za pieniądze publiczne osoby nie pełniące żadnych funkcji z urzędu! Uważam, że Marta Kaczyńska powinna przekazać tak uzyskane odszkodowanie na rzecz wszystkich ofiar katastrofy, a szczególnie tych osób z BOR-u, z obsługi samolotu. I to jest oczywiście poza jakąkolwiek procedurą."-

http://www.fakt.pl/Palikot-o-Kaczynskiej-Niech-odda-pieniadze-,artykuly,73481,1.html

Do ataku na Martę Kaczyńską prztystapił kolejny cham z mafii trzymającej władze.
Przed konwencją PO w roku 2010 Andrzej Halicki zarzucił Donaldowi Tuskowi bezwzględność dla swoich współpracowników, otaczanie się złymi ludźmi i pochlebcami, oraz że liderom uderzyła woda sodowa do głowy. W ten sposób otwarcie przyznał, że istnieje konflikt wewnątrz PO.

Na konwencji partii premier odniósł się bezpośrednio do tej wypowiedzi. Nazwisko Halickiego jednak nie padło. – Proponuję czasami więcej powściągliwości. Ważną zasadą - nie tylko w PO - jest najpierw pomyśleć, potem udzielać wywiadów – ganił publicznie premier.

Po wystąpieniu Tuska, Halicki bił mu brawo i złożył gratulacje jako jeden z pierwszych. W dzisiejszej rozmowie dla radia TOK FM chwalił wystąpienie Donalda Tuska. Zapewniał, że „jest zbudowany” wystąpieniem szefa rządu i „nie neguje ani nie podważa jego przywództwa”.

– Premier i przewodniczący jest Mojżeszem, który przeprowadza nasz lud przez Morze Czerwone ku tej "zielonej wyspie" – dodał.

Dziś ten tchórzliwy cham atakuje kobiete na portalu parówkowym.

- Jeśli Marta Kaczyńska wierzy w zamach w Smoleńsku, to oznacza, że wyłudziła trzy miliony złotych, jakie otrzymała z tytułu ubezpieczenia za śmierć rodziców – stwierdził w rozmowie z portalem Tomasza Lisa poseł PO Andrzej Halicki.
Poseł PO Andrzej Halicki zauważył, że do niedawna Jarosław Kaczyński oraz córka śp. Lecha i Marii Kaczyńskich Marta nie mówili otwarcie o zamachu w Smoleńsku. Dziś wypowiadają się na ten temat bardziej radykalnie – wprost mówią, że w Smoleńsku mogło dojść do zamachu. - Ja też mówię więc wprost: jeśli te słowa są według Jarosława Kaczyńskiego i Marty Kaczyńskiej prawdziwe, jeśli głęboko w to wierzą, to znaczy, że ich konsekwencją powinien być zwrot pieniędzy z tytułu ubezpieczenia. Ubezpieczenie nie obejmuje przecież zamachu – powiedział portalowi Tomasza Lisa Halicki.

Poseł zaapelował też do Kaczyńskiej, aby oddała tę sumę.
- Inaczej będzie to wyłudzenie – stwierdził tchórzliwy cham Halicki.

Cham również zaćwierkał w sieci i w ten sposób zadebutiował.

PO to związek chamów i damskich bokserów.
Cham ścieli się tam gęsto.

http://www.fronda.pl/a/posel-po-niech-kaczynska-odda-3-mln-z-ubezpieczenia-jesli-wierzy-w-zamach,24305.html
http://natemat.pl/42199,andrzej-halicki-skoro-marta-kaczynska-wierzy-w-zamach-w-smolensku-niech-zwroci-trzy-miliony-zlotych-z-ubezpieczenia

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dla tabloidów.
P.S. Nazwa tego, co było gołe na zdjęciu córki Wałęsy spowodowałaby upomnienie przez dział naruszeń.
P.P.S. Nie takim zdrajcom i kanaliom osądzać Martę Kaczyńską!
Wara mu od niej!
Podła, komunistyczna wsza! Wałęsa - rzecz jasna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312390

Ilekroć platfusy wykonują wściekły atak na PIS,
to jest to przygotowanie do działania w atakowanym
kierunku.
Wykonanie ataku o "mowie nienawiści" było
zakneblowaniem przed taką właśnie ofensywą platfusów.
Wrzask o "rozgrywaniu grobów" pozwala im na robienie
tego od Zamachu aż do dziś.
Zarzut "faszyzmu", pozwala im zaprowadzać totalitaryzm.
Jednego im się nie udaje.
Zarzucić PISowi złodziejstwa...
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#312392

szmatami w telewizji czy radio się nie występuje. Jeżeli zobaczę w jakiejkolwiek tv Hoffmana czy kogoś innego z PiS albo kogokolwiek innego sensownego razem z gnojami pokroju Halickiego czy Niesiołowskiego uznam, że taki człowiek niczym się nie różni od tych ścierw i na taki sam brak szacunku zasługuje. A na wybory po prostu nie pójdę. Walić poprawność polityczną czy ....jowo pojmowaną kulturę. Lump zrozumie tylko język lumpa. Te gnoje noszą  drogie garniaki i to jedyna wartość jaką sobą prezentują, bo zawartość tych garniaków ma empatię suszonego mięsa.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#312404

Skoro zamach, to żadne odszkodowanie się nie należy!. Ciekawostka. Niech zapyta rodziny ofiar z WTC, czy dostały figę z makiem, czy też miliony dolarów za śmierć swoich bliskich...Zamachy, u nasz Halickich, za darmo!. A co?.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312408

Że ubezpieczenie na życie "nie działa" w przypadku zamachu lub morderstwa?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312409

I że on i jego POrtia mają w gaciach więcej, niż przewidywaliśmy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312410

Szkoda klawiatury na te ubeckie ryje niemyte,nawet PO śmierci umarłym nie dają sPOkoju,to ich kultura POlityczna rodem ze wschodu

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312416

Trzeba poszukać w historii świata te dzikie, zdziczałe nacje które w szale trudno nazwać czego masakrują zwłoki, depczą rozrywają, noszą na dzidach (wrzucają w internet), urządzają orgie wśród zwłok, obrzucają kłamstwem pamięć, wkładają nieprawdziwe wypowiedzi, przeinaczają, naznaczają ułomnością.
Bo zmarły nie może się bronić
Bo oszalałe sumienie chce się tarzać we własnej zbrodni
Patrzcie drwię z Boga i ludzi, a pomyślność po mojej stronie

Stalin,Hitler, pijana dzicz sowiecka, Pol-Pot,chazaro-mongoły komuniści chińscy
Ten cały "obrzęd" nihilizmu to erupcja z piekła.
Oni próbują lawą podłości zalać każdy skrawek naszej ziemi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312418

 że Halicki jest głupi, ale nie, że jest chamem. Chama należy bić w mordę nie zsiadając z konia, jak mawiał mój dziadek...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312526

to tez moze byc gra zeby ja obrzydzic od wejscia w zycie polityczne bo wiedza ze ona sie cieszy bardzo wielkim poparciem i jej wejscie w zycie polityczne po stronie PIS byloby cos co by moglo calkowice przekrecic skale poparcia spolecznego do strony PIS  

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312562

niedawno wystąpił w telewizji. Niestety, nie zapisałem daty, godziny, programu ani nazwisk adwersarzy. Widziałem samą końcówkę. W pewnym momencie zaczął podniesionym głosem wypowiadać tezę, że ci którzy nie wykluczają w Smoleńsku zamachu chcą wojny z Rosją. Byłoby ciekawie zebrać nazwiska tych którzy tak się wypowiadają i sprawdzić co może ich łączyć.
A wracając do tematu - czyżby zastąpił skutecznie w ekspresji chamstwa ze strony PO niewymownego?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312605