Bój kundla o honor na Pudelku

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Alez to był medialny rechot, kupa śmiechu była, gdy „małostkowy Kaczor” zwany przez salon kartoflem obraził się na niemiecki tabloid „Die Tageszeitung”.
Ten zapyziały i zasciankowuy kaczor nie podjął sie procesowania z niemiecką bulwarówką, ale będzie się procesował jewropejski Tusk z bulwarówka sowieckiego pachołka Urbana.

Chodzi artykuł pt. "Tusk na podsłuchu", w którym sowiecki pachołek z twarzy podobny do wieprza „Nie” opublikował fałszywy stenogram rozmów szefa rządu, które premier rzekomo miał prowadzić w podczas meczu Polska – Ukraina.

http://strims.pl/s/Media/tb/1n4qxb/tusk-na-podsluchu-prywatne-rozmowy-politykow-w-czasie-meczu-polska-ukraina

Maciej Gieros z sekcji prasowej Sądu Okręgowego w Warszawie powiedział PAP, że pozew wobec wydawcy tygodnika "Nie" wpłynął do sądu 8 kwietnia. Sprawa trafiła do XXIV Wydziału Cywilnego. Pierwszą rozprawę zaplanowano na 15 maja.
Premier oskarża tygodnik Jerzego Urbana o naruszenie dóbr osobistych.
Premier domaga się opublikowania przeprosin w serwisach internetowych, m.in. na Pudelku - podaje Presserwis.

I będzie to bój kundelka o honor, honor kundelka na "Pudelku" Agory.

http://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/425376,donald-tusk-pozwal-tygodnik-nie-za-zart-na-prima-aprilis-chce-przeprosin-na-pudelku.html

A to przestroga dla kundelka:

- Przeprosiny są jak wybawiona plama - zawsze coś zostanie -.

Brak głosów

Komentarze

Może to i dziwne, ale sprawa z Tuskiem kontra Urban mnie cieszy, bo oznacza jedno. Urban jako dobrze poinformowany - nie mam co do tego cienia wątpliwości - wie, że Tusk jest już passe`
Widać trwają gorączkowe poszukiwania nowego Bolka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351859