Bandytom władzy kryminalnej mówimy STOP.

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

WYDARZENIE !
Rolnik nie zgadza się na słupy i ma prawo do tego w końcu to jego ziemia i nie urzędnicy w celach komercyjnych będą decydować w sprawie własności prywatnej.

Wszyscy brońmy rolnika i jego własności !

Rolnik twierdzi, że został zaatakowany najpierw przez ochroniarzy, potem przez policjantów, gdy chciał z nimi porozmawiać w tej sprawie. - Chciałem już zrezygnować i odjechać. Stwierdziłem, że im ustąpię. Ale tylko zapaliłem samochód podskoczyło do mnie dwóch policjantów. Syn wszystko widział i nagrywał. Postawili mi zarzut, że chciałem przejechać policjanta - powiedział rolnik. Cała sprawa zaczęła się od tego, że na polu rolnika mają zostać postawione słupy linii wysokiego napięcia, które będą m. in. zasilać budowaną w pobliżu fabrykę IKEA.

http://www.youtube.com/watch?v=lLOI5mtVpwc

Brak głosów

Komentarze

Dzisiaj rano niejaki Kużniar z TVN,omawiając ten wypadek,pełnym ironii głosem skonkludował "o jakiej biedzie mówimy na wsi,skoro rolnik blokujący drogę jeżdzi Mercedesem"

Vote up!
0
Vote down!
0
#171226

Gawronski Rafzen
Temat zastępczy w sposób agenturalny i wyrafinowany ukierunkowany na inny tok myślenia, z dala od własności prywatnej i wyłamywaniu rąk przez Policjantów. Czyli jest dobry impuls w kierunku podświadomości widza oraz teza że będzie miał z czego zapłacić.
Zapomniał wspomnieć tylko co rolnika obchodzi działalność komercyjna innych osób !!!
Policja powinna jedynie ustalić czy jest prawnym właścicielem, a nastepnie chronić go !!!!!
Tymczasem to w służbie działaności komercyjnej podmiotu handlowego atakuje się rolnika i jego własność tj. samochód powodując szkody i oskarżajac bezpodstawnie o usiłowanie potrącenia Policjanta. Gdy to było prawdą, policjanci niezwłocznie skorzystaliby z broni.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#171258

Nawet, jeśli coś było nie tak, to zachowanie panów w mundurkach szkolnych można nazwać najnormalniej w świecie jako skurwysyństwo w czystej postaci (żeby nie było personalnie). Wiem, że zasypiają jak dzieci, bo znam kilka takich osób, które w pogardzie mają wszystkich poza sobą, a ich logika emocjonalna sięga tylko tak daleko, jak czubek własnego nosa. Klasycznym przykładem był Hitler i Stalin, ale też Mao i inni: kiwnięciem palca skazują ludzi na smierć, ale błogi relaks mają idąc z psem i rodziną na spacer, bawiąc się w aport. Widać, że nadal są to niedoścignieni idole wielu...

Nie mnie oceniać sama sytuację. Ale jakbym miał w okolicy sasiada, posługującego się odznaką z numerem, który posiada któryś z tych panów: utruł bym mu życie tak, że by mu sie już więcej w dupie nie przewróciło, gdyby dostał rozkaz z góry, by tak potraktować starszego od siebie człowieka, zwłaszcza w sytuacji, jaka jest pokazana na podlinkowanym filmie.

Niestety, więcej zbrodni w historii ludzkości zdarzyło się z powodu posłuszeństwa, niż nieposłuszeństwa, a ci panowie są najlepszym dowodem na to, że w naszym kraju: nie ma wolności, nie ma własności prywatnej, nie ma sprawiedliwości i poszanowania prawa i nietykalności osobistej, za to jest sporo przykładów nowego, zakamuflowanego totalitarnego faszyzmu, o którym mówił Jan Paweł II, o którym żaden z postępaków juz najwidoczniej nie pamięta.

Wszelkie skojarzenia z sytuacją na filmie i uczestniczącymi w niej osobami są nieuprawnione.

...nie dość prawdy się dorobić, trzeba ją jeszcze obrobić i obronić, i piersiami zastawić, i pieczęć swą położyć jej na piersiach...

Vote up!
0
Vote down!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#171233

Gawronski Rafzen
Jan Paweł II wielkorotnie ostrzegał i groch o ścianę.
Oni nie zapomnieli słów Polaka, tylko powróciły stare jak mówią zbrodniarze totalitarni sprawdzone lecz udoskonalone metody z przyzwoleniem całej klasy polityków.
To smutne, że nawet Kaczyński nie broni rolników, upominając się tylko tak jak wszyscy o większe dopłaty które są gruszkami na wierzbie.
Zapomnieli takie obrazki jak ten film, jak Petycja 1248 do PE, zapomnieli o rolnikach płacących urzędnikom i o tych co są zamykani do więzień gdy myli się urzędnik.
Dla wszystkich polityków rolnik to tylko ten co wrzuci głos do urny.
Tym razem skreśli wszystkich razem z Kaczyńskim!
Za takie m.in obrazki.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#171257