Odwołanie Sawickiego to krycie prokuratorów i sędziów..

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Zawsze tak było, gdy osoby myślace, że znają się na czymś podejmują działania o których kompletnie nie mają pojęcia. Tak i teraz Wojciechowski podjął zakamuflowaną formę obrony swych kolegów z prokuratury i sądów.

Składając wniosek o odwołanie ministra rolnictwa Sawickiego nie został przedstawiony zasadniczy problem wsadzania rolników do więzień za rzekome błędy w składaniu wniosków o dopłaty bezpośrednie.

Otóż wnioski składa się z wyprzedzeniem kilkumiesięcznym aby urzędnicy mogli je kontrolować. Niestety urzędnicy wykonują kontrole na zlecenia sąsiadów, aby ci naznaczeni jak za komuny nie dostali dopłat lub płacili haracze skorumpowanym urzędnikom. Opornych z pomocą prokuratury i sądu (dawnych ziomali Wojciechowskiego) należy wsadzić do więzienia, po czym wykupić ich grunty przy okazji wydając decyzje podatkowe z rażącym naruszeniem prawa będąc wicewójtem gminy (przyp. autora). Po czterech latach postępowania sądowego, Sąd uniwinnia oskarżonego rolnika za błędy, których się nie dopuścił tylko urzędnik publiczny.

Rolnik nie ma dopłat, stracił grunty, a Wojciechowski ile ma za takie bicie piany miesięcznie i reklamę swojej kancelarii u Jaworowicz ? Należy zdawać sobie sprawę z tego, że za śmierć wielu generałów nie odwołuje się Klicha, to za takie bzdety uzasadniające odwołanie ministra, Sawicki jest bardzo szczęśliwy. W końcu będą mówić i pisać o nim.

Tak więc mamy czysty stalinizm w Unii Europejskiej, myli się urzędnik wsadzają rolnika !!!

Wojciechowski taką patologię kryje na forum międzynarodowym, jako wiceprzewodniczacy Komisji Rolnictwa Parlamentu Europejskiego, a jego kolesie wypisuja na blogach, że rolnik gryzie rękę która mu pomaga. Widać bezczelnośc nie ma granic.

Mało tego jak rolnik napisał Petycję nr. 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego dostał do odsiadki 5 miesięcy więzienia za treści w niej zawarte. To tak w celach edukacyjnych od kolegów Wojciechowskiego, aby już nigdy żaden rolnik nie pisał Petycji.

To przez takich ludzi Prezes Kaczyński przegrywa wybory, przegrywają Polacy, a nie ma lepszego przykładu jak PJN i super oczerniacz Migalski.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Co to jest Narodowa Fundacja Ziemiańska?

Co to jest Stowarzyszenie Ziemiańskie w Polsce?

Czy te instytucje, z Panem jako prezesem, istnieją gdzieś poza Pańską głową?

Poza Pańskimi oświadczeniami nie znajduję w internecie niczego na ich temat.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#140757

Rafzen
Sprawa dotyczy Wspólnej Polityki Rolnej oraz odpowiedzialnych za ten stan rzeczy Sawickiego i Wojciechowskiego, bądź co bądź dawnych towarzyszy. Wsadzanie rolników za dopłaty to patologia w Unii Europejskiej skrywana przez wiele lat. Myli się urzędnik wsadzają rolnika.
W sprawie innych pytań, zwrócić się należy do Grasia a najlepiej do Bondaryka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#140789

Panie szanowny! Ja Panu zadałem proste pytania, a Pan tu sadzi jakiś bełkot w odpowiedzi!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#140793

Rafzen
Proszę napisać maila na stronie www.poloniae.wordpress.com jest on dostepny. Proszę się przedstawić, napisać coś o sobie, w jakim celu zbiera Pan informacje o nas i z pewnością odpiszemu Panu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#140803

Pytam, bo przedstawia się Pan jako Prezes organizacji, śladów której nie mogę znaleźć w internecie.

Daje mi to podstawy do przypuszczeń, że jest Pan jakimś hochsztaplerem i taki z Pana prezes, jak z Władysława Bartoszewskiego profesor.

Pańska wykrętna odpowiedź utwierdza mnie w tych podejrzeniach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#140813

Rafzen
Przyznaję się. Zwyczajowo nazywają nas przez reżimy totalitarne bandytami i wrogami ludu robotniczo-chłopskiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#140829

Pańskie odpowiedzi potwierdzają, że nie ma żadnego "Stowarzyszeniego Ziemiańskiego w Polsce" ani "Narodowej Fundacji Ziemiańskiej", a Pan wprowadza w błąd czytelników podając się za jakiegoś prezesa.

Skoro ktoś kłamie lub zmyśla w takich sprawach, kompletnie niewiarygodna jest cała jego publicystyka.

Zwyczajowo nazywają takich oszustami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#140841

Co maja znaczyc te wycieczki osobiste? Chce Pan sie wypowiedziec w temacie, to prosze, nie, to prosze na poczte prywatna! Panska argumentacja dziwnie przypomina mi komunistaczne rozmowki, znaczy nie odpowiedz na temat, tylko osobiste przytyki. Prosze na temat! 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#140842

A cóż to?
Zapytanie o instytucję o tak dostojnej nazwie, jak Stowarzyszenie Ziemiańskie w Polsce, jest jakąś wycieczką osobistą?
Skąd ja mam wiedzieć, że za tą nazwą kryje się jakaś zakonspirowana głęboko grupa, o której można uzyskać informacje jedynie pisząc na mail i podając swoje pełne dane?
O istnieniu tego "prezesa" dowiedziałem się wczoraj popołudniu i tyle mnie on osobiście obchodzi, co każdy inny oszust pojawiający na odwiedzanych przeze mnie blogowiskach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#140870

Miałbym informować organy ścigania o każdym internetowym trollu czy oszuście podającym się na jakiś blogach za kogoś kim nie jest?

A pisz sobie do woli!

Mianuj siebie nawet marszałkiem.

Twoje fundacje i stowarzyszenia nie staną się przez to ani trochę bardziej realne.

Bo są, od początku do końca, kłamstwem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#140902

Jeżeli jest Pan osobą, za którą się podaje, to proszę łaskawie o udostępnienie dowodów. Niekoniecznie publicznie - redakcja ma prawo wiedzieć z kim ma do czynienia.

Pozdrawiam
Administracja
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#140911

Panskie protesty i doszukiwanie sie wszedzie nikczemnikow dzialajacych na panska szkode,przypomina mi bylego posla Nowaka,ktory tez jak pan dzialal w dobrej wierze, ale sposob  i forma  jego protestu budzil moj niesmak i sprzeciw.Wedlug pana to najwiekszym zlem na wsi jest Wojciechowski,a min.Sawicki cacy,bo walczy z ukladem Wojciechowskiego,a przeciez powinien pan wiedziec,ze odwolanie ministra w tej chwili nie jest mozliwe i w ogole nie o to chodzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

macieja

#140781