Komorowski nie wierzący lecz praktykujący.

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Krzyża nie chce ale do kościoła chodzi, taki nie wierzący lecz praktykujący Prezydent nam się trafił i w maju Komorowski nie wychodzi z Kościoła.
Mocne uderzenie medialne Komorowskiego w kierunku elektoratu opozycji. Nawet z pochodu 1 majowego Komorowski zrezygnował i pozostawił Ikonowicza samego z pustymi garnkami, aby pójść do Kościoła. Sercem jednak był z ludem robotniczo-chłopskim i rewolucją. Podobno nawet modlił się jak wszyscy.
Muszę jednak oznajmić, iż „trybuna ludu” była lepsza od „gazety wyborczej”.
Oto jak produkuje się tytuł na pierwszą stronę dziennika w Polsce?
Podaję przepis:
1/ Zaprosić przestępcę-urzędnika winnego śmierci co najmniej 96 osób.
2/Opublikować wywiad oczywiście zadając pytania o sprzeczki, naciski lub kłótnie, a nie np. o godzinę zamachu w Smoleńsku. Może być dodatkowe pytania w stylu reklamy Palikota o alkohol. Pytania muszą jednak być pod protektoratem prokuratury.
3/Oczywiście wszyscy prokuratorzy w Polsce czytają rano tylko media reżimowe, a pozostałe z przyzwyczajenia traktują jako dowody w sprawie nielegalnych publikacji z gotowym aktem oskarżenia.
4/Po przeczytaniu gazety i wypiciu kawy o lekarstwach w stylu Piesiewicza nie wspominam, prokurator wydaje polecenie służbowe pani: Krysi, Marysi lub Maxowi w zależności od upodobań i preferencji, aby wezwać informatora w związku z wywiadem.
5/ Po odbytym przesłuchaniu jegomość winny śmierci 96 osób opowiada gazecie cuda niewidy lub jak kto woli zajmuje się plotami na zasadzie, co kto mówił i kiedy.
6/ Po takich prostych działaniach może ruszyć nakład 636 tys. egzemplarzy w kraj z tytułem na pierwszej stronie pt: „Co zeznał szef BOR” bez znaku zapytania ponieważ wiadomo co zeznał i z kim była ta ustawka medialna.
Oczywiście kupując gazetę wszyscy dowiadują się, że na Okęciu doszło do „emocjonalnej rozmowy” jednak nie ustalono czy rozmówcy mieli gazy podczas rozmowy lub zaraz po i czy w związku z tym BOR musiał używać masek gazowych aby prawidłowo wykonywać swe zadnia na zasadzie art. 18 K.k. w mordowaniu Prezydentów RP i osób towarzyszącym. Czy kretyni myślą, że kilku gwiazdkowy generał rozmawia z kapitanem na ucho? Jak widać dużo jest takich co tak myśli, skoro kupują gazetę o takim nakładzie z plotkami na zasadzie, co kto komu i kiedy powiedział. Ja jej nie kupiłem znalazłem ją na śmietniku wyrzucając śmieci, dlatego dzisiaj o tym piszę. Zresztą tylko tam jest jej miejsce.
Oczywiście darmowa reklama prokuratury wraz z publicznym ujawnieniem dalszych czynności, kto zostanie wezwany i na jaką okoliczność ujawniając okazjonalnie w kryminalnym stylu treść udzielonych zeznań złożonych w prokuraturze pod odpowiedzialnością karną.
Przepraszam zapędziłem się, sprawa jest cywilna, a nie karna jak twierdzi władza i media reżimowe. Samolot był cywilny więc rodzinom chodzi wyłącznie o to, żeby uzyskać odszkodowanie ponieważ ktoś, jeszcze nie ustalono kto, nie dopełnił obowiązku ubezpieczenia samolotu pomalowanego dla kamuflażu w znaki wojskowe. W końcu leciał na terytorium wroga, który był w działaniach wojennych z naszym sojusznikiem Gruzją i musiał poważnie wojskowo wyglądać. Podobno psychiatra wymyślił nowe oznakowanie maskujące, co było widać w kotylionie w stylu japońskim Prezydenta. Podobno gest solidarności z ofiarami w Fukushimie oraz nawiązując do rodziny Piłsudskiego, aby było również historycznie i z tradycjami. Z szachownicy robimy prezydencki kotylion na białym tle czerwona (komunistyczna) flaga. Kolory się zgadzają więc o co chodzi ?
Komorowski idąc przykładem swego afrykańskiego idola Mugabe, w maju nie wychodzi z Kościoła. Nie dlatego aby był wierzący, tylko tak mu rozkazali.
Zupełnie jak ten jego śliczny kotylion, kolory się zgadzają, chodzi do Kościoła, to co się czepiać, a o kaplicy w Pałacu należy zapomnieć, tam nikt nic nie widzi, a w Kościołach tłumy i telewizja, więc jest po co chodzić po Kościołach. Mugabe jest, to i Prezydent nie będzie gorszy od jakiegoś ciemnego typa.
Oczywiście morderca na zasadzie art. 18 K.K. jest bardzo niezadowolony i sfrustrowany niekompetencją wielu osób. Jego wspólnik Tusk oznajmił, że przyczyny poznamy przed wyborami. Oczywiści ustalenie godziny zamachu jest w chwili nie istotne, ponieważ już wszyscy składali kwiaty o godz. 8 min. 41, a więc tym samym godzina została zalegalizowana i nie ma w chwili obecnej takiej potrzeby dokonywania czynności śledczych oraz ustaleń szczegółów. Zwłaszcza, że zbliżają się wybory i musimy się do antykonstytucyjnych dwudniowych fałszerstw przygotować. W tych wyborach kupujemy mężów zaufania i należy przygotować gotówkę oraz stanowiska. Po udowodnionych fałszowaniach wyborów teraz nie każdy sędzia orzeknie, że fałszowanie wyborów nie ma wpływu na jego wynik.
Jednak jestem za aresztowaniem prokuratorów prowadzących to śledztwo za nieznajomość Ustawy Kodeks Karny oraz selekcjonowanie i wybieranie mediów pod konkretny rezultat śledztwa wraz z mordercami co najmniej na razie na podstawie art. 18 K.K.
Dot. artykułu z dnia 29 kwietnia 2011 r. Gazeta Wyborcza

Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.
§ 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.
§ 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.
USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny.(Dz. U. z dnia 2 sierpnia 1997 r.)

Brak głosów

Komentarze

Większość Polaków twierdzi, że są wierzący, ale niepraktykujący ! I to jest stwierdzenie nieprawdziwe, bo nie można być kierowcą, kiedy nie jeździ się samochodem.

 Ale niewierzący, praktykujący?  Jazda bez prawka?

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#156039

Kilka lat temu wpadł mi w ręce sondaż,w którym 90% naszych rodaków deklarowało, że są katolikami. Problem w tym, że kilka pytań dalej wiarę w Boga deklarowało jakieś 70% pytanych. Także tego :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#156049

Rafzen Wszyscy wierzą w Boga, tylko jedni w tego w mauzoleum na Kremlu, a oszołomy w Wszechmogącego jak 2000 lat temu jak zwykle.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#156081

Rafzen Śmiech jest zdrowy i zalecany. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#156078

Toć to marnotrawstwo. Nie do czytania, nie nie ! Na rozpałkę do pieca. Dużo papieru i niedrogo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#156045

Rafzen Nie nadaje się na rozpałkę za dużo reklam i śmierdzi trupami.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#156083