„Rzeczpospolita” sponsorowana przez Amber Gold

Obrazek użytkownika MagdaF.
Kraj

Czy Marcin Plichta zakpił z sądów?
Nie, to sądy zakpiły z Polaków.
Czy Marcin Plichta był mniejszym oszustem w sierpniu 2009 roku, gdy Sąd Gdańsk-Północ ogłosił ostatni wobec niego wyrok za wyłudzenie kredytów w wys. 100 tys. zł, fałszowanie podpisów i dokumentów, niż teraz?
Był takim samym, tylko na nieco mniejszą skalę.
Czy Andrzej Wajda, Janusz Głowacki i cała ekipa filmu „Lech Wałęsa” powinna oddać pieniądze oszukanym przez Amber Gold?
Myślę, że tak samo jak „Rzeczpospolita”, która 14 czerwca 2011 roku, gdy cała prawda o Marcinie Plichcie była powszechna, zamieściła na swych łamach płatne ogłoszenie, reklamujące przestępczy proceder szefa AG pt.:
Jak bezpiecznie podwoić oszczędności?

http://www.rp.pl/artykul/666148,666143-Jak-bezpiecznie-podwoic-oszczednosci--.html

O czym pisze tajemniczy twórca reklamy, podając jako partnera serwisu Amber Gold?
Że sytuacja na rynkach finansowych jest niepewna, oprocentowanie lokat bankowych niskie, więc tylko inwestować w złoto! Ale przecież nie wszyscy klienci orientują się na rynku finansowym, nie są w stanie podjąć trafne decyzje, więc lokata z złoto w Amber Gold jest atrakcyjną alternatywą. Z gwarantowanym oprocentowaniem, niezależnym od kursów złota, ominięciem podatku Belki. Link pod tekstem kieruje na stronę AG, gdzie zamieszczony jest kwestionariusz dla klientów:

http://www.lokatybezbelki.pl/

W „Rzeczpospolitej” – Piotr Skwieciński popiera wniosek Leszka Millera o powołanie komisji śledczej badającej aferę Amber Gold?
Kto z panów dziennikarzy wystąpi przed komisją w charakterze świadka i powie oszukanym Polakom, ile zapłacił M.Plichta za reklamę?

Brak głosów

Komentarze

Plichta jest w tej chwili mocniejszy niż Tusk, to znaczy mocodawcy Plichty są mocniejsi niż mocodawcy Tuska. Najprawdopodobniejsza wersja brzmi jednak tak: to są ci sami mocodawcy. Niewykluczone, że oszukani przez AmberGold dostaną bezpłatne wejściówki na film w ramach rekompensaty :)

__ __ __ __ __ __ __  

....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
0
Vote down!
0
#282694

Zgodzę się z panią gdy usunie pani cudzysłów w tytule. Cała reszta to oczywista oczywistość. Od sądów poczynając, na dziennikłgarzach kończąc.

Vote up!
0
Vote down!
0
#282700

Też obiecują "cuda wianki".

W kontekście tematu Wpisu wygląda to nawet zabawnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#282733

peanu na rzecz TW Bolka powinni się skrzyknąć i zrobić jeszcze jedną zrzutkę... Na kilka lasek dynamitu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#282739

Joe Chal
Latwiej byloby wyliczyc, kto nie byl sponsorowanym przez Amber Gold!
Czyli sieganie do kieszeni starcow.
Pozdrawiam
Joe Chal

Vote up!
0
Vote down!
0

Joe Chal

#282794

http://vrota.pl/2012/08/afera-amber-gold-wmieszany-kurator-czy-w-afere-amber-gold-zamieszany-jest-kurator-fakt-pl/
Byłoby super gdyby Gowin dobrał się do dupy kuratorom, pracownikom OPS i RODK w sprawach dotyczących odbierania lub ograniczania praw rodzicielskich zwłaszcza samotnym matkom gdzie bardzo często matka nie ma świadka w postaci współmałżonka i taki kurator lub pracownik OPS wypisuje co mu tylko na myśl przyjdzie a wszystko po to aby ta cała banda naganiała sobie godziny pracy, za które sowicie się im płaci, np kurator społeczny bierze 100 złotych za 15 minutową wizytę u podopieczny i oczywiście zawsze napisze, że coś jest nie tak aby na takie wizyty chodzić w nieskończoność i doić państwo a matki samotne z maleńkimi dziećmi na rękach do pracy wyganiają.

Vote up!
0
Vote down!
0
#282804

Go - win??? Wolne żarty

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#282856