Sfermentowane czereśnie

Obrazek użytkownika tonymld
Blog

Biorąc pod uwagę liczbę oraz wagę wpadek Pana Namiestnika Komorowskiego ogarnia mnie przeświadczenie, iż wpływ mają na to trunki wysokoprocentowe. Nie jest to zarzut wyssany z palca. Pan hrabia, jako koneser dziczyzny z pewnością lubuje się w trunkach wyskokowych, a mając jako bliskiego przyjaciela pana, którego nazwiska nie wypada wymienić, dostęp do wszelkiej maści alkoholi stoi otworem.

Dlatego wszem i wobec pytam, czy Pan Marszałek jest trzeźwy wygłaszając swoje tezy. Ja rozumiem, jak każdy człowiek, każdemu zdarza się coś przekręcić. Jednak są pewne rzeczy, które w nocy o północy znać trzeba. Są to podstawy, dające mandat do pełnienia wysokich funkcji państwowych.

Jeśli ktoś nie wie, jakie kraje są w Unii Europejskiej, choć nieprzerwanie od 1991 roku jest obecny w polskim parlamencie, to jest to najlepsze świadectwo tego, że na ten zaszczyt w żaden sposób nie zasługuje. Podobnież jest z pojęciem "płatnik netto". Takie rzeczy, osoba wywodząca się z partii patrzącej na UE w sposób bezkrytyczny wiedzieć absolutnie powinna i nie ma żadnego wybacz.

Są oczywiście wpadki - ta szalikowa, którą można wybaczyć. Jednak wpadki dotyczące zasad funkcjonowania państwa polskiego w systemie polityki międzynarodowej (NATO) pokazują albo brak kompetencji albo upojenie sfermentowanymi czereśniami, bądź jednym z trunków Polmosu Lublin, zaczynającym się na literkę P.

Tak więc pytam Panie Marszałku, czy nie ma Pan problemów z alkoholem? Wszak my Polacy mamy prawo wiedzieć, kto w sytuacji szczególnej podpisuje ważne ustawy i dokonuje nominacji na stanowiskach z wakatem. Czy jest to trzeźwo myślący polityk czy może osoba nieradząca sobie ze swoją potrójną rolą i w ten sposób uciekająca od rzeczywistości?

Jeśli kogoś oburza moje pytanie, to śmiem stwierdzić, iż przecież w obliczu takich pytań opinia publiczna lubi reagować chamskim rechotem. Czyżby standardy się zmieniły? Wszak niektórym za stawianie takich pytań dają nagrody!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pytanie uzasadnione, wszak w Sejmie odsypiał. Ale na taką niewiedzę to już stan przewlekły, jak to się nazywa?  PODPISUJEMY petycję o ustanowienie niezależnych obserwatorów OBWE podczas wyborów prezydenckich. ZAPRASZAMY !!! http://pis-sympatycy.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#65546