Prowokacja: szczyt klimatyczny w Warszawie 11-go listopada

Obrazek użytkownika roland
Kraj

Premier polskiego rządu nie ma w zwyczaju świętować 11-go listopada, premier rok temu wyjechał z kraju, w tym roku ma inny pomysł na Święto Niepodległości - data szczytu klimatycznego została bowiem wyznaczona na... dzień listopadowego święta narodowego.
Premier nie świętuje 11-go listopada, premier zamierza pracować! I właśnie dlatego zapraszaniem do Warszawy lewackich mend (alterglobalistów, anarchistów) tudzież importem antyfaszystów z Niemiec nie musi zajmować się jak rok temu Krytyka Polityczna, zajął się tym już skwapliwie polski rząd.
Łatwo przewidzieć, że grozi to wszystko walkami ulicznymi. Czy chodzi o to, żeby 11 listopada kojarzył się Polakom z przemocą??? Ale może rząd czeka tylko, żeby użyć siły i wskazać, że winny (za wszystko, także za nieudolność PO) jest obóz patriotyczny? A wszystko po to by kompromitować PiS w oczach Polaków i na arenie międzynarodowej.
Zapowiada się gorąca jesień.
Swoją drogą: czy do pomyślenia jest takie wydarzenie w innym cywilizowanym kraju w dzień największego narodowego święta??? Czy jest rząd, który takiego święta nie szanuje??? Jeśli ktoś ma na te pytania odpowiedź twierdzącą - proszę o ujawnienie jej w komentarzu.

A poniżej, pod linkiem krótki artykuł na ten temat:

http://niezalezna.pl/44374-wielka-rzadowa-prowokacja-warszawe-czekaja-krwawe-zamieszki

Brak głosów

Komentarze

Kilka minut temu opublikowano wypowiedż JK na ten temat:
http://www.rp.pl/artykul/10,1035478-Szczyt-klimatyczny-11-listopada-w-Warszawie--Kaczynski--To-prowokacja.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#373436

Z rudego to taki Polak-jak z jego dziadka polski patriota..Rzygać się chce..

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#373449

Wpierniczyc porządnie prowokatorom w kominiarkach i każdemu badziewiu jakie stanie na drodze przemarszu.

Metoda Wołodyjowskiego :" jak sie nie będa ciebie bali , to sie będą z ciebie śmiali". Zadne tam chowanie dupy nad Wisłą po krzakach

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#373453

łączy się w pewną logiczną całość. Rok 2010 - "happeningi" i próba neutralizacji patriotycznych manifestacji za pomocą lewackich pikników z udziałem dzieci (gdyby doszło do przepychanek, łatwo byłoby je wykorzystać jako ofiary barbarzyńskich faszystów). Rok 2011 - "Blokada" z użyciem niemieckiej "Antify" co im się wyjątkowo nie udało. Więc 2012 - spektakularny atak policji i tajniaków na tłum niepodległościowych manifestantów. To też nie może się powtórzyć. A więc kolejny sposób - stworzenie międzynarodowego konfliktu. Z tego wnoszę, że ostatni dzień rządów tych co teraz jeszcze rządzą będzie rzeczywiście pierwszym dniem ich spotkań z Trybunałem Stanu...
Czy nasze Słońce Peru rozpatruje już możliwość azylu w Rosji na wzór Snowdena?

Vote up!
1
Vote down!
0
#373455

No to ja się "zapytowywuję" kto doradza naszej wwaadzy taki sposób na świętowanie? Kto porusza te kukły?

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#373456

Gdybyśmy znali odpowiedź na to pytanie, wiedza ta zapewne mogłaby być dla nas niebezpieczna, gdyby szczebel okazał się wyższy niż przeciętna firma pijarowska, nawet taka która ma stały kontrakt rządowy. Moim zdaniem histeria klimatyczna (nie mylić z troską o naturalne środowisko - to dwie całkowicie różne sprawy!)to największy sowiecki "sukces", funkcjonujący dalej pomimo braku Związku Sowieckiego. A więc z tym pytaniem należy zwrócić się bezpośrednio do towarzysza Putina. On wie na pewno. Ale czy odpowie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#373458

 Możesz sama się zapytać. Po niemiecku...

Vote up!
0
Vote down!
0
#373460

Zapytałabym raczej co motywuje tę władzę do takiego sposobu świętowania. I z której strony by kwestii nie rozpatrywać zawsze wyjdzie nienawiść, pogarda do Polaków i Polski. 

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#373472

Przecież dla niego polskość to nienormalność.

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#373457

Większość osób, które określacie tu jako "lewackie mendy" nie ma żadnego interesu w obronie rządu Tuska, którego uważa za takie samo zło, jak my (wy?) - choć z odwrotnych często (nie zawsze) pozycji. W związku z tym sądzę, że premier może się jeszcze zdziwić zaś nakręcanie się na konfrontację z innymi protestującymi wydaje mi się tym razem przedwczesne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#373466

zgoda, ale w latach 2010-2012 udało się ich (komu?) skutecznie skierować przeciwko tym którzy czczą Święto Niepodległości i przyczepić im etykietkę faszystów. Wiedząc jak skuteczna może być "odpowiednio" sformułowana i skierowana propaganda, nie sądzę aby było trudne skierowanie lewaków przeciwko nam, oni chyba w większości nie odróżniają nas od "onych", a sprawy narodowe są im obce - wszak są internacjonalistami sowieckiego typu. No i prowokację jest przeprowadzić względnie łatwo. Pamiętam, w listopadzie 2011 zdziwiło mnie że zaatakowali "nie tych co trzeba, nie tam gdzie trzeba", a przecież nie mogli się po prostu pomylić. Komu jak komu więc, ale chyba niemieckiej "Antifie" to wszystko jedno.

Vote up!
0
Vote down!
0
#373469

Też niestety podobnie myślę...

Vote up!
0
Vote down!
0
#373481

Nie po to została na chybcika przepchnięta by leżała w szufladzie.
Pod pretekstem zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom szczytu ściągnie z UE posiłki, oczywiście z ministrem bez Nobla "zapomni" o poinformowaniu ich jakim dniem jest dla Polaków 11.11. i co ma wtedy w Polsce miejsce, posiłki wypełnią wzorowo "zadanie", potem ładnie przeproszą że wzięli Marsz Niepodległości za atak na szczytujących. A Tusk ? No cóż Tusk - wysepleni i wyryra na konfełencji płasowej, że wszystko było wzołowo przygotowane, posiłki poinstłuowane i za jakiś czas gazeta "Fakt" dotrze do informacji, że instrukcje owszem były czarno na białym ale spokojnie leżą sobie nieruszone w szufladzie biurka nie powiem kogo...
Lemingi łykną tą musztardę po obiedzie, a w URM-ie wszyscy dalej żyli sobie dłuuugo i szczęśliwie.

Taka bajeczka mi wyszła.
Ktoś oczywiście może powiedzieć, że to czystej wody teoria spiskowa.
Niech Mu będzie !

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373482

Halicki twierdzi, że rząd nie ma wpływu na termin szczytu. Gospodarz nie decyduje o terminie wizyty gości? Ten facet chyba kłamie. Kto wie, KTO ustala takie terminy?
Niestety, wszystko to śmierdzi aranżacją. Nie jestem analitykiem, ale zbierzcie do kupy wszystkie Sienkiewicze, manewry itp. Przypomnijmy sobie przestrogi nieodżałowanego Seawoolfa, kiedy poszły słuchy o zakupie przez policję systemu LRAD. Chyba też jeszcze zdążył skomentować pomysł na możliwą interwencję sił zagranicznych.
Budyń jest optymistą. Pewnie, byłoby zabawnie utrzeć nosa tuskom. Ale samo się to nie zrobi. To nie jest to, co ACTA. Tam chodziło o konkret, będący elementem praktyki codziennej dużej populacji. Tu - sprawy niewymierne z jednej strony (emocje, odczucia, poglądy na historię), z drugiej - biznesy (co to jest anty-, alter- itp.globalizm?).
Obawiam się też, że Roland nie docenia zasięgu planu - nie chodzi o kompromitację PiS (marsz nie jest dziełem PiS). Ja w tym widzę, niestety, plunięcie w twarz Narodowi, coś na kształt, excusez le mot, Smoleńska. Jego dalszy ciąg (daliście sobie zabić Prezydenta, to macie). Być może, jak i wtedy, Tusk/Komorowski doskonale wiedzą co robią albo nie do końca zdają sobie sprawę z konsekwencji. Tyle, że ich przesłanki nie są istotne. Nie będą istotne po 11 listopada.
Chyba Prezes Kaczyński za słabo reaguje, przestrzegając Tuska, że będzie odpowiedzialny za ewentualne itd. Nikt nie jest odpowiedzialny za rzeczy, które już się stały (proszę pokazać mi choć jednego, który odpowiedział za Smoleńsk, ba, choćby za 11 listopada 2011). Trzeba zrobić wszystko, żeby zapobiec. Po prostu, ten szczyt nie może odbyć się 11 listopada.

Vote up!
0
Vote down!
0
#373483

PAP 2012-11-28
Polska gospodarzem szczytu klimatycznego ONZ w 2013 roku

Polska została wybrana na gospodarza kolejnego szczytu klimatycznego ONZ, który odbędzie się na przełomie listopada i grudnia 2013 roku - poinformowało Ministerstwo Środowiska.

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,12941002,Polska_gospodarzem_szczytu_klimatycznego_ONZ_w_2013.html

Jesteśmy świadkami kolejnego cudu Tuska - w 2013 roku przełom listopada i grudnia przypadnie na dzień 11 listopada.

Jak Halicki ma nie padać plackiem przed polskim Mojżeszem, no jak ???
Cud, Szanowni Państwo, cud !

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373502

Szczyt klimatyczny będzie tylko - ma być - pretekstem do wielu ograniczeń, zmiany trasy marszu, zwiększonej ponad przeciętną ilość "służb porządkowych", czy zrobieniu zadymy mającej zastraszyć Polaków. Przez Tuska przemawiaja ludzie którzy nie wyobrażają sobie powtórki z 2005 roku. Przypomina się Cyrankiewicz ze swoim ostrzeżeniem.
Teraz sprawa rozgrywa się o dostęp do dokumentów związanych ze Smoleńskiem i kwestie zdemolowania polskich finansów. Nie będzie łatwo wyrwać im kość z pyska.

Vote up!
0
Vote down!
0
#373501

Tych alterglobalistów należałoby uświadomić, że ich ten cwaniak chce wykorzystać do swoich rozgrywek.
Jemu i jego kumplom chodzi o to, żeby się "pisowcy i kibole" pobili z tymi tam alterglobalistami, co to przyjadą protestować przeciwko wszystkiemu, tylko nie PiSowi i Kaczyńskiemu.
Nikt nie lubi być narzędziem w rękach manipulatora. Jak głupi nie byliby ci ludzie, nie mają oni zielonego pojęcia o polskiej polityce i nie ona ich do Warszawy ściągnie.
Zamiast realizować zatem scenariusz przygotowywany przez Tuska i szykować się do bijatyki z alterglobalistami, lepiej by było poprzez różne portale społecznościowe informować ich o jego istotnych zamiarach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#373511

chciałbym jeszcze jedną rzecz napisać. Pamiętam, że gdy w Warszawie poprzedni raz odbywał się protest alterglobalistów - w 2004 roku, wszyscy spodziewali się najgorszego. Miasto było zabite dechami, a wszyscy byli przerażeni, bo wcześniej co chwila było słychać, co to się nie działo na innych tego typu imprezach. Tymczasem u nas był spokój, frekwencja spora jedynie gdy ją porównać do innych anarchistycznych itp demonstracji, ale w porównaniu z zagraniczną bardzo skromna. I to pomimo tego, że przekrój ideowy uczestników był dość spory. Alterglobalistom sprzyjała nawet część redakcji ówczesnego "Nowego Państwa" opisująca nieobecny u nas katolicki nurt tego ruchu, który działał choćby we Włoszech. Sam się wtedy przeszedłem na marsz, mając poglądy takie same, jak dziś - i nie byłem tam najbardziej na prawo z uczestników...

Rozpatrywanie tego wydarzenia wyłącznie przez pryzmat Antify z Niemiec to błąd, który jest Tuskowi bardzo na rękę. Mam nadzieję, że wpadnie tu nasz użytkownik awangardahh, bo pewnie miałby tu dużo więcej do powiedzenia.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#373513

u językach i podczas wrzucania go na te portale linki do tych portali, na których już się znalazł, żeby to wyglądało na zorganizowane działanie.
Dobrze by było żeby po polsku i w językach ukazał się na jakimś porządnym polskim portalu. Np. na Niepoprawnych.

To oczywiście tylko zarys rozwinięcia Twojego pomysłu.

Sobie pomarzę na koniec - bezcenna byłaby mina Tuska, miała być zadyma a tu alterglobaliści włączają się do naszego Marszu, wyciągają zza pazuch polskie flagi i maszerują do Piłsudskiego i Dmowskiego.
Ech !
Pomarzyłam sobie.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373515

No cóż, z tego co mi wiadomo, ani Piłsudski, ani Dmowski nie byli zwolennikami budowy elektrowni jądrowych, a Tusk jest:-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#373516

Podpuścić ich, że rząd chce budować w Polsce.
Uppsss... tak sobie dywaguję.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373519

niektórzy krajowi zieloni mogą w listopadzie jeszcze pamiętać, kto jak głosował w sprawie uboju rytualnego :D

Vote up!
0
Vote down!
0
#373530

Albo chcą pamiętać, a pą Tusk to już w ogóle.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373532

Nie wiemy, kto tak naprawdę rządzi alterglobalistami. Grupa dość liczna, międzynarodowa, energiczna - i tak, ot, puścić samopas? To zbyt łakomy kąsek, aby nikt nie wyciągnął po niego ręki. Może nawet ta ręka była wręcz założycielska.
Nie wierzę, żeby tak szeroki ruch (ludzie rozrzuceni po wielu krajach) nie miał jakiegoś sprytnego "menedżera".

Vote up!
0
Vote down!
0
#373521

przeczytaj u "grzechg".

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373522

Przeczytałam i dałam 10.
To jest spora siła w rękach manipulatorów, chociaż - jestem przekonana - szeregowi uczestnicy są nieświadomi, do czego tak naprawdę służą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#373527

tak jest
emilia plater

Vote up!
0
Vote down!
0

emilia plater

#373572

Może nawet /na pewno, 100%/ta ręka była wręcz na 200% założycielska.
emilia plater

Vote up!
0
Vote down!
0

emilia plater

#373573