Burzliwa noc. Cuda w internecie.

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Wczoraj około godziny 22 przejrzałem przypadkiem główne strony onet.pl, wp.pl i interia.pl. Aż trudno sobie wyobrazić, że na wszystkich tych "wiodących" portalach internetowych na pierwszych pozycjach w wiadomościach pojawiły się informacje o ostrych protestach w Poznaniu przeciwko osobie umiłowanego premiera.

Mamy godz. 9 rano następnego dnia i z powyższych informacji została jedynie na wp.pl i to na czwartym już miejscu. Zaiste burzliwą mieliśmy noc i tyle się wydarzyło, że jakaś rozróba przeciw miłościwie panującemu premierowi to nic nie znaczący epizod.

A tak poważnie to świetna zagrywka. Podano informację o protestach? Podano. No i co z tego? Są ważniejsze sprawy. Popołudniu zapewne nastąpi spokój po burzy i Platforma odnotuje kolejny wzrost poparcia. A Prawo i Sprawiedliwość oczywiście spadek popularności. Ruch tego osobnika na "P" po raz kolejny przebije 5% próg poparcia a Napieralski zbliży się do upragnionego fotela premiera.

Ten sen jednak pryśnie. Budźmy naród z letargu medialnej propagandy. Oni już tracą głowy jak ratować własne tyłki. Nic dziwnego, że któryś już zaczął opowiadać o zielonej karcie...

Brak głosów

Komentarze

Czy ludzi ogarnąłby paraliż , czy może zaczęliby wreszcie myśleć.?
Uzależnienie od tychg mediów jest tak wielkie ,że chyba wielu ogarnęłoby szaleństwo. Tylko czy mamy wystarczającą liczbę psychiatrów?
pozdrawiam 10.

Vote up!
0
Vote down!
0
#185561

Zielono

Niemiec u nas taniej kupi.
Mniej za nasze nam zapłaci.
Dobry Niemiec nie jest głupi.
Oszczędnymi są bogaci.

Do roboty nas nie wpuści,
a nasz dług bardzo urośnie.
Ktoś za bardzo się rozpuścił
i już nie jest tak radośnie.

Przecież nie da ze swojego,
gdy z naszego oddać może.
Nie licz na Niemca kolego.
Jutro będzie jeszcze gorzej!

Ceny muszą iść do góry,
bo wszystko od nich bierzemy.
To wina dekoniunktury.
Płaćmy - chcemy, czy nie chcemy.

Wkrótce postawią warunki -
na czym musimy oszczędzać.
Pozmieniały się rachunki.
Nie ma z czego płacić nędza.

Jesień, ale jest zielono.
Kartę zieloną ktoś schował.
"Zielone" nam podwyższono
i zielono rząd ma w głowach!

Vote up!
0
Vote down!
0

Marek Gajowniczek

#185566

Dla zainteresowanych wyjaśniam,ze medialstwo tuskomorry to kur***wo medialne uprawiane w niektórych medialniach POkroju TuskVisionNetwork,Radio Zdzira czy Gadziny Wybiórczej.Oplują wszystko i wszystkich,byle "zasłużyć się" władzy,każdej władzy-ostatnio władzy prokorupcyjnej,antyspołecznej, antynarodowej i po sowiecku zresetowanej POtuskokracji.POtuskokracja jest moim zdaniem gorsza w swych metodach od PRLu Gierka,bo oprócz stosowania analogicznych metod eliminacji ludzi zaprzedaje nasze państwo obcym interesom,szczególnie interesom sowieckim i niemieckim.I to w każdej niemal dziedzinie.NADCHODZI CZAS HONORU-mam nadzieję,że zwycięży prawdziwy patriotyzm,a tuskowe POmyje odejdą na śmietnik historii.falcon1958

Vote up!
0
Vote down!
0

falcon1958

#185618

... tak długo. Onet ewidentnie gra teraz Palikotem. Co dzień rano (a potem też) można przeczytać co mądrego powiedział a komu dokopał i to ze zdjęciem, na pierwszym miejscu.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#185653