pifko dla matoła

Obrazek użytkownika sosenkowski
Sport

W dniu 11 sierpnia 2011 r. Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców oraz Fundacja Republikańska wspólnie utworzyli

Komitet inicjatywy ustawodawczej projektu Ustawy o zmianie Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. zawiadomiono o tym fakcie ówczesnego Marszałka Sejmu III.RP, ale Grzechu niestety olał tą cenną Inicjatywę... jak zwykle :(((

 

 

 

no i teraz będziemy mieć na stadionach komercyjnie uzasadniony syf i ruję w oparach piwska oraz uryny... z tego powodu proponuję, by znany sponsor EURO 2012 wydał specjalną MARKĘ ku czci swego dobroczyńcy  w podzięce za prawo lania z pipy na stadionach:

ten zaszczyt należy się za wszystko, co dla nich zrobił ober-łaskawiec:

Na stadionach będzie można sprzedawać piwo. Bilety na mecze będą z PESEL-em

Bufety z piwem będą na stadionach piłkarskich

 

jak widać - już od dawna "po ptokach", ale zawsze warto przypominać cenną Inicjatywę Obywatelską zignorowaną przez korporacyjnych pachołków z PO - zapraszam jeszcze raz do analizy!

eksperci Centrum Analiz Fundacji Republikańskiej opracowali projekt Ustawy o zmianie Ustawy o imprezach masowych i innych ustaw, której uchwalenie pozwoli na wprowadzenie m.in. następujących anty-korporacyjnych i bardziej konstytucyjnych rozwiązań:

  • Doprecyzowanie przesłanek, które musi spełniać decyzja wojewody o zakazie przeprowadzenia imprezy masowej i skrócenie terminów w których rozpatrywane są odwołania od tej decyzji
  • Eliminacja z polskiego systemu prawnego niekonstytucyjnej instytucji „zakazu klubowego".
  • Wprowadzenie możliwości skrócenia okresu obowiązywania zakazu stadionowego po upływie 1/3 jego obowiązywania dla osób podejmujących się prac społecznych i działań reedukacyjnych prowadzonych przez wskazane i nadzorowane przez samorząd terytorialny organizacje społeczne.
  • Wprowadzenie obowiązku posiadania karty kibica, jako dokumentu uprawniającego do udziału w imprezie masowej.
  • Wprowadzenie konsekwentnego całkowitego zakazu sprzedaży napojów alkoholowych na terenie obiektu, na którym odbywa się impreza masowa.
  • Umożliwienie prowadzenia dopingu z użyciem materiałów pirotechnicznych w modelu duńskim (stowarzyszenie kibiców odpowiedzialne za doping wnosi kaucje, która przepada na pokrycie ewentualnych roszczeń odszkodowawczych).
  • Wprowadzenie obowiązku prowadzenie i finansowania działalności edukacyjnej i sportowej dla klubów sportowych i stowarzyszeń kibiców przez samorządy.

nie trzeba być geniuszem, by gołym okiem stwierdzić iż proponowane zmiany mogłyby zwiększyć bezpieczeństwo imprez masowych. jednocześnie ww. zasady uściślały prowadzenia kulturalnego oraz efektownego dopingu i przyczyniłyby się się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

ALE...

jak udowodniono już wielokrotnie, przecież nie o to chodzi "tuskofaszystowskim" typom spod ciemnej gwiazdy trzymanym za twarze na krótkim pasku ITIotów i AGORAntów. wg tych figurantów hołubionych przez zbrodniarzy i zdrajców zasady nad Wisłą mają być mętne oraz alogiczne. WSZYSTKO ma zależeć od łaskawej interpretacji SSowieckiego betonu jurysdykcji i antypolskich mediów ściśle skorelowanych z tą "pogańską kastą" poprzebieraną w togi... tak ma być - autonomiczna mniejszość, którą można określić w skrócie: "Stalinowski Ruch Oporu Chazarczyków" (SROC) ma rządzić ogłupianymi systematycznie Polakami, ku chwale globalnych koncernów i innych okupantów gospodarczych. modne trendy i sztuczne podziały mają być generowane JEDYNIE przez masonistycznych specjalistów z "kolorowych gazetek", zawierających przedruki bzdur i błahostek z całego świata, by wykorzeniać Tradycję, by zacierać Historię, by neutralizować Wiarę...

niestety na drodze takiego KulturKampf stali POLSCY KIBOLE... by zrobić z nadwiślańskich tubylców tępych konsumentów, podzielonych na "targety" i przeżuwających PULP-FICTION serwowane w kablówkach oraz czasopismach trzeba było obciąć głowy prężnym, patriotycznym organizacjom kibicowskim. dlatego pod absurdalnymi zarzutami aresztowano Liderów - zwłaszcza Legii Warszawa, kreując ich na szajkę handlarzy narkotyków :(((

być może SROC poprzez wsadzanie kija w mrowisko, próbuje wzbudzić odruch słusznego gniewu i przedstawić to cynicznie, jako wybuchy pospolitego bandytyzmu - TO CAŁKIEM MOŻLIWE. rozruchy w czasie EURO 2012 pomogłyby wprowadzić makiawelicznym "tuskofaszystom" stan wojenny i byłyby im na rękę przy dalszym ograniczaniu wolności podczas przekształcania III.RP w kraj federacyjny Unii Europejskiej... a przecież nie o to nam chodzi!

trzeba nam ochłonąć i spokojnie dokumentować kolejne dowody, obciążające marionetkowy reżim na usługach ITIotów oraz AGORAntów... trzeba się maksymalnie rozproszyć i skrupulatnie gromadzić dane, filmować gwałty na swobodach obywatelskich, fotografować zbrodniarzy na gorącym uczynku, by wkrótce po "igrzyskach" zjednoczyć się i powołać Obywatelski Trybunał Narodowy, który będzie ścigać wszelkimi możliwymi sposobami przestępców... i to niezależnie, czy są politykami, policjantami, czy sędziami - OSĄDŹMY WSZYSTKICH opętanych władzą zwyrodnialców!

 

info o wszelkich aferach EURO 2012 proszę kierować na adres e-mail: konfederacjab(a)gmail.com , przy czym oczywiście trzeba zmienić (a) na @

Konfederacja Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów - KRBK zobowiązuje się wszelkie otrzymane informacje zebrać, zweryfikować i opublikować, a w dalszej perspektywie rozpowszechniać. odbiorcami dokumentu zbiorczego KRBiK będą instytucje chroniące prawa człowieka i ścigające gwałty na Wolności Obywatelskiej. będziemy walczyć bronią, którą "agresywne mniejszości" stosują wobec Katolików i Narodowców od dekad - tak nam dopomóż Bóg!

 

  

 

PS.

przypominam listę sponsorów prywatnej spółki skorumpowanych resorciaków i kombinatorów - "PZPN":

- Warka

- Sieć sklepów Biedronka (i jej właściciel Jeronimo Martins),

 - Nike,

 - Orange,

 - 4Move (napój izotoniczny),

 - banki spółdzielcze zrzeszone pod logiem Banku Polskiej Spółdzielczości.

 

niestety, sponsorów Platformy Obywatelskiej do tej pory nie ujawniono ;)))


 

Ocena wpisu: 
Brak głosów