odwikłajmy resorty

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

strzelajcie albo won! - czy tak komendant mówi do policjantek? znajdźcie mi "faszystowskich terrorystów" - czy tak szef ABW mówi do funkcjonariuszy? czy jest JESZCZE szansa, by resorty III.RP ominęły pułapki mentalne "tuskofaszystów"?

 

11-XI-2012 tuskofaszyści POsunęli się DALEJ niż SB lub milicja w PRL. żaden Polak nie zdawał sobie chyba sprawy, że barbarzyńcy z wierchuszki MSWiA wystawią na pierwszą linię do strzelania zamaskowane KOBIETY! a przecież to może dowodzić, iż planowano bardzo poważne represje po przypuszczalnym kontrataku sprowokowanych Polskich Patriotów. jeżeli OSTRZELANI i OBICI demonstranci - nie daj Boże! - poturbowaliby POLICJANTKI, to reżim Tuska zyskałby i WYKORZYSTAŁBY nagłośnione w glob-mediach moralne prawo, aby te i kolejne tłumy demonstrantów bezwzględnie "pacyfikować" WTEDY i W PRZYSZŁOŚCI... tak jak przebiegli manipulanci globalni pacyfikują BEZKARNIE Palestyńczyków :(((

to chyba nie będzie specjalnie odkrywcze po "występie" POlicji 11-XI-2012 w "kolonii Varschovitz", że można śmiało złożyć, iż szeregowi funkcjonariusze resortów siłowych POdlegali od przynajmniej roku intensywnej indoktrynacji anty-Narodowej. można także przypuszczać, że tacy "etatowi siepacze" vide Dziewulski od roku szykowali już swoje "eksperckie prezentacje" multimedialne dla mniej wnikliwych i w większości przepracowanych oraz zagonionych widzów ;)))

jednakże każdy Polski Patriota - zarówno Narodowcy, jak i Kibole oraz tysiące innych sympatyków Marszu Niepodległości - każdy Polak musi założyć, że bezpośredni oprawcy reżimu zapewne dostali rozkaz "łapaj, strzelaj albo wyp...laj" - wszak każdy "zółwik" i "kominiarz" może mieć rodzinę lub bliskich, którzy ucierpią gdy dany resorciak odmówi użycia broni przeciwko Rodakom i wycofa się z wykonania rozkazu... niezgodnego z Polską Duszą , ale gwarantującego DALSZĄ służbę i karierę.

dlatego proponuję, by Narodowcy  - a ZWŁASZCZA członkowie PiS deklarujący inklinacje Narodowo-Katolickie - zaapelowali do Polaków w POlicji, by odważnie ujawnili personalia prawdziwych reżyserów "scenariusza warszawskiego" i publicznie podali do wiadomości nazwiska oraz stopnie perfidnych awanturników z wierchuszki MSWiA. proszę wezwijmy wspólnie WSZYSTKICH Polaków w resortach siłowych, by ukazali rzeczywiste intencje rozkazodawców oraz ujawnili szczegóły prowokacji.

każdy "resorciak bolandyjski" powinien wybrać JUŻ TERAZ stronę barykady zbudowanej przez "tuskofaszystów" dla własnego ZBAWIENIA... bo wkrótce POtwory zmuszą Polaków uwikłanych we współpracę do JESZCZE GORSZYCH rzeczy - już teraz widać, że tchórzliwa i zakłamana "parada oszustów" nie cofnie się przed niczym w eskalowaniu konfliktów z Narodem Polskim i być może nawet grozi nam już krwawy sabotaż w stylu pożaru Reichstagu... tym razem na zlecenie obcych korporacji, którym najwyraźniej  brakuje już "kitu multimedialnego" do zalepiania oczu i uszu MILIONÓW WKURZONYCH POLAKÓW  :(((

Ocena wpisu: 
Brak głosów