spieszmy gasić POżar!!!

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

czy ktoś zajął się spacyfikowanymi demonstrantami???
czy ktoś wyciąga ich z kłopotów spowodowanych przez Policję Obywatelską??? czy ktoś ujął się za wkręconymi Rodakami???

wiemy o prześladowaniach Patriotów za uzasadnione okazywanie gniewu wobec bezprawia i dyskryminacji, ale czy troszczymy sie o tych zaszczutych Polaków??? czy martwi nas to, że "tuskofaszyści" zasiali ziarna nienawiści swą prowokacją 11.listopada??? czy zdajemy sobie sprawę, że POganie mogą osiągnąć sukces, podlewając te zostawione samopas ziarna swą bezdusznością i arogancją???

zadaję te pytania pouczony dzisiejszym Słowem Bożym, które tu przypominam:

Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: »Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźmijcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata.
Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie«.
Wówczas zapytają sprawiedliwi: »Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?«.
Król im odpowie:
»Zaprawdę powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili«.

- pamiętajmy o zaszczutych Rodakach, bo "tuskofaszyści" wykreują ich na zdesperowane zarodniki krwawego terroryzmu...  na skutek opuszczenia przez NAS, ich nieugaszony gniew może dać owoce, od których wkrótce ucierpią wszyscy Polscy Patrioci :(((

nigdy więcej polskich kozłów ofiarnych!!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Patriotyczni kibole gniją w pierdlach, a taki zboczeniec i terrorysta Biedroń, jest teraz posłem...

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#201727

Cierpliwośc  jest bardzo ważną cnotą .Niema złego co by na dobre nie wyszło.Stal hartuje się w ogniu.Zobaczcie jak zahartowany jest w boju Jarosław Kaczyński.Tyle ciosów dostał i co ? Poddał się ?Który polityk ,człowiek, lider partii wytrzymał by taki niespotykany atak na siebie i na swoją rodzinę .Powiem tak ;Siłę  również czerpię od J.Kaczyńskięgo,od blogerów  kochających naszą Ojczyznę ,od pięknych moich rodaków na Marszu Niepodległości.Wspierajmy się wzajemnie ,a nie podzieli nas i nie zniszczy  żaden wróg .Tak to czuję .Pozdrawiam wszystkich podobnie myślących .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jagoda

#201747

które mają kłopoty z powodu obrony Marszu przed kolorowymi lub policją lub niesłusznie zaatakowanymi przez policję. Tylko mając taka listę możemy sprawdzić co się z nimi dzieje i czy nie jest potrzebna im pomoc (zwłaszcza prawna).
Kolorowi mieli to od razu zaplanowane.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201754