Płk. Rzepa spuszcza TVN i GW do medialnego bidetu

Obrazek użytkownika ender
Kraj

Nie ma żadnych dowodów, które wskazywałyby na to, że katastrofa w Smoleńsku była efektem nacisków na załogę – poinformował płk Zbigniew Rzepa, rzecznik Naczelnego Prokuratora Wojskowego.

I tyle w tym temacie.

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/npw-katastrofa-w-smolensku-nie-byla-efektem-nacisk,1,4247017,wiadomosc.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ale zanim to nastąpiło, NPW spuściła do bidetu prawdopodobieństwo zamachu... Teraz sama powinna się do niego spuścić i kwestię wyciągnąć ale jako, że udowodniła iż jest słabym nurkiem, może się wraz z nią utopić na amen.
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#153324

Zgoda, niemniej teorie nacisku miały jakiś materiał porównawczy - polskie stenogramy. Teorie zamachowe - żadnego namacalnego (wszystkie oprórcz ciał ofiar są w Rosji). Co pozwala obalić teorie nacisku. Ale zamachowych już nie. Bo z faktu niezbadania przesłanki nie może wynikać żaden wniosek oprócz jednego: nie powinno się wyciągnąć żadnego wniosku tylko trzeba badać dalej. Co prowadzi nas w prostej linii do konieczności ekshumacji. A jej odmowa uprawdopodabnia zamach lub przynajmniej teorie o sznurkowym charakterze polskiego aparatu władzy. A kto trzyma sznurki? :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#153326

TVN i GóWno już dawno udowodnili, że jeśli fakty przeczą ich informacją, to tym gorzej dla faktów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#153361

Ja od paru lat mam to gówno tvn24 i czasem zerkam a to dlatego, aby poznac język wroga, a ten młody byczek kuzniar przebija miecugowa, durczoka,sekielskiego, morozowskiego, oddany bardzo walterownii i peło.W sobotę jest tzn.śniadanie mistrzów (choc nie wiem kto tam mistrz, chyba w opluwaniu jedynej partii do bicia PiSu) prowadzone przez mellera i w ostatnim z zaproszonymi goścmi nie zostawili suchej nitki na prezesie i PiSie, była gwiazda wszystkich telewizji czubaszek, kabareciarz materna, rysownik mleczko i scenarzysta harasimowicz, ale mieli używanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#153445

TV nie mam i super. Naprawdę nie dałbym rady słuchać tych bzdur. Reszta ramówki na podobnym poziomie - szkoda czasu i całej reszty.

Mam jedno życie. Wolę je spożytkować na zdobywanie rzetelnych informacji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#153470