SCHIZA CELEBRYTÓW

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Mój sąsiad posiada psa o imieniu Władek, rasy mix, czyli skrzyżowanie wilczura z jamnikiem. On i jego pies Władek-mix celebrytami nie są.
Pomeranian, komondor, mastif, bobtail czy maltipoo, to dla mojego sąsiada zimna abstrakcja. Zresztą dla mnie też. Pies to pies, trzeba go kochać, jak każde zwierzę.

Rozpisałam się o psach, a miało być o celebrytach! No to kontynuując - spotkałam sąsiada z psem Władkiem na spacerze. Rozmawiamy –gadu gadu. I pytam sąsiada, co sądzi o noszeniu psów w torebce?! Sąsiad przeciera oko – pies w torbie? Noszony na osiedlu? Jak to??? No ba! Mówię mu, że to jest tak – dupa psia z łapami w torbie, a na zewnątrz morda psia. A torba noszona na ramieniu. Sąsiad patrzył na mnie jak na zielonego kota, pies Władek podkulił ogon i patrzy na mnie, jakby chciał mnie ugryźć (w życiu nikogo nie ugryzł!)

A gdzie celebryci?! No właśnie! Celebryci zrobią wszystko, żeby lizać tyłek tuskowej władzy – naplują na krzyż, wetkną flagę narodową w kupę, zawołają niemieckie faszystowskie bojówki, żeby zniszczyły Polski Dzień Niepodległości, wreszcie zapakują zwierzaki do torebek, bo to trendy!

Tydzień później, spotykam sąsiada, zaczepia mnie i mówi, że pies noszony w torbie , to dobry pomysł! Przynajmniej nie trzeba sprzątać psich kup z chodników, bo sra do torby! :D

Brak głosów

Komentarze

warto pamiętać że wszyscy artyści to prostytutki.
zbyszkozbogdanca.salon24.pl/218979,jak-palikot-elite-kupowal

Remek.

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#202861

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#202873

Super.Dodam swoje 3 grosiwa za puszkę po piwie,którą
dzisiaj sprzedałem na złomie.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#202880

Hah! Rozbawiły mnie wasze komentarze :)) dzięki!
Przy okazji pozdrawiam sąsiada pana Wojtka i psa Władka! Sąsiad dostał linka do niepoprawni.pl Mamy nowego czytelnika! :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#202995

Pieska można nosić w portfelu między kartami kredytowymi :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#203039