O PANNIE Z ODZYSKU WALCZĄCEJ O RÓWNOŚĆ

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Postanowiłam nie zajmować się sejmowym osobnikiem o nazwisku Anna Grodzka. Ale dzisiaj strzeliła mnie (łagodnie mówiąc) cholera!

Wyczytałam w poznańskich mediach, że kończą się w Poznaniu obchody „dni równości”. Nie pytajcie mnie co to jest, bo nie wiem! O jaką tu chodzi równość?! Cholera wie. Cholera i osobnik Grodzka! Otóż osobnik Grodzka gorliwie opowiedział się za „dniami równości”, ponieważ w Polsce „wykluczeni”, czyli przede wszystkim transseksualiści (bo w imieniu tej opcji wypowiadał się osobnik) nie mają żadnych praw!

Osobnik Grodzka sam sobie przeczy! Przecież sam jest NAMACALNYM przykładem równości obywateli wobec prawa! No bo w świetle prawa, to ON jest teraz ONA!

Wyobrażacie sobie jakie karkołomne zadanie miał Sąd Rzeczpospolitej, żeby podważyć akt urodzenia, w którym stało napisane, że tego i tego dnia urodziło się dziecko płci męskiej!? A jednak akt urodzenia chłopca został unieważniony przez Sąd RP!
Czyli Sąd przychylił się do zmiany płci metrykalnej w postępowaniu o ustalenie stosunku prawnego na podstawie art. 189 kodeksu postępowania cywilnego – jak stwierdził mój kolega będący łebskim prawnikiem, zdecydowanie płci męskiej :)

Osobniku Grodzka! Chciałeś mieć w papierach baba? Masz baba!
Jak chcesz rodzić dzieci, to do magika!

Brak głosów

Komentarze

Przecież to jest Rychu. Ryszard Grodzka normalnie toto się zwie. No to jak on może dziecko urodzić? Czym ma to zrobić? Co?
:D

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#201526

Ale nie tylko u nas, w USA już wyprzedziła dawno temu.
Jakby zbadać jego(jej?) DNA, to wyjdzie, że chłop. Ale prawnie jest niby kobietą. Czyli tzw. fikcja prawna.
To prawie jak z Bolkiem, każdy wie, że był i miał okres współpracy, ale sąd orzekł inaczej, więc proszę nagiąć fakty.
Czekam, kiedy sąd orzeknie, że jesteśmy milionerami, ale wtedy użyjemy!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#201567

Jasne! Biologicznie to jest wypisz wymaluj chłop! Sądy jednak naginają prawo, żeby ulżyć dewiantom. A dewianci i tak wrzeszczą, że nie mają żadnych praw. Z tego wynika, że trzeba zorganizować ogólnopolską paradę równości osób heteroseksualnych, domagając się przychylności sądów!
;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#201596

kobiecości Obywatela Grodzka są męskie dłonie. "Niestety ręce. Możemy ogolić ale nie odrąbiemy", jak to powiedziano w "Rozmowach kontrolowanych".
Czasem widać w telewizji. Proponuję sprawdzić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#201612

Tato czy mamo ? A może wy ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Paul

#201647