LARA BARDZO NIEPOPRAWNA

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Jestem stąd! To Poznań miejsce walki, to ludzie z Poznań Armii!! To miasto buntów, powstań! P do N i kreska Poznań! 9 października to zobaczycie!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Kraków Pozdrawia Larę i Poznań.

Z Wielkim Szacunkiem.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#189173

Serdeczne pozdrowienia z Jury dla Was, od chorego na Polskę.
Razem, pogonimy sowietów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189180

Urodziłem się w Poznaniu, tu zdobyłem zawód i pierwszą pracę. Mieszkam niedaleko Poznania, i pracuje w Poznaniu. O Powstaniu Wielkopolskim i zrywie w 1956 r pamiętają już nieliczni. Poznań popłynął lewacko-liberalnym nurtem czego odzwierciedleniem są wyniki poprzednich wyborów. Jeszcze zwycięstwo PO mógł bym jakoś przełknąć ale zwycięstwo Śiwca, czerwonego aparatczyka i jeszcze mającego z Poznaniem tyle wspólnego jak ja ze Śląskiem (nie obrażając oczywiście Ślązaków) jest dla mnie zwykłym wstydem. Dlatego z ostrożnością podchodzę do nadchodzących wyborów. PO wygrało na Pomorzu w Gdańsku kolebce Solidarności, na Śląsku gdzie górnicy ponieśli ofiary życia. To dla mnie jest nie pojęte. Dlatego mam takie a nie inne zdanie o Poznaniakach.

Czas pokaże czy mam rację, oby nie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189235

Pogardzam poprawnością polityczną jako oznaką konformizmu, tchórzostwa i stadnego "myślenia", czyli bezmyślnego dostosowywania swoich poglądów do aktualnie narzucanych nam przez media trendów. I nie jestem sama :) Więcej wiary, Oporniku! :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189265

ale dumy we mniej. Właściwie to nie ma jej wcale. Była ale już nie ma!

Ukłony

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189269