Pan "BOLOPODOBNY" w galopie ku ścianie:)

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Milczenie winnych powoduje zapomnienie o ich winach. Ile by osób nie wrzeszczało, ile by osób nie insynuowało, wymyślało to winny poprzez swoje milczenie i grzeczność powoduje ujście pary w gwizdek.

Tak można by pochylić się z pokorą nad trudnym, nieodgadnionym, tajemniczym jak wylot z okęcia 10/04, jak los bursztynowej komnaty, życiorysem Pana Bolopodobnego. Zapomnieć jego złe uczynki, pielęgnować jego zasługi. Wystarczy by zrobił oczka kota ze shrecka i każdy by rzucił grosz do czapki.

Ale co to? Po cóż to Pan wychyla się w dzień taki? Dlaczego swoją nieskazitelną reputację przepoczwarza w tarczę antyrakietową?Wypowiada słowa. Uwaga:- "Dziwi mnie, że Putin jeszcze się nie wkurzył i nie pokazał prawdy o tym, kto jest sprawcą i jak to się naprawdę stało".

Doprawdy:) Idąc tropem "rozumowania" mówcy wnioskuję, że Putin robi co może by kryć PiS i Kaczyńskiego. Tak w ludzkim odruchu. Z własnej woli, by w sondażach nie zaszkodzić, by słupki nie dygły, by uczciwość medialna nie zachwiana pozostała.

Jest wielce prawdopodobne, że Putin się wkurzy. Ale powód jest być może/?/ taki.

Putin pomógł/dokonał zamachu stanu w Polsce pod jednym warunkiem. Nikt w Europie i Świecie nie będzie słyszał, że Rosja jest winna lub może być winna. Ludzie władzy w Polsce mieli o to zadbać niszcząc medialnie przed i po zamachu PiS i Kaczyńskich. Nikt w Polsce nie był w stanie przebić się z teorią zamach przez niemal dwa lata w mediach. Gdy oficjalnie w PE ogłoszono, że 10/04 doszło do tragedii przy udziale osób trzecich pierwszy wyskoczył MSZ z "taśmą zagłady"- "jest Pan pewny, że to ten nasz samolot? - no naturalnie że nasz" /150m we mgle, jak-40 czyli?/. Mówiąc, że nie ma żadnego śladu życia skompromitował się, bo strażacy podobno tam byli. No i on sam tam był. Co to k..a MARS - nie ma śladów życia?! A Ofiary, Ciała?! /FyM nazywa to księżycową zoną, wiadomo teraz dlaczego/. Gdyby Bahr z Sikorskim ustalali skutki wypadków samochodowych to taki Zientarski senior miałby telefon od Sikorskiego, że łączy się w bólu.

Lepiej. Jak maszyniści pod Szczekocinami poszli na solówę to TVN przez pierwsze dwie godziny mówiło, że "cztery wagony całkowicie zmiażdżone". Nikt wtedy nie orzekł - wsje pagibli. Armia Ludzi szukała Żywych. Armia red aktorów świeciła lampami na sukces rządzących. Transmitowali, z przerwami na ładowanie akumulatorów, konferencje prasowe "andrutów Europy" - Wafli Narodu Polskiego. Trudno będzie ich złamać?

Z zamachem to jest tak jak w tym starym dowcipie. Ja powiedziałem koledze, że zamach jest bardzo prawdopodobny, że należy go brać pod uwagę w prokuraturze w mediach w rządzie, bo wiele spraw i zdarzeń na to wskazuje. Taki dowcim ci powiem byś zrozumiał sens. I mówię

Dlaczego 6 /szóstka/ boi się 7 /siódemki/ ?...Bo dowiedziała się, że siódemka zjadła dziewiątkę.:)

Bez sensu. Odpowiedział. I tak pozostał.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Na razie cisza nastała po stronie sprawców zamachu. Jaka będzie odpowiedź?

10.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#240269

Raczej strach jakichś nastał? Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

extremo99

#240296